folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bir Anda Her Şey Hızlanıyor. (Yardım)

Bir Anda Her Şey Hızlanıyor. (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Yatakta yemek yemeyin. Yatağı ve yeri güzelce temizleyin ekmek kırıntısı olmasın. Mümkünse yatarken abdestli yatın ve Ayetel Kürsüyü okuyun. En kısa zamanda doktordan da bir randevu alıp görünün derim. Allah şifa versin. 

Ben de önceden yatakta yemek yiyordum. Yataktan havaya kaldırdıklarını hissediyordum. 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek

Öncelikle hepinize teşekkür ederim. Doktora gidicem ancak iyi bir araştırma yapmam lazım. İntertte bazı insanlarda yaşamış. Ama sonradan geçmiş. Ben bu olayı küçüklüğümden beri yaşıyorum. Bİr ara gitti ama daha sonra daha büyük şekilde geldi. Aslında korkutmuyor bazen etkinin geçmesini istemiyorsun ama bazen bıktırıyor. Evin için deli danalar gibi dolanıyorsun. Dün akşam olduğu gibi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    kadircankaya bunu yazdı

Yatakta yemek yemeyin. Yatağı ve yeri güzelce temizleyin ekmek kırıntısı olmasın. Mümkünse yatarken abdestli yatın ve Ayetel Kürsüyü okuyun. En kısa zamanda doktordan da bir randevu alıp görünün derim. Allah şifa versin. 

Ben de önceden yatakta yemek yiyordum. Yataktan havaya kaldırdıklarını hissediyordum. 

Yatakta yemek yemem hocam ben. Sadece bazen yemek yedikten sonra yatarım. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

PM attım...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

vucudunun olduğundan ağır hisstemen olayın, tamamen kan basıncınla ilgili, ama herşey hızlanıyor dediğin şeye mantıklı bir cevap yok, beyinle ilgili olması- belki, ama kan basıncın düşerse, vucudun ağır gelir, bi anlamda tansiyonunda değişir ztn.. genelde de düzensiz bir uygu geçirmişsen, özellikle otobüs yolculuğu fln yaparken bi tip şeyler olabiliryor, yinede doktora gitmen en mantıklısı..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

PM attım...

Cevap verdim hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

vucudunun olduğundan ağır hisstemen olayın, tamamen kan basıncınla ilgili, ama herşey hızlanıyor dediğin şeye mantıklı bir cevap yok, beyinle ilgili olması- belki, ama kan basıncın düşerse, vucudun ağır gelir, bi anlamda tansiyonunda değişir ztn.. genelde de düzensiz bir uygu geçirmişsen, özellikle otobüs yolculuğu fln yaparken bi tip şeyler olabiliryor, yinede doktora gitmen en mantıklısı..

İlk başlarda bende sizin gibi düşünüyordum. Pekde umursamıyordum. Ancak dün akşamki çok daha baskın ve kontrol edemiyordum sanki. Çok değişik bir olaydı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Bi bana oluyor sanıyordum vay mk. Tarif etmesi zor bişey son 5 yılda 2-3 defa yaşadım. 

Cesnist tarafından 12/Mar/17 09:54 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orde
    orde's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Bi bana oluyor sanıyordum vay mk. Tarif etmesi zor bişey son 5 yılda 2-3 defa yaşadım. 

Öncelikle sizde olduğuna seviniyimmi üzeleyimmi bilemedim. Ama bana daha sık oluyor. Nedenini araştırdınız mı veya doktora gittiniz mi. Sebebini biliyor musunuz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

düzenli uyku (  en az 6 saat uyku( yetişkin olduğunu varsayarak) ergen yaşta 10 saat) uyuyor musunuz ? 

uykusuzluktan da kaynaklı olabilir. panik atak demiş arkadaşın birisi o da olabilir. 

Toplam Hit: 3743 Toplam Mesaj: 29
psikoloji tıp hız aksiyon