folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Bir Domainin Kime Ait Oldugu Hakkında

Bir Domainin Kime Ait Oldugu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    hayır :|

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Bu arada daha hostu bilmeden nasil sinirsiz oldugunu anladin ben anlamadim :S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Claros bunu yazdı:
    -----------------------------

SINIRSIZ  diye bişe yoktur.. siz sınırı zorlayamıyosunuzdur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

Claros bunu yazdı:

SINIRSIZ  diye bişe yoktur.. siz sınırı zorlayamıyosunuzdur

Ne diyorsunuz anlamiyorum ispanyol kaldim dediklerinize biri demis domain var elimde hostu bilmiyorum dedim domaini yolla bulayim yyollamam diyor ne bicim eleman anlamadim ustune demis tam bana gore sinirsiz host curuturum onuda anlamadim nasil hostunu bile ogrenemeden ozelligini ogrendim sastim RootB :( Sende Kafami karistirdin cildirmis olmaliyim 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

la konu benım siz napıosuz   :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

Claros bunu yazdı:

hocam diyorumki cpanelin içerisidneyim ? şifresi elimde şu an cpanel bende ama asıl kişi bunu bilmiyo. 

ben diyorumki btün şifreleri deiştirsemde host yine benim olmaz çünkü hostu aldığı yere gider söyler gerii verirler bende asıl hostun adresini bulayım dedim ki buldum :)

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

1011010 bunu yazdı:

Senin derdine derman bulduk olmuyo dedik bi murrid soru sordu onu cevapladik herkes sasirmis yada kaciriyorum kecileri

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

1011010 bunu yazdı:

bildiğim tek şey senin sorunun bi cevabının olmadığı. tek yolun var siteye gidiyosun admine pm atıyosun ve öğreniyosun başka yolun yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Tahribat.Com un kileri

ICANN Registrar: GODADDY.COM, INC.
    Created: 2001-02-07
    Expires: 2016-02-07
    Updated: 2007-10-08

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 2231 Toplam Mesaj: 20