Bir Kadın İtiraf Ediyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    -----------------------------
    vallahı demezdım sevgılım erkek gozuyle daha ıyı gorur bazı seylerı bana bunu yapma dıyorsa yıne benı dusundugunden dır yapma dedıgı seyı yapmazdım onun bıldıgı seylerı ben bılemeyebılırım bana hatta oyle durum buymus gıtmenı ıstemıyorum dıye acıklamasına bıle gerek yok gıtmıceksın dıyosa gıtmıcem ! okadar

erkekler dısarda daha cok seye tanık oluyorlar goruyorlar cok sey yasıyorlar ben sevgılımın bılgısıyle buyumek ısterım kı erkegım benı uyarmıyor benı korumuyorsa ozaman benım ıcın bıter

ya helal olsun diyorum bende.böyle kızlarda kalmış hayatta. ölsemde gam yemem artık.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akdenizlili3701
    akdenizlili3701's avatar
    Erkek

TIGER_07 bunu yazdı:
    ruhkanseri bunu yazdı:
    vallahı demezdım sevgılım erkek gozuyle daha ıyı gorur bazı seylerı bana bunu yapma dıyorsa yıne benı dusundugunden dır yapma dedıgı seyı yapmazdım onun bıldıgı seylerı ben bılemeyebılırım bana hatta oyle durum buymus gıtmenı ıstemıyorum dıye acıklamasına bıle gerek yok gıtmıceksın dıyosa gıtmıcem ! okadar

erkekler dısarda daha cok seye tanık oluyorlar goruyorlar cok sey yasıyorlar ben sevgılımın bılgısıyle buyumek ısterım kı erkegım benı uyarmıyor benı korumuyorsa ozaman benım ıcın bıter

ya helal olsun diyorum bende.böyle kızlarda kalmış hayatta. ölsemde gam yemem artık.

bide soyle dusunsek nasıl olur..

sevdigi adama duydugu sevgi cok buyuk gozleri korelmiş olamazmı?

bugun boyle düşünen yarın fikrinden DÖNME ihtimalide var.

bence dereyi görmeden paça sıvamak yanlış olur diyorum ben..

ruhkanseri sende yanlıs (sakın ha!) anlama seni kötülemek için yazmıyorum.. 

hayat bu yarının ne getirecegini kimse bilemez.. :)) 

bilgisayarım var ama interneti sizin gibi ii bilemiyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

ruhkanseri bunu yazdı:

Nisa abla harika birisidir, sağlamdır, nadirane kızlardandır :)
    sevdiğin kişi şanlıymış :9

keşke benim hoşlandığım kız da öyle olsa (tamam kızmaaa :) hoşlanıyorum napiyim

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

akdenizlili3701

yinemi sen !

niye her fırsatda karsıma cıkıyosun dostum ? hayır soyledıgın lafı yanlıs anlıyorum senin  bu soyledıgın lafdan benım dusuncelerımde  emın olup olmadıgım kanısına varıyorsun nasıl gerı donme ıhtımalı olur onu anlamadım dusuncem bellı...

arkadasım benım erkek dendıgınde bır krıterım vardır !

erkek adam esini korur kollar sahıplenır ortada yanlıs bısey varsa uyarır...

ben erkegın boyle olması gerektıgıne ınandıgım ıcın erkek ne dese yaparım kı benım aıle kulturumdede bu vardır !

bır evde huzuru mutlulugu kadın saglar eger bı sorun varsa kesınlıkle bu kadındandır

erkek cok sey beklemez beklentılerı bellıdır bızım gıbı kıvrak degıller herseye duz bakarlar

mutlu edıceksın vırvır etmıceksın azcık dusuncelı anlayıslı olcaksın dedıgı seye ıtıraz etmıceksın hepsı bu

adamım gelmıs bana bunu yapma dıyosa o yapma dedıgı sey bana sacma da gelse bana gore yanlıs da olsa benım goremedıgım belkıde bana soyleyemeyecegı seyler vardır

didiklemem yapma dedıgı seyı yapmam canımı alacak degıl ya bu laflarımın ardından boyle dusunen ılerde dönebılır anlamını nasıl cıkardın hayret buda bı yetenek !

