folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bilgisayarım Çok Isınmaktan Kapanıyor

Bilgisayarım Çok Isınmaktan Kapanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

icabetmez bunu yazdı:

Peki hocam öyle yapiyim o zaman ben pek cesaret edemem içini açmaya şahsen bi yere götürsem ne kadara patlar bana temizletmesi? yada fanı yeniletirsem kaça patlar bunlar hakkında da bilgi verebilir misiniz?

garantisi varsa servise ver kapanıyo diye 

hiç fan temizlencek deme onlar halleder komple bakar

garanti bittiyse korkma dikkatlice aç bişey olmaz

malesef dediğin gibi olmuyo. önce fanı dinlerler çalısıyosa hiç açmazlar bile.

ustam götür servise de toz tıkamıs galiba peteği. nekadar yardımcı olursan okadar kolay görüülr işin.

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    icabetmez
    icabetmez's avatar
    Erkek

Hocam garantisi var da garantide bi ay tutuyorlar geri vermiyorlar 30 gün dolmadan. Benim de tam yoğun olduğum ve bilgisayarın acaip lazım oldugu bi dönemdeyim o yüzden bana günübirlik halledecek bir yer lazım o da tuzlu olur mu diye düşünmeden edemiyorum haliyle :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

o en geç 30 gün. senn sorun max 1 hafta alır. soylersin acil lazım diye. ya müşterisin sen derdini tam anlatki sana tam yardımcı olsunlar. seni memnun etmek onların gorevi. gerçi hp nin servisi cok kotudur diye biliyorum ne kadar doğrudur orası..

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    icabetmez
    icabetmez's avatar
    Erkek

NApalım o zaman götüreyim ben yarın servise eski pc yle idare edicez pentium 2 olan =) 

İlgilenenn herkese cok teşekkür ederim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

büyük bi ihtimalle fanı tıkanmıştır ve çabuk ısınıyodur. abimin notebook tada aynı sorun vardı fanını temizleyince düzeldi

Toplam Hit: 1754 Toplam Mesaj: 16