Bilge Adam Eğitim Setleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

Zxone bunu yazdı:
    -----------------------------

ONEMINUTE bunu yazdı:
    at bilge adamı çöpe hocam bi cacık olmaz bunların kurslarındanda eğitim setlerindende :S

ya karalamak ne kadar güzel dimiii

Arkadaşlar eğitim setine bi şey diyemem ama eğitimleri güzel ...

Benim şahsen arkadaşım çok yakın arkadaşım gitti istanbul dakine

server uzmanlığı için gittti

şimdi ise hscb de çalışıyo :) ibm den geçti bilge adam buldu işide

şunda 5 milyar alıyo yalansa cümle alem benii ...

Zxone dostum bu arkadaş o kursa gitmeden evvel pc konusunda hangi seviyedeydi? veya server uzmanlığı hakkındaki bilgi birikimi neydi? cevaplarsan sevinirim yanlış anlama eleştirmek anlamında yazmıyorum sadece bilge adama gitmeyi düşünen bir arkadaşım var o yüzden soruyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

aha bende gittim izmirde ama benimki bilgitek hemen alt katlarına 3 katı kapattı bilge adam 1 milyar(trilyon) harcadılar içersine tabi kayıt olmakta 5 bin tl den başlıyor benim gittiğim yer bile yarı yarıya şimdi sağolsunlar sayelerinde MCTS MCSE MCSA ve MCİTP sertifilarım var. Fiyatı kazık ama eğitimlerini bilemiycem

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

lazımsa linkler tazeleyeyim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

SivilPadisah bunu yazdı:

vb.net

java varmı?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Bende BA'nın Sistem Uzmanlığı kursuna gidiyorum.

Sistem için konuşursam öncelikle Hoca'nız çok önemli her hocanın deneyimleri farklı.Bizim hocamızın saha deneyimi çok fazla bir çok devlet kurumunun sistem odasını kurmuş bu konuda Türkiye'de sayılı bilgiye sahip birisi.

BA'yı tavsiye edenler ve etmeyenler gelirse.

Bizim sınıfımızda verdikleri paraya küfür eden insanlar var mesela ama neden?

Adam kursa gelmeden önce bilgisayara 1 kere format bile atmamış bilgisayarın içini 1 kere bile açmamış.Hiçbir bilgi birikimi olmayan herhangi bir alt yapısı olmayan cahil cühela sanki kursa gittiklerinde boyunlarından sokulan kablo ile her ders bilgi yükleneceğini zanneden insanlar.

BA anlatılan herşeyi internette vs bulabilirsiniz ama uygulamalar olanaklar ve profesyonelliği bulamazsınız.

Bu kursları okullarla kesinlikle kıyaslamayın.

Sistem konusunda konuşursam Win 2k3'ün dersi filan yok sanırım.Daha 1-2 seneye kadar okullarda Cisco derside yoktu.Bir kaç özel okulda gördüm sadece bu sene.

Lise mezunu ve gerçekten ilginiz alakanız varsa bu kurslara gitmenizde fayda var ama kendinizi çok geliştirmeniz gerekli çünkü ilk aşamada Diploma iş götürüyor.

Ama bilgisayar mühendisliği veya yazılım okuduysanız bu kurslara gitmenizde yine fayda var.

Yazılım için konuşursak, okullarda dil konusunda derinlemesine şeyler öğrenemiyorsunuz ve kafanızda sürekli soru işaretleri oluyor.Bu kurslarla tek bir dilde uzman olabilirsiniz.

En önemlisi sistem kursu içi; İp nedir, ağ nedir, format atmamış fan'a üfleyip çıkan tozda boğulmamış insanlar kurstan pek fayda göremezler.

Yazılım için ise; kendi başına 1000satırdan fazla koddan oluşan program yazmamış kimse fayda göremez.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur_123
    onur_123's avatar
    Erkek

SivilPadisah bunu yazdı:

Tazelee

Yazılım mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer.Donanım mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer ama odada kedi filan yoktur.Sistem mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer;odada kedi yoktur ama birileri "Kediyi yakaladım" diye bağırır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cysimurg
    cysimurg's avatar
    Erkek

teşekurler

...su akar yatağını bulur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dungeon
    dungeon's avatar
    Erkek

SivilPadisah bunu yazdı:

Arkadaşım Çok Makbule Geçer Tazelersen.. Çok Makbuler Gerçer Saol..

İmza Mimza Yok DağLın Ulennn....!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

linux, mysql, python vss ??

neden microsoft tabanlı işler ?

Toplam Hit: 7817 Toplam Mesaj: 40