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    NighT-7 bunu yazdı:

ruhkanseri bunu yazdı:

Nisa abla harika birisidir, sağlamdır, nadirane kızlardandır :)
    sevdiğin kişi şanlıymış :9

keşke benim hoşlandığım kız da öyle olsa (tamam kızmaaa :) hoşlanıyorum napiyim

uu aytekın tesekkur ederım :)

valla aşkımın kım oldugunu bılıyon :)

ya kardesım sen o kızdan nolur vazgec ben senın kotulugunu ıstermıyım hıc guven bana o kız sana gore degıl uzulmenı ıstemıyorum ...

mimi " yim ben ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:

arkadasım benım erkek dendıgınde bır krıterım vardır !

erkek adam esini korur kollar sahıplenır ortada yanlıs bısey varsa uyarır...

ben erkegın boyle olması gerektıgıne ınandıgım ıcın erkek ne dese yaparım kı benım aıle kulturumdede bu vardır !

bır evde huzuru mutlulugu kadın saglar eger bı sorun varsa kesınlıkle bu kadındandır

erkek cok sey beklemez beklentılerı bellıdır bızım gıbı kıvrak degıller herseye duz bakarlar

mutlu edıceksın vırvır etmıceksın azcık dusuncelı anlayıslı olcaksın dedıgı seye ıtıraz etmıceksın hepsı bu

adamım gelmıs bana bunu yapma dıyosa o yapma dedıgı sey bana sacma da gelse bana gore yanlıs da olsa benım goremedıgım belkıde bana soyleyemeyecegı seyler vardır

seni benim sevgilimle tanıştırayım onada öğret bunları :D veya eğer beni terk ederse gelim sana senin gibi bi arkadaşınla tanıştır beni :D :D ..

piyasada sen gibi düşünen kız kalmadı Allah sevgiline bağışlasın çok şanslı enişte..  

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_cool_rap
    pesimist_cool_rap's avatar
    Erkek
    valla hanımlar beyler ateş olmayan yerden duman çıkmazmış karı orospuysa hertürlü siktirir kendini kocası yetmezsse kadında dışarda arar kara saplıyı kadın dediğin namuslu.sadık.akıllı olacak kardeşim o kadar

hep imkansızları severim hep imkansızlarla uğraşırım kolay lokma yemem kolay kolay kolaylık bana göre bir kelime değil düşmanım gibi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

Çok ters bişey şimdi aq. bi adamın hitini artırmak için kendisini kadın olarak tanıtması ve bu mesajı yazması.

kendini bilen bi bayanın bu yazdığın zihniyet gibi erkek yerine kadın kılığına girmesi bunlar benim ortaya attıklarım aq :D

-- => kadın serbest sen ona gereken tatminliği vermessen oda şansını başka kapıda arar :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Bundan 3 yil once sanirim benim bayan kuaforu arkadas vardi su an Kemer de bi otelin kuaforunu isletiyor.o zamanki Antalya aksamlarinda da geceleri  bir araya gelir arabayla bira icemeye giderdik bu baslardi  yasadigi fantazilerini anlatmaya kafamin etini yerdi  su  kariyi orgazm ettim sunu bosalttim sunu tirmalattim vesaire ama isini iyi bilen bi hizli osuruktu  bizim arkadas.senin yasadiklarini ben habire bundan dinlerdim kafami de zukerdi bi guzel.oyle bi durum.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

mq böyle salakça düşünürseniz erkeklerin hali daha kötü.Eleman kesiyor saçlarımızı.İçinde böyle bi düşünce zihniyeti varsa bütün erkekler top.Salakça bi zihniyet.İnsanın fikri neyse zikride odur.

bu karıya tecavuz etseler memnun olu belki.

Toplam Hit: 5894 Toplam Mesaj: 23