Bilgisayarım Ele Geçirildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler toplanın konuyu açıklıyorum;

Şimdi bu ayşegül izmirde bir muhasebede ön şirket ve hat pazarlıyormuş.Sonra ayşegül bunu facesinde msninde paylaşıyor ileti olarak.Nişanlısıda diyor ki;sen bunu nasıl paylaşırsın ? ayşegül de diyorki ben zaten mali müşavirlik sınavını kazandım bu saatten sonra rkimde olmazsın.Nişanlısıda bozuluyor tabi bunun msnini hackleyip karalama kampanyaları düzenliyo.Ayşegülle arakdaşı da sanıyorki msnini başkası hackledi halbuki bütün pisliği yapan nişanlısı ama bunlar başkası sanıyor.

Sonra ayşegül de bu arkadaşına diyoki benim msnimin hacklendiğini eski nişanlıma kanıtlamam lazım.Sen birilerini bul bunun msnini hacklesinler ki o da görsün msnin hackelenbilir bişey olduğunu eskide olsa nişanlımdır vicdanen rahat edeyim diyo.Arkadaşı da bunu çok mantıklı bulmasada arkadaşımdır nede olsa deyip geliyo bizden yardım istiyo.

Yani anlıcanız ayşegülün suçu ne ?

hacı konuyu şmdi gördüm baştan sona bütün cvpları okudum ama senin bu cevap muhtesem koptum la :D:D:D:D:D:D muhauahauah

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

leverage gibi amk. 

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Yaw anlamayanlar için bir daha anlatıyorum.

Bu ayşegül nişanlı bir kız.Ama nişanlısını boynuzluyor.Sonrada yakalanıyor.Yakalanıncada benim bilgisaarım hacklendi bunları ben yazmadım diyor.

Erkek arkadaşıda tabi salak değil inanmıyor.Şimdi aynısını erkek arkadaşıma yapacak biri var mı diyor..

Ula biraz uyanık olun muridler :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Yaw anlamayanlar için bir daha anlatıyorum.

Bu ayşegül nişanlı bir kız.Ama nişanlısını boynuzluyor.Sonrada yakalanıyor.Yakalanıncada benim bilgisaarım hacklendi bunları ben yazmadım diyor.

Erkek arkadaşıda tabi salak değil inanmıyor.Şimdi aynısını erkek arkadaşıma yapacak biri var mı diyor..

Ula biraz uyanık olun muridler :D

ya arkadaş benim niye böyle dertlerim yok, ne güzel. Kıskandım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

ailecek izliyok konuyu :| acaba msninden başka biriyle sohbet edilen ayşegülün nişanlısının tepkisi ne olacak.. Azzz Sonnnraa :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Bunu çözse çözse hacker okan çözer başkası zor çözerv

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hiç bitmeyen hikayede ki kızın ismi de ayşegül dü değilmi ? :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

burası kasıyor msne geçelim mi telefonda olabilir ? (murit hesabından girip hele ki konu açmak zinhar yasak)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    Eden bulur dünyası... Çocuga yazık etmeyin... Ayşegül düzgün ayak degil bence... Nasihat: Bir antivirüs kursun, Yada format atsın , Anti logger yüklesin , Portları kapatsın, Msn şifresini degiştirsin... Askere giderken bi söz vardı aynısı söylüyorum... G... giren şemsiye açılmazmış....

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    kız: aşifte, gözü yüksekte, veririm de veririm bişey oldumu yalanlar geçerim havalarında. erkek:fakir ama gururlu çocuk. helal olsun aşifteliğe göz yumupta ya cidden öyledir falan diyerek yememiş zokayı dallangoç :} msnini versin mi ayşegül abaza arakadşlar ?

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 14252 Toplam Mesaj: 81