Bir Kadın İtiraf Ediyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek

Bir sitede itiraf okuyordum ve sonra çok moralim bozuldu ...

O kadar çok kuaförde tahrik olan kadın itirafı okudum ki en sonunda kuaföre gitmeye karar verdim. Kuaförde çalışan çocuk da niyetimi anlamışçasına saçlarımı yıkarken üzerime iyice abandı. Bacaklarını koluma değdirdi, saçlarımı erotik bir masaj eşliğinde yıkadı ama ben tahrik oldum mu? Hayır! Peki çocuk tahrik oldu mu? Evet! Bana sık sık dokundu, kartını verdi ve eve bırakmayı teklif etti. Oysa ben oradan kaçarcasına uzaklaşmayı planlıyordum. Yahu ben oraya tahrik olmak için gittim, tahrik etmek için değil!

Bu durumda siz sevgilinizi veya karınızı bayan kuaföründe çalışan bir erkeğe teslim edermiydiniz???

www.karsinojen.tr.cx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Napalım yani tarzan gibimi dolaşsın aq

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bareday_1234
    bareday_1234's avatar
    Erkek
    harbiden güzel bi itiraf :))))))))))))))))))))))))))))

otobanda yürüyüşe çıktım!!!!!!!!!! Karayolları iyi çalışıyorda! bütün gece yürüdüm! sabaha karşı 4"te eve girdim nedense...........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    arkadaslar kusura bakmayında bu olaylar insanları paranoyak yapar. ona bakarsan bakkalada yollamıyacaksın sapık gibi ''sosssizz vveriiyimmi, yaarrrrabandı kutu 1 itele''' paronaya ya girer abi. en güzelimi? kadının sağlam yapıda olmasıdır. kadıının içinde yoksa zaten orada tokadı basar.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kucukken fantazim vardi bitane,bayan kuaforunde calisacam,guzel bir kadin gelecek bende agda yapacam ona falan oradan mevzu derinlesecek :) cocukluk iste amk :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    Napalım yani tarzan gibimi dolaşsın aq

aktif konularda bu başlığı gördüğümde içimden gülerek şunu dedim : "ediyosa ediyo nabayım aq :D"
    konuya bi girdim ilk yorumun ilk kelimesi "napalım" :D nıhahahaa
    yoksa bu kaderin bir cilvesi mi :D

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ComputerWolf bunu yazdı:
    Kucukken fantazim vardi bitane,bayan kuaforunde calisacam,guzel bir kadin gelecek bende agda yapacam ona falan oradan mevzu derinlesecek :) cocukluk iste amk :D
    ıyyy compu ne tuhaf adamsın

ya benım sevgılım bunu duysa ve ben zırt pırt kuaföre gıden bırı olsam allama öldürür beni :)

nasıl rahat teslım edıyosunuz ya mılletın elıne eşinizi hayret edıyorum

adam bellıkı allahdan korkmaz kuldan utanmaz sırnaşıp duruyo

kı bunun ıcın kuaföre gıden kadını napmak gerek orası ayrı bı konu !

bılmıyorum... uzuluyorum ya namus anlayısı degısmısss...kadınlar kudurmus...erkekler sahıplenmek nedır bılmez olmus..

garip

mimi " yim ben ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

ruhkanseri :D ..

"nasıl rahat teslım edıyosunuz ya mılletın elıne eşinizi hayret edıyorum"

demişsin :D

şimdi sen bu olayı bilmeseydin ve erkek arkın gelip sana kuaföre gitme elin adamı vs vs lafı etseydi napardın?

"çok kıskançsın bu iş böyle gitmez yürümez bunaldım kıskançlıklarından" derdin demi :D 

hadi sen demezsen istisnasın kızların alayı aynı cümleyi kuruyor :D 

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    pesimistzombie bunu yazdı:

şimdi sen bu olayı bilmeseydin ve erkek arkın gelip sana kuaföre gitme elin adamı vs vs lafı etseydi napardın?

"çok kıskançsın bu iş böyle gitmez yürümez bunaldım kıskançlıklarından" derdin demi :D 

vallahı demezdım sevgılım erkek gozuyle daha ıyı gorur bazı seylerı bana bunu yapma dıyorsa yıne benı dusundugunden dır yapma dedıgı seyı yapmazdım onun bıldıgı seylerı ben bılemeyebılırım bana hatta oyle durum buymus gıtmenı ıstemıyorum dıye acıklamasına bıle gerek yok gıtmıceksın dıyosa gıtmıcem ! okadar

erkekler dısarda daha cok seye tanık oluyorlar goruyorlar cok sey yasıyorlar ben sevgılımın bılgısıyle buyumek ısterım kı erkegım benı uyarmıyor benı korumuyorsa ozaman benım ıcın bıter

mimi " yim ben ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    erkeğin olmadığı,herşeyi bayanların yaptığı bi bayan kuaförüne gitsinler hiç yok sanki aq.

neyse ne laannn....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    pesimistzombie bunu yazdı:

vallahı demezdım sevgılım erkek gozuyle daha ıyı gorur bazı seylerı bana bunu yapma dıyorsa yıne benı dusundugunden dır yapma dedıgı seyı yapmazdım onun bıldıgı seylerı ben bılemeyebılırım bana hatta oyle durum buymus gıtmenı ıstemıyorum dıye acıklamasına bıle gerek yok gıtmıceksın dıyosa gıtmıcem ! okadar

erkekler dısarda daha cok seye tanık oluyorlar goruyorlar cok sey yasıyorlar ben sevgılımın bılgısıyle buyumek ısterım kı erkegım benı uyarmıyor benı korumuyorsa ozaman benım ıcın bıter

helal olsun! başka bişey demiyorum :) yemin ederim helal olsun.. 

:|
Toplam Hit: 5895 Toplam Mesaj: 23