folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Binada Uyuşturucu Ticareti Dönüyor Ne Yapmalı ?

Binada Uyuşturucu Ticareti Dönüyor Ne Yapmalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Tamam hacılar cimere yazıcam detaylıca ve binada e devleti olan herkese yazdırıcam. Polisler çok kaypak ya bugün karakola gittim git döv diyor adamlar bana :D ulan bi narkotiğe söyleyelim teknik takibe alsınlar veya adres neresi falan birşeyler sormalarını bekledim. Git döv yada oradan taşının diyor aq. E o zaman biz de satalım polisin sikinde değil baksana serbest bırakmışlar

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Tamam hacılar cimere yazıcam detaylıca ve binada e devleti olan herkese yazdırıcam. Polisler çok kaypak ya bugün karakola gittim git döv diyor adamlar bana :D ulan bi narkotiğe söyleyelim teknik takibe alsınlar veya adres neresi falan birşeyler sormalarını bekledim. Git döv yada oradan taşının diyor aq. E o zaman biz de satalım polisin sikinde değil baksana serbest bırakmışlar

Adamın birisi kız arkadaşımı taciz etmiş bende arabasını yakaladım hayırdır falan derken arabadan inmeye fırsat bulamadan silah çekti bende bastım gaza yolda polisi aradım tabii bu sırada arkadan takip ediyor ben kaçıyorum. Polisler adamı Ankara yoluna çıkar orda karakol var falan dedi tamam dedim anayola gelmeden bu peşimden ayrıldı döndü. Polislerle buluştum böyle böyle silah çekti, kovaladı diye olayı anlattım. Kız olay büyümesin babamın kulağına gitmesin diye şikayetçi olmadı. Polisler yanıma yanaştı boş gezme paşam genc adamsın nolur nolmaz diyip omzuma dokunarak nasihat verdiler. Bu polis diyalogları hiç şaşırtmıyor beni :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

adres neydi ya ben bi konişiim AŞLSXDFgvlşadgf

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

155 te çıkan temsilciye göre değişiyor uygulama diye düşünüyorum i suçun şiddetinin önemi yok özellikle çok ivedi olmayan ihbarlarda yoğun oluyor bu .

Bazen kendi kayıt alıyor aktarıldı sisteme kayıt diyor bazen de SENİ O ŞİKAYETİNLE İLİNTİLİ ADRESE bakan karakola/emniyet in yetkili birimine bağlıyor 155 yapıyor bunu bekleyin biraz diyor.

E karakola bağlanınca da öyle isimsiz ihbar falan sökmüyor bizatihi denyo bi memurla konusuyorsun bazen ne dediği belirsiz belki sigara içerken açtı telefonu sigara keyfi bölündü diye ağresif , falanda filanda yapıyor kayıda da girmiyor o konuşma ondan rahatça biraz uslupsuz konuşabiliyor küfür ediyor hiç ilgilenmiyor vs.. demiyorum da saygısız ve ilgisiz bir tutumu rahat takınabiliyor inatla bilgini de isteyebiliyor vermezsen önemsemiyor.

Ölecek olsan karakoldan biri telefon açsın diye bekleyecen de derdini anlatacaksın amk yeni türedi bu uygulamada.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hocam kolayı var. Aynı adresi arkadaşlarının da ihbar etmesini sağlayıp defalarca şikayet oluştur. Aynı bölgeden birden fazla şikayet gelince dikkate alırlar. Cimer felan çok geç döner.

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah sabır versin.
    Polisin sana git döv yada taşın oradan demesi.. Ne demek döv yada taşın amk ? Bu olayı da üstüne basa basa cimere yaz (Sanırım bi cacık çıkmaz ama olsun)

Dayak çözüm değil. (Kısaca nasıl anlatırım bilmem) Bizim burada müptezel kiracılar vardı. Satıcı olsa yine iyi, bunlar içip/çekip kuduruyorlardı (sövüyorlardı, gece vakti müzik açıyorlardı, evin içinde top oynayarak tüm binayı hoplatıyorlardı v.s v.s tam pislik). Binadakiler dayanamayıp bunlara güzel bir sopa çekti ama hiç birşey değişmedi ve yedikleri dayaktan sonra hiç kimseye kapı açmaz oldular ve hiç kimseye yakalanmadan eve girip çıkabilme şansları vardı (bildiğin şans).. Aşırı gürültü olduğu zamanlarda binadakiler toplanıyordu ama hiç birşey yapamıyorlardı. Kısaca böyle şeyler yaşadık ve en sonunda bunları ev sahibi çıkardı. Yani çözüm bu... Ev sahibi "Çıkın evimden" diyecek ama uyuştucu satıyormuşsunuz bilmem ne diyerek değil.. "Komşular sizi sık sık şikayet ediyor ve hepsinin hatırı büyüktür, çıkın evimden" derse büyük ihtimalle iş çözülür.

Edit: Bizim buradaki ev sahibi de tıpkı senin bahsettiğin gibi güvendik verdik, neymiş bunlar falan diyordu ama galiba böyle duyarlı gibi görünmesi yalanmış çünkü bizimkiler bu evin sahibine çileden çıkarırcasına baskı yaptı ve en sonunda ev sahibi bıkarak "çok şikayet var evden çıkın" dedi Anaa o da ne? Müptezeller 1 hafta içinde siktir olup gittiler :| Yani aslında bu kadar kolaymış ? (Yanlış anlaşılmak istemem ama ayen böyle oldu)

LhaNeT tarafından 17/May/21 02:43 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.egm.uyuma

ilgili uygulamayı yükleyin ihbar oluşturun.

https://www.icisleri.gov.tr/uyuma-projesi

yunusdogan tarafından 17/May/21 01:39 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

adres neydi ya ben bi konişiim AŞLSXDFgvlşadgf

senin tüketmene gerek yok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Halloldu hocalar herkese teşekkür ederim. Dün polis yaka paça polis otosuna bindirip götürdü. Polise bile direndiler epey arabaya binmemek için.

Yani anlattıklarınız benzer şeyler çok saçma şeyler oluyor memlekette bir sürü beyinsiz var hangi birini döveceksin ? 

Dayak ta çözüm değil yine vardı bir tane içip içip binadakilerin huzurunu bozan birisi, topuğuna sıktılar sakat kaldı koltuk değneğiyle geziyordu ama aynı tas aynı hamam devam ediyordu hayatına. Bu tür insanların hormonları bozuk oluyor istersen kafasını ez hastaneden çıkar çıkmaz aynı hayatına devam ediyor. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Halloldu hocalar herkese teşekkür ederim. Dün polis yaka paça polis otosuna bindirip götürdü. Polise bile direndiler epey arabaya binmemek için.

Yani anlattıklarınız benzer şeyler çok saçma şeyler oluyor memlekette bir sürü beyinsiz var hangi birini döveceksin ? 

Dayak ta çözüm değil yine vardı bir tane içip içip binadakilerin huzurunu bozan birisi, topuğuna sıktılar sakat kaldı koltuk değneğiyle geziyordu ama aynı tas aynı hamam devam ediyordu hayatına. Bu tür insanların hormonları bozuk oluyor istersen kafasını ez hastaneden çıkar çıkmaz aynı hayatına devam ediyor. 

O Pijler yarına çıkar nezaretten eski bir suçları yoksa. Umarım sana sardırmazlar. Geçmişler olsun.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 6525 Toplam Mesaj: 39
satış uyuşturucu torbacılar