folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Binada Uyuşturucu Ticareti Dönüyor Ne Yapmalı ?

Binada Uyuşturucu Ticareti Dönüyor Ne Yapmalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Müritler oturduğumuz bina aile binası ve sakin temiz bir mahellede bulunuyor. Yan bloklardan birinden daireyi kiraya vermişler daireye giren çıkanın haddi hesabı yok..gece yarısı arabalar gelip gidiyor sürekli Tahmin edersiniz ki herkesin anası bacısı var kimse ailesinden birinin zarar görmesini istemiyor.

Ev sahibi ile konuştuk evi verirken bilmiyormuş güvenmiş ama şimdi evden çıkın demeye korkuyor kendisine zarar verirler diye. 

Gelin toplanak dövek desem benimle beraber bir tane daha genç çıkmaz binadan herkes emekli yaşlı kesim. Yanımda duracak sağlam iki tane adam olsa çözümün hastanelik edene kadar dövüp def etmek olduğunu düşünüyorum aslında.

Polise ihbar ettik geldiler ama polisin geldiğini anladıkları için kapıyı açmadılar polis birkaç defa kapıyı çalıp geri gitti.

Ne önerirsiniz bunları binadan def etmek veya koçbaşı ile ani baskın yapılması için ne yapmak gerekir ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Cimer' e yazdın mı hacı abi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Yazmadım hocam ileride dava durumu olursa olay şahidi olarak çağrılmak istemiyorum. iki tane kız kardeşim var bana bilenip onlara zarar vermelerini istemediğimden

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    e2 bunu yazdı

Yazmadım hocam ileride dava durumu olursa olay şahidi olarak çağrılmak istemiyorum. iki tane kız kardeşim var bana bilenip onlara zarar vermelerini istemediğimden

Sende haklısın hocam valla ne diyeyim.. Bilgili avukat, polis arkadaşlar gün içerisinde görür cevap verir diye düşünüyorum bakalım onlar ne diyecek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Erzurumda mı başka ilde mi, egm ihbar.aspx'den isimsiz ihbar doldur telefondan da yap ankesörlüyle bir iki gün araştırırlar sonra alırlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

E-devlette sokak polisi çıkar karakola gidip durumu ona anlat en mantıklısı bu

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Daire içinde boğuşma, bir kadının bağırdığını ve sonrasında 2-3 el silah sesi duyduk birisi öldürülmüş olabilir, zaten daha önce de uyuşturucu sattıklarından dolayı çok fazla kavga çıkmıştı diye ihbar edin daha fazla ciddiye alacaklardır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

UYUMA uygulaması bunun için yapıldı ama 490 ton kokaini Mehmet Ağar ülkeye sokuyorsa, o vakit muhbirleri tespit etmek için yapılmış bir uygulama da olabilir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.egm.uyuma&hl=tr&gl=US

https://apps.apple.com/tr/app/uyuma/id1434800146?l=tr

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Binaya kamera koyun gelip gidenlerin eşgalini alın delil olmadan suç olmaz

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

Binaya kamera koyun gelip gidenlerin eşgalini alın delil olmadan suç olmaz

Çok mantıklı girişte kamera olursa alanlar çekinir.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

il ilçe neresi merak ettim hocam ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 6529 Toplam Mesaj: 39
satış uyuşturucu torbacılar