folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bilgisayardan Ipad Yada Android İsletim Sistemlerini Kontrol Edebilirmiyim?

Bilgisayardan Ipad Yada Android İsletim Sistemlerini Kontrol Edebilirmiyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

Arkdslar piyasada iphone ipad anroid den bilgisayarimizi kontrol edebiliecek bi sekilde uzak yonetim yazilimlari dolu.. ama ben tam tersi bilgisyarimdan ipad yada android isletim sistemli cihazlari kontrol etmek istiyorum..

nasil yapabilirim bilgisi olan varmi ?

Bilişim Uzmanı Programmer & WebDesigner
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

android icin airdroid gibi bi prog var applede nasil olur bilimioum bende tam tersini ariyorum aslina bakarsan tersten nasilki pcnin ekranini izleme yonetme vs gibi ama gizli bi sekilde radmin gibi

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

EDİT: teamviewer sadece telefondan pc kontrolü içinmiş. pcden telefon kontrolünü ne için yapmak istiyorsun? mesela samsunglarda kies ile bazı şeyleri kontrol edebiliyorsun,nokialarda pc suite ile mesaj gönderimi falan yapabiliyordun. Sen ne için istiyorsun?

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

Android veya ipad lerle uzak yönetim ile server daki ticari yazilimlari kullanicaklar.. bi sorun oldugunda bakmam gerekebilir ve pazarlamacilar sehir disindayken mudahele etmem gerekecek..

hatta bir diger sorun teamviewr felan degilde uzak masaustu gibi servera baglanacak bi yazilmim lazım android yada ipad de ..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:
    -----------------------------

EDİT: teamviewer sadece telefondan pc kontrolü içinmiş. pcden telefon kontrolünü ne için yapmak istiyorsun? mesela samsunglarda kies ile bazı şeyleri kontrol edebiliyorsun,nokialarda pc suite ile mesaj gönderimi falan yapabiliyordun. Sen ne için istiyorsun?

haci simdi tekrar baktim bu airdroid cok baba bi prog telefonu pcden kullaniyosun arama yapip mesaj gonderip muziklerini dinleyebiliosun ayrica bu sistem wireless uzeriden calisio ahanda ss

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

hocam adroid cok genis baba bi yazilim bende iphone kullanmama ragmen androdi cok seviyorum..

resimde yerel ip ile telefona ulaşılmış.. yani sehir disinda oldugunda global ip ile ulasmak zor port acma muhabbeti olamycagindan modemden telefona yerel ip icin o sadece wriles veya kablolu fark etmez..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

simdi serverdaki  yada pc yi kontrol etmek icinde en iyi uzak masaustu yazilimi hangisi androide ve ipad de onu arastiyorum.. kullanan varmi acaba ipadinden yada androidden serverdaki ticari yazilimini felan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

ByLoading bunu yazdı:

simdi serverdaki  yada pc yi kontrol etmek icinde en iyi uzak masaustu yazilimi hangisi androide ve ipad de onu arastiyorum.. kullanan varmi acaba ipadinden yada androidden serverdaki ticari yazilimini felan

hacı o iş öyle olmuyo işte..ticari uygulamanın mobil sürümünü yazdıracaksın. Maliyeti azaltmak içinde sadece android platformu için yazdırıp pazarlamacılarada sadece android tablet verirsin. teamviewerla pcye bağlanır adam programı kontrol eder, ama o kadar rahatlık istiyorsan dediğimi yapacaksın.

sen pcden tablete değil tabletten pcye erişim istiyorsun değilmi? ben haala bu kısmı anlamadım :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

hayal meyal hatırlıyorum emin değilim bieraz araştırdım da bulamadım, ama sanki appstore'da bi uygulama görmüştüm turkcell vodafone yada aveanın, uzaktak telefonu bağlanıp ayarlarda/kurulumda falan yardım ediyorlardı..

çağrı merkezlerini arayıp sor bakalım bi hocam

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    haci bi progrMi indir kurcala istersen deneme yapariz ayrica portlari degistirebiliyorsun sifre sabit program adini tekrar yaziyorum AIR DROID bi bak ayarlarinda var biseler ozellikle port ayarlarinda

delimiyim ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:
    haci bi progrMi indir kurcala istersen deneme yapariz ayrica portlari degistirebiliyorsun sifre sabit program adini tekrar yaziyorum AIR DROID bi bak ayarlarinda var biseler ozellikle port ayarlarinda

telefona erişip mesaj gönderebiliyosun falan diyosun bu nokianın pc suitinde olan bi özellik(ki bu konu için gereksiz bişey), multimedya olayını kieslede yapabiliyorsun samsunglarda. Ama cihazın ekranını görebildiğin ve kontrol edebildiğin bi yazılım ben hiç duymadım,ki öyle bişey olsaydı teamviewera eklerlerdi diye düşünüyorum. Androidi bilgisayara kurup denedim daha önce, sistem dokunmatik çalıştığı için pcde kontrol olayı sıkıntılıydı.

Toplam Hit: 3135 Toplam Mesaj: 13