folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bir Anda Her Şey Hızlanıyor. (Yardım)

Bir Anda Her Şey Hızlanıyor. (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek

Selamlar müridler. Az önce uykudan deli gbi uyandım ve lavobaya koştum. Sebebi ise bir anda her şeyin çok hızlı ve olduğundan ağır olarak hissetmem ağır derken kilo olarak bahsediyorum. Elimin o kadar ağırdı ki bunu kat kat hissediyordum. Bu bana daha önce bir çok kez oldu ama evin için deli gibi doldıyorum sağa dola bakıyorum. Fİlmlerdeki gibi olmaya başladı. Görüntü kayması oldu. Her neyse internette araştırdım. Şizefroni diyen var. Geçisi stres siyenler. Beynin içertisinde dolan sıkıntılardan dışarıya bir uyarı diyorlar. Bu konuda bilgisi olan var mı? Acil bilr tedaviye ihtiyacım var mı teşekkür ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    orde bunu yazdı

Selamlar müridler. Az önce uykudan deli gbi uyandım ve lavobaya koştum. Sebebi ise bir anda her şeyin çok hızlı ve olduğundan ağır olarak hissetmem ağır derken kilo olarak bahsediyorum. Elimin o kadar ağırdı ki bunu kat kat hissediyordum. Bu bana daha önce bir çok kez oldu ama evin için deli gibi doldıyorum sağa dola bakıyorum. Fİlmlerdeki gibi olmaya başladı. Görüntü kayması oldu. Her neyse internette araştırdım. Şizefroni diyen var. Geçisi stres siyenler. Beynin içertisinde dolan sıkıntılardan dışarıya bir uyarı diyorlar. Bu konuda bilgisi olan var mı? Acil bilr tedaviye ihtiyacım var mı teşekkür ederim.

vaktiyle benzer bir haber okumuştum, yaşayan herifin beynindeki damarlardan biri çatlamış. bence git doktora

düzenleme: rüyanda mı geçiyor bu olay

düzenleme 2: rüya ise ne diye kasıyosun ki, bilinçaltı acayiptir. Ben de rüyamda ilk defa gördüğüm birini daha önce de rüyalarımda görmüşüm gibi düşünerek 1 hafta geçirdim. Görmüş de olabilirim ama görmedim. Sanırım biraz sevgiye ihtiyacım var.

end tarafından 11/Mar/17 21:06 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Kardesim  selamin aleyküm.  Ben zamaninda uyur vaziyette iken ( belkide uyumuyordum bilmiyorum) hayati cok hizli yaşadığımı  goruyordum geceleri. Mesela karsi duvarda yürüyorum  ama cok hizli bi sekilde. Tabi enteresan olan , yol bitmiyordu. Mesela gece lavaboya gidicem dunya hizli donuyor ; kosuyorum vs. Artik psikolojim bozulmustu. Mesela duvarda ucusan dolarlar yada dolar sarmalari gibi. Dua ettim vs zamanla duzeldi. Allah yardimcin olsun ama seni çok  iyi anlayabildim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Yemek yiyip üstüne yatıyor musun?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Kan basıncının ani düşüşü ve yükselişi, metabolik hastalıklar, bununla beraber psikolojik stresörler vd. çevre koşulları bu durumu etkileyebilir. 

‎‎‎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

nörolojiden randevu al olayı abartarak anlat, eeg/emg/mr üçlüsünü çektir.

kan ve idrar testlerini yaptır. 

bir şey yoksa psikiyatriye yönlendirirler.

fazla zaman geçirmeden git, bi de yaptırmak için gün verecekler sonuçlar fln çıkacak derken zaten orada zaman kaybı oluyor.

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Panikatak.

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Panikatak.

aynen bende oyle olduğunu düşünüyorum hocam

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    orde bunu yazdı

vaktiyle benzer bir haber okumuştum, yaşayan herifin beynindeki damarlardan biri çatlamış. bence git doktora

düzenleme: rüyanda mı geçiyor bu olay

düzenleme 2: rüya ise ne diye kasıyosun ki, bilinçaltı acayiptir. Ben de rüyamda ilk defa gördüğüm birini daha önce de rüyalarımda görmüşüm gibi düşünerek 1 hafta geçirdim. Görmüş de olabilirim ama görmedim. Sanırım biraz sevgiye ihtiyacım var.

Yok hocam rüye değil gerçek bir kaç kere oldu bana bu olay küçükken de oluyordu. Ama şimdilerde baya bir fazla ve şiddetli

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Yemek yiyip üstüne yatıyor musun?

Her zaman değil ama arada yaptığım oluyor. Onnunla bir alakası var mı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Kardesim  selamin aleyküm.  Ben zamaninda uyur vaziyette iken ( belkide uyumuyordum bilmiyorum) hayati cok hizli yaşadığımı  goruyordum geceleri. Mesela karsi duvarda yürüyorum  ama cok hizli bi sekilde. Tabi enteresan olan , yol bitmiyordu. Mesela gece lavaboya gidicem dunya hizli donuyor ; kosuyorum vs. Artik psikolojim bozulmustu. Mesela duvarda ucusan dolarlar yada dolar sarmalari gibi. Dua ettim vs zamanla duzeldi. Allah yardimcin olsun ama seni çok  iyi anlayabildim

Hocam işte benim ki rüya değil. Değişik bir durum. Küçükken de oluyordu bana ama bu kadar değildi. Hİç bu kadar umursamadım.

Toplam Hit: 3775 Toplam Mesaj: 29
psikoloji tıp hız aksiyon