Bilgisayar Takip

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdsn
    ahmetdsn's avatar
    Erkek

merhaba müridler direk konuya giriyorum hoşlandığım bi kız var bunla ben aynı ofisteyiz şimdi ben bu kızın hayatında biri varmı yokmu diye merak ediyorum ona göre ilişkinin temellerini atacam bu kızın kullandığı bilgisayara bi program yuklense twitter facebook msn şifresi gönderse bunu program gizli gizli yapsa bana mail ile postalasa bende aile olmanın temellerini atsam böyle bi program varmıdır arkadaşlar  yardım edin hacılar seviyoruz kızı anlayın :)

Elbet bir bildiği var bu çocukların, kolay değil yoksa bu yaşta ölmek...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

kardeşim aynı durum bende de vardı. 2 hafta önce Ardamax keylogger kurdum. her 5dkda bir ftp ile bana bilgileri gönderiyor.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdsn
    ahmetdsn's avatar
    Erkek

saolun kardeşler

Elbet bir bildiği var bu çocukların, kolay değil yoksa bu yaşta ölmek...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

-Baba, annemle nasıl tanıştınız?

+Her şey ardamax ile başladı evladım......

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Böyle ilişki temeli mi atılır hacı. Öğrense sıçtın başlamadan bitti.

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam aynı Ofistesin ve sen hoslandıgın kızın sevgılısı varmı yokmu bilgisayardanmı ögrenceksın ? :) Açıkcası bana Sevgilisin Olup olmadıgından cok kızın ozel hayatında kımlerle konusuyor neler yapıyor dıye merak ettıgın ıcın bazı seylere erısmek ıstıyorsun.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Hocam aynı Ofistesin ve sen hoslandıgın kızın sevgılısı varmı yokmu bilgisayardanmı ögrenceksın ? :) Açıkcası bana Sevgilisin Olup olmadıgından cok kızın ozel hayatında kımlerle konusuyor neler yapıyor dıye merak ettıgın ıcın bazı seylere erısmek ıstıyorsun.

+1

Kızın sevgilisi var mı yok mu sorarak gayet normal bir şekilde öğrenebilirsin, zaten seninle ilgileniyorsa yalan söylemeyecektir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Sabah erken saatlerde çay vs almaya gittiğinde sorabilrsin, eğer bu kız bana bakmaz pas vermez beni kabul etmez modundaysan zaten hiç başlama hastalıklı bi ilişki olur. yok benim level da bi kız diyosan karşısına geç abi başka bi mevzu konuşrken ya bişey sorcam yanlış anlamada senin erkek arkadaşın varmı dersin, oda cevap verir hemen konuyu değiştir yada duruma göre akarsın. bekara avrat boşamak kolay mış ama bence en iyi yöntem bu

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Sabah erken saatlerde çay vs almaya gittiğinde sorabilrsin, eğer bu kız bana bakmaz pas vermez beni kabul etmez modundaysan zaten hiç başlama hastalıklı bi ilişki olur. yok benim level da bi kız diyosan karşısına geç abi başka bi mevzu konuşrken ya bişey sorcam yanlış anlamada senin erkek arkadaşın varmı dersin, oda cevap verir hemen konuyu değiştir yada duruma göre akarsın. bekara avrat boşamak kolay mış ama bence en iyi yöntem bu

olmadı öğle arasında yada iş çıkışlarında yavaşca sohbet kurup ilişkini arttırarak özel sorulara kadar gelebilrisin ki oraya kadar yaklaştırmıyorsa zaten umut yok demektir hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

çıkar vur masaya kalbini hoşlanırsa alır eline sevmez gider zaten zorla olmaz gönül işi bunlar sevgilisi yoksa bile ilişkinin olacağı malum degil

"
Toplam Hit: 6149 Toplam Mesaj: 33