folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Bir Domainin Kime Ait Oldugu Hakkında

Bir Domainin Kime Ait Oldugu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

S.a müridler birdomainin kime ait oldugunu whois.sc den bakıorum fakat bana domainin ait oldugu kısının ikamet ettgı yer, adı, soyadı, tlfn numarası  vb. "öz" bilgilerini nasıl ögrenırım .  whois.sc den bakıorm fakat adam sallamıs bilgileri :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    görünmüyosa benim gibi gizlemiştir yapıcak bişey yok

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

1011010 bunu yazdı:
    -----------------------------

S.a müridler birdomainin kime ait oldugunu whois.sc den bakıorum fakat bana domainin ait oldugu kısının ikamet ettgı yer, adı, soyadı, tlfn numarası  vb. "öz" bilgilerini nasıl ögrenırım .  whois.sc den bakıorm fakat adam sallamıs bilgileri :S

Ogrenemezsin :\

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    domaini satin aldigi yere uyelik bilgilerini dogru girdiyse; bazi firmalar, firmadan whois cekince uyelik bilgilerinide gosteriyor ama hepsi gostermiyor
    onun disinda ogrenemezsin

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    zannımca adam bilgileri salladıysa bu tür beleş yöntemlerle bulamazsın

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    vay anasını :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

heza bunu yazdı:
    zannımca adam bilgileri salladıysa bu tür beleş yöntemlerle bulamazsın

Ucretli yontemle nasil bulcak kime rusvet vercek :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    müritcanlar yardım :| bi sitenin cpanelindeyim sitenin domainiyle host ayrı firmalarda ben cpaneldeyim şu an şifresi elimde bu domainle birlikte hostun benim olması için hostun sitesini bulmam alzım ama bulamıyorum :| sadece panedeyim istesem herşeyi yaparımda adam siteyi geri alabilir sunucu sahibiyle görüşerek. sunucu yurt dışıdna ben nasıl bulabilirim bu hostu nerden aldığını :/

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

DoctorX bunu yazdı:
    müritcanlar yardım :| bi sitenin cpanelindeyim sitenin domainiyle host ayrı firmalarda ben cpaneldeyim şu an şifresi elimde bu domainle birlikte hostun benim olması için hostun sitesini bulmam alzım ama bulamıyorum :| sadece panedeyim istesem herşeyi yaparımda adam siteyi geri alabilir sunucu sahibiyle görüşerek. sunucu yurt dışıdna ben nasıl bulabilirim bu hostu nerden aldığını :/

who.is Bak burdan bu arada bos islerle ugrasma cok gereksiz isler neyse bana dusmez yorum yapmak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

Claros bunu yazdı:

DoctorX bunu yazdı:

who.is Bak burdan bu arada bos islerle ugrasma cok gereksiz isler neyse bana dusmez yorum yapmak

boş iş deil :F host sınırsız tam benlik :D çürütürüm ben burayı bu aradaona baktım o domaini gösteriyo

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

DoctorX bunu yazdı:

Claros bunu yazdı:

DoctorX bunu yazdı:

boş iş deil :F host sınırsız tam benlik :D çürütürüm ben burayı bu aradaona baktım o domaini gösteriyo

Domaini pm atarmisin hocam...

Toplam Hit: 2229 Toplam Mesaj: 20