folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Komplo Teorisi Tayyip Hakkında

Bir Komplo Teorisi Tayyip Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ülkeyi zkip sonrada sonrada gidip amerikaya usaklik edip sonrada kalkip halka kafa tutan adamin nezaketine sokarim ben. ne bicim insansiniz siz be... ya körsünüz yada gercekten mutlusunuz a.q bu partinin size kazandirdigi seyler var eminim ki bu kadar saksakcilik yapabiliyorsunuz. neymiss lütfen nezaketmis... birsey söyleriz nerden uyduruyosunuz bunlari derler. a.q sizin dedikleriniz hep dogrudur zaten.. erdogan iyidir erdogan mübarek adamdir. erdogan delikanli adamdir.. ohh saksaksak saksak hep sak sak hep saksak... azicik görün a.q partizanca tavirlariniz yüzünden etrafta olan biteni bilmiyorsunuz. size yorum yada kanitlanmis aciklanmis resmilesmis haberler deliller olan bitenler apacik gösterildiginde dahi hala gözünüzü kapatip arkanizi dönüyorsunuz.. hicbiriniz dürüst degilsiniz olum... ha.q siz degilmisiniz o 90 yillardaki secimlerde sandik sandik oy kaciran.. kalkmis muhalefet yapcaksan adam gibi yap demis biri ordan. ben burda muhalefet yapmiyorum isyan ediyorum a.q sizin gibi adamlara.. kör herifler... bu gidisle kuyuya bizide cekeceksiniz.. inanin sizin yorumsuz yazilarinizi ve saksaklarinizi görünce iste rezil akp liler demeden gecemiyorum.. körsünüz hepiniz.. idelojinizi gerceklestirmek ugruna vatani bile satarsiniz a.q siz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kefensiz
    kefensiz's avatar
    Erkek

bunların hocalarıda böle gecen ocakta saadetçi bi lavukla reis tartıştı bu konuyu eleman biz dini savunuyoruz felan dedi reis koptu köpürdü ona dediği tek kelime suydu..hocası kım hocanın hocası kım? tabikide arkadn  açıklama geldi bu erbaknın hocası masonmuş ve erbakanın oğlu herhalde yanlış duymadıysam bir yahudi ortak ile düğün salonu işletiyomuş ismi dejavu mu ne imiş bilen varmı...

birde seçim meslesinde bizim bir arkadaş var diyorkı istanbulda tayip memleketinden adam getirtmiş ve bizim arkadasın teyzesi akp limiş bunların ailesi toplam 3 kişiymiş ama o seçimlerde o evden 7 oy çıkmış...nası ama elalem yapıyor a.q

vurgunlardayım yangınalrdayım hasret kanıyorum ben dardayım.. ayazlardayım niyazlardayım düştün yüreğime ben dardayım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    Octavio bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar fazla siyaset bilgim yok ama bildiğim birşey var.Tayyip erdoğan - Abdullah Gül - Bülent Arınç bu 3 lü ikili daha seçimlere gelene kadar amerikayı lanetliyen amerikaya karşı taraf olan kişiler nasıl oluyorda bir anda seçimlere geldikten sonra abd ab yanlısı oluyorlar?Bir arkadaşımız da herkes eğiyor bizde eğmek zorundayız demiş eğer herkesin yaptığını yaparsak Türk olmamızın bir anlamı kalmaz bazı olaylara baş eğmemiz Türk lüğe hakaret etmektir.Atatürk zamanında kimse karşı çıkamıyor bizde boyun eğeceğiz demedi tüm yurdu ayaklandırarak bu duruma karşı koydu.Arkadaşlar lütfen siyaset fikri ile deil biraz daha gerçekçi yaklaşın olaylara.Amerika dünyayı yönetiyor kimse karşı çıkamıyor diiyp te bizimde boyun eğmemiz bizim şanımıza yakışmaz.Umarım kimse yanlış anlamaz.

