folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bir Bayan Arkadasımın Adını Kullanarak Eskort Gibi Nosunu Dagıtıyorlar

Bir Bayan Arkadasımın Adını Kullanarak Eskort Gibi Nosunu Dagıtıyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba konu acil genele actım adam akıllı bilgi gelene kadar silinmesse memnun olurum.

ben savcılık isinden anlamamda bir sosyal paylasım sitesinde kızın resmini adını ve onun kişiliginden yazıyormus gibi nosunu dagıtıyorlar. Ve yapanda vpn tor vs kullanmayı bilecek kapasitede biri değil. (kısaca tanıyan biri)

Simdi kanıt olarak ss felan almak yeterli bide tele gelen aramalar artı mesajlar yeterlidir sanırım fakat nereye başvurulması gerekiyor acil cevapbekliyorum

bana bu şikayetin nereye yapılcagı hakkında bilgi lazım bu arada

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

bulunduğu il ilçede ki cumhuriyet başsavcılığına giderek tüm ayrıntılarıyla olayı anlatsın. site adreslerini ve ekran görüntülerini yanınızda götürün giderken. gelen mesaj çıktıları vs. gibi anlatımlarınızı doğrulayabilecek herşeyi savcılığa verin ve kimden şüphelendiğinizi bildirin. herhangi bir masrafı yok utanılacak bir şey yok geçmiş olsun hocam

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    alibaba bunu yazdı

bulunduğu il ilçede ki cumhuriyet başsavcılığına giderek tüm ayrıntılarıyla olayı anlatsın. site adreslerini ve ekran görüntülerini yanınızda götürün giderken. gelen mesaj çıktıları vs. gibi anlatımlarınızı doğrulayabilecek herşeyi savcılığa verin ve kimden şüphelendiğinizi bildirin. herhangi bir masrafı yok utanılacak bir şey yok geçmiş olsun hocam

Cok sagol hocam iletiom hemen

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

malesef türkiyede hakimler savcılar bu konuda çok yetersiz.

Adam tor vpn kullanmasa dahi gidip kamera olmayan bi kafede yada public wifi olan bi yerde yapsa bile yakalanmıyor.

Yakalansada ben yapmadım birisi bilgisayarımı heklemiş dese yetiyor.alacağı 90 gün ceza oda para cezasına çevrilir onuda 9 taksite bölerler en fazla olacağı bu malesef

____Best_Defender_Mecanic____
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MecaniC bunu yazdı

Adam tor vpn kullanmasa dahi gidip kamera olmayan bi kafede yada public wifi olan bi yerde yapsa bile yakalanmıyor.

Yakalansada ben yapmadım birisi bilgisayarımı heklemiş dese yetiyor.alacağı 90 gün ceza oda para cezasına çevrilir onuda 9 taksite bölerler en fazla olacağı bu malesef

yok yapan aptalın teki 

kendi telefonundan bi uygulama indirip ordan yaydı ben tanıyorum yapanıda ama kanıt yok işte

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    MecaniC bunu yazdı

yok yapan aptalın teki 

kendi telefonundan bi uygulama indirip ordan yaydı ben tanıyorum yapanıda ama kanıt yok işte

Yapan kim?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Siz de onun adiyla sosyal medyada teror saldirilarini ustlenen konular acin cocuga gonderin ben kime cattim desin :p

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

arasın oparatörünü 2 sn de nosunu değişirler

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    HolyOne bunu yazdı

Siz de onun adiyla sosyal medyada teror saldirilarini ustlenen konular acin cocuga gonderin ben kime cattim desin :p

Senden korkulur :) Ava giderken avlanmasın?

Sonra çocuk şikayet etsin. Seni bulsular. Hep çocuğa tazminat öde.

Hemde ulusal güvenlik konusunda alay etmekten yanlış yönlendirmekten ayrıcana dava açılsın.

Para hapis derken aksiyon olur.

Abi sen bu işi yaparken nasıl yakalanmayacağımızı anlat :)) asıl mesele o

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Senden korkulur :) Ava giderken avlanmasın?

Sonra çocuk şikayet etsin. Seni bulsular. Hep çocuğa tazminat öde.

Hemde ulusal güvenlik konusunda alay etmekten yanlış yönlendirmekten ayrıcana dava açılsın.

Para hapis derken aksiyon olur.

Abi sen bu işi yaparken nasıl yakalanmayacağımızı anlat :)) asıl mesele o

VPN + TOR + *.onion ya da kullan at mail adresleri ile yaparsan yakalanmazsın :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

baba kıza yardım edeyim dedim benim başım agrıdı yok ya prensip sahibi olmak lazım vallaha kendi mevzun dışında hiç üstelemiyiceksin birşeyleri.

yapan belli 30 kişi adamın anasına sövdü  orospu cocuguyla bir ben kavga eder şekilde kaldım

en son böyle götlük askerde oldu  30 kişi emre itaatsizlik ettik bi benle arkadas tutanak yedi 

böyle işte amk yardımda etmiyiceksin

Toplam Hit: 2771 Toplam Mesaj: 16
savcılık