folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bir Gözlüğün Marka Ve Modelini Şıp Diye Anlayan TBT Gözlük Uzmanları

Bir Gözlüğün Marka Ve Modelini Şıp Diye Anlayan TBT Gözlük Uzmanları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mahmuttuncer1
    mahmuttuncer1's avatar
    Erkek

Mürideler, Müritler; Biliyorum ki her konuda olduğu gibi aranızda böyle uzmanlar da var.

Buradaki gözlüğün markası ve modeli nedir sizce? Osman Hocam takıyorsa biz de takalım...

Not: Genel kategorisi kilitli olduğu için konuya en uygun yerin alışveriş kategorisi olduğunu düşündüm. Neticede bu gözlüğü bilen varsa satın alacağız :B

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bu duruma cidden hayret ediyorum.

Cok basit bir ozelligi olmayan bir gozluk saat yada tişört olsun. Su marka diye yaziliyor. Siyah cerceveli duz gozluk her markada var. Nasil anladi diyorum.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

@vanhelsink (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

gözlüğün biraz daha Yakın mesafe'den çekimlerine ulaşabilirsen,  gözlüğün Sapı ile Çerçevenin birleştiği yerden bir Sembol çıkarabilirsin belki Marka olarak, sonra da Modellerini Net üzerinden arayarak yürüyebilirsin. 

RitmFarbRacourci tarafından 08/Haz/21 10:27 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

marka tom ford. çerçeve köşelerinden gelen yan T şeklinden anladım. model de ft 5294 olabilir 5557 olabilir

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

@hacker_tr

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

cercevenin onu ayni bu sekilde ama yan taraflari cok ince ve metal olani var. bende onu ariyorum ama hic bir yerde bulamadim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

https://www.mclabels.com/products/tom-ford-black-glasses-11?sm=up

hocam bu gibi duruyor

67Impala tarafından 08/Haz/21 20:49 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mahmuttuncer1
    mahmuttuncer1's avatar
    Erkek

hay allah razı olsun sizlerden evet tom ford imiş markası

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

bu gözlüğü bilen var mıdır? şu skeçte atakan takıyor. ya da büyük camlı gözlük önerisi de olur.

https://www.youtube.com/watch?v=bXVY9ID5YMg&t=573s

Yapay zeka, zeka değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    67Impala bunu yazdı

https://www.mclabels.com/products/tom-ford-black-glasses-11?sm=up

hocam bu gibi duruyor

lan aynısını 50 liraya bulurum ben sana 5 liraya da tom ford logosu yapıştırırız. Bu ne amk, deli sikmesi lazım şuna şu parayı vermek için skljdfksjdfklsdjflsdkjsdkl

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 2087 Toplam Mesaj: 15
gözlük çerçeve model marka