Bilgisayarım Ele Geçirildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

25 şükuya bunu çözebilecek arkadaslarım var yanlıs yerdesin darling

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Siser bunu yazdı:
    -----------------------------

/üyelik bana ait değildir/ sizden yardım istemek için ödünç aldım..

merhabalar ben süheyla..

arkadaşıma ayşegülün başına böyle bi olay geldi.. ayşegül izmirde bi şirkette önmuhasebe ve sipariş hattında çalışıyor.. istanbulda ki müşterisi ayşegüle ilgi duyuyor ama ayşegül yüz vermiyor.. zaman geçiyor ayşegül nişanlanıyor.. bunu facesinde msninde paylaşıyor.. bu ist. adamın şirketiyle hala iş yapıyolar.. mail gönderme mail alma vs.. bir gün ayşegül sabah işe gitmeyip nişanlısıyla iş görüşmesine gidiyor (mali müşavirlik stajerlik sınavını kazandığı için stajer yapıcak yer bulunca işinden ayrılıcak) ve nişanlısının ofisindeki pcden mailinde olan cvsinin çıktısını almak için kendi msn hesabını açıyor.. msn son sürüm olunca ve bizimkız bu sürümle ilk defa karşılaşınca anlamıyor.. kapattım sanıyor ama kapatamıyor.. kendi ofisine dönüyor ve orda da oturum açıyor.. bu ist şirketten bi kız ayşegülü arayıp sabah aradığında olmadığını soruyo.. ayşegülde anlatıyo.. sabah nişanlısıyla iş görüşmelerine gittiğini falan.. karşı taraf msnin açıldı bi ara diyo.. ayşegül nişanlımın pcsinden cv almak için açtım anlamadım kapattım diyo.. pembe dizi gibi göründüğünün farkındayım.. anlatmakta güçlük çekiorum.. doğru aktarmak adına.. soru kalmasın diye..

1. karşı taraf güncel bilgilere sahip..

2. ayşegülün kullandığı pcsine hakim..

3. ayşegülün msninin hala nişanlsının pcsinde açık olduğunun da farkında..

bundan sonra ist. adamın yaptığı şu.. ayşegülün adına kendine yazıyo.. sevgiliymiş gibi.. ve bütün gün yaptığı her şeyden haberi olduğu içinde konuşmaların içinde bunları da katıyo.. nişanlısı pcden bu yazışmaları birebir görüyo okuyo ve çıktısını alıp bizim sabah ne yaptığımızı kim biliyo falan diyo.. hatta nişanlısı gün içinde ayşegülün dier yazışmalarını da çıkarıo.. ayşegülde kendi yazışmalarına evet bunları ben yazdım ama aşkımlı falan sohbeti ben yazmadım dio.. inandıramıyo.. ve küçük bi yer.. aileler içli dışlı.. malesef adı çıktı.. evli bi adamla internetten nişanlısını aldattı diye, nişanlısı yüzük atmış şeklinde.. ilerideki hayatını etkileyebilecek bi durum.. bu yüzden kanıtlaması zor.. ama bu başına gelenin aynısını nişanlısına yapmak istiyor.. herkese kendi yazmadığı halde birinin istediği şekilde istediği kişiye yazılabildiğini kanıtlamak istiyor..

masum bi şekilde sadece bu amaçla yardım istiyoruz.. lütfennn :((

Bla blaa blaa

Eskı nısanlısının msn de bırı ıle sohbet etmesını dıyorsunuz

Adam guvenmıyorsa kızın ne ısı var bıraz gururlu olun ya en azından 20 23 yaşlarında kızlarsınız hıc mı gururunuz yok

Sevmıyorsa guvenmıyorsa nasıl devam eder ılıskı yada aklanır.

Olay kafada bitmeli.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

ahah :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

gizemli olaylar dönüyor , ayşegül duvarda yürümeye başlarsa zaman kaybetmeden exorcist çağırın 

herşeyin bir şeyi vardır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

tamam ben ederim ama konu ne olsun neyden konuşam yani tam olarak ??

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Siser
    Siser's avatar
    Erkek

burda.. gurur aşk.. vb. değerlerin tartışması uzun olur.. herkesin kendince değerlendirmeleri vardır.. ve bide yaşamışlıkları :) olay bu değildir.. intikam hiç değildir çünkü bunu ona yapan nişanlısı değildir..sadece büyüklere bunu kanıtlamak istiyoruz. çünkü büyükler ne msnden ne de böyle bişiyin olabilceğini anlamıyolar.. nişanlısı çıktılarla büyükleri ikna etmiş.. eski nişanlısı geri dönsün diye değil.. lütfen olayın pembe dizi tarafında kalmayın..

HolyOne Babanızın Nelere İhtiyacı var?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Ayşegül nişanlısını anlatıyor.Yakalanıncada bilgisayarım hacklendi diyor. Olay bu

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

gozkopat bunu yazdı:

25 şükuya bunu çözebilecek arkadaslarım var yanlıs yerdesin darling

konunun komik temasıyla birleşip yardırmışın :D + rep veriyom sana

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa