folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Bir İşletim Sistemi Ne Kadar Çılgın Olabilir ?

Bir İşletim Sistemi Ne Kadar Çılgın Olabilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:
    -----------------------------

elinde imkanı olan arkadaslar remlere enerji dengesi kurup bi devre olusturup pcye 12 volt aku atarsa işletim sisteminide reme kurarsa o pc hızından gecilmez

ilginç bir fikir :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Sanki şimdi çıkan pad lerde mekanik harddisk var haa... Aynı iş ram den veri okuma... E onuda geçtim cep telefonlarında da veriler nereye yazılıyor da oradan işletiliyor? Telefon hafızası dediğiniz olay? Daha öncesinde pic lere program nasıl atılıyordu da oradan işlem yapması sağlanıyordu?

Bu bilindik normal birşey...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    mescarine bunu yazdı:

Sanki şimdi çıkan pad lerde mekanik harddisk var haa... Aynı iş ram den veri okuma... E onuda geçtim cep telefonlarında da veriler nereye yazılıyor da oradan işletiliyor? Telefon hafızası dediğiniz olay? Daha öncesinde pic lere program nasıl atılıyordu da oradan işlem yapması sağlanıyordu?

Bu bilindik normal birşey...

Daha önce ramde çalışan windows 98 görmedim, xp görmedim, vista görmedim, windows 7 de görmedim. Apple'ın bilgisayarlarında da görmedim. Ubuntunun ramden çalıştığını görmedim, pardusu da görmedim. göreniniz oldumu bilmiyorum ama ben ilk defa slaxı ramde çalışırken gördüm :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dediğim gibi yenilik yok hız isteyen ssd alsın. 

Toplam Hit: 5039 Toplam Mesaj: 35