Ayrıca söylemeyi unuttum dünyanın en büyük 6. ordusuna sahip olan Türk ordusu nasıl oluyorda bir avuç pkk ile mücadele edemiyor?Arkadaşlar pkk yı amerikanın desteklediğini bilmeyen yokken tayyip gidip amerikadan pkk konusunda yardım istiyor.Elin aşiret reisi türkiye ırağa girerse bizde diyarbakıra gireriz diyor ve tayyip başta olmak üzere kimsenin sesi soluğu çıkmıyor.Lütfen arkadaşlar ekonomi ii ye gidiyor diyorsunuz.Tayyip geçenlerde enflasyonu bilmem ne kadar düşürdüklerini açıkladı?Enflasyon paketinin içine bakıyoruz bezbol sopası- kadın kuaför saç kesimi gibi basit basit yılda bir kaç kere yapılan malzemeler.Kredi kartının aylık faizi % 12 bir senelik toplan % 75 faiz yapar ekonominin iyiye gitmesi bumudur?İthalat yapılıyor demişsiniz türkiyede özelleştirilmedik yer kalmadı.Türkiyede yıllık 3 milyar dolar karı olan türk tekekom 6 milyar dolara yabancılara yani amerikaya satıldı.Unutmayın arkadaşlar filistin bundan bi 10 sene öncesinde topraklarını ve şirketlerini israile satıyordu durum şuan ortada.Bu ülkeye ecevitten daha dürüst bir başbakan gelmedi en azından korkusu yoktu.

Saygılarımla......

Bu ülkeye ecevitten daha dürüst bir başbakan gelmedi dürüslüğüne laf edemem ama 2001 de ülkeye sezer le birlikte verdikleri zarar çok büyüktü bi arada tv de izliyorum ecevit o zman başbakan tabi adamın 2 koruma koluna girmiş havada götürüyolar yolda yürüyemiyen adam başbakanlık yapıyor :)

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Octavio
    Octavio's avatar
    Erkek
    haklısın son senesinde yaşlılığından dolayı çok kötüydü.Ama ben önceki seneleri kıbrıs harekatını bahsetmiştim.Keşke son başbakanlığına adaylığını koymasaydı.Yaş 70 iş bitmiş hesabı :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolf_blood
    wolf_blood's avatar
    Erkek
    cjay_coder bunu yazdı:

arkadaşlar siteye az önce üye oldum konuyu gördüm balıklama atladım ilk önce araştırma yapın ondan sonra yorum yapın bence tayyip erdoğan bu ülkenin önünü açmak istiyor mu yoksa kapatmak mı ben herşeyi bi tarafa bırakıp şöyle düşünüyorum ya bu adam bu ülke için hiç mi iyi bişey yapmadı

düşünün ki adam hem yahudi kökenli hem şeriatçı hem abd nin adamı hem vatan haini  ve daha niceleriyle olamaz biraz insaf edelim hem böyle birinin bu ülkenin başına gelmesi mümkün mü devlet baba izin verir mi devlet demek hükümet demek değildir

kaldıkı bennn şahsen tayyip erdoğan ın bu ülkenin başına gelen (atatürk hariç) en iyi üçüncü kişi olduğunu düşünmekteyim

hadi ordan...ne vasfı var bu adamın da üçüncü en ii kişiymiş...demogoji yaparak, dini kullanarak geldi, yobaz tayfası ve fetocular elele tayyip çok ii yönetici...pehhhhhhhhh
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

tayyibin abde ve israille bağlantıları çok sıkı

italyan başbakanıda kankisi

oğlu imf de çalısıyo

tayyib sanırım 3 kasım seçimlerinden önce 

abdey gitmişti ve daha sonra adaylıgını açıklamıstı

bencede kesin bu tayyibin arkasında abde var 

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kefensiz
    kefensiz's avatar
    Erkek
    galiba değil kardeş öle eğer onun bağlanıalrını direk aday olmadan hemen önce abd ye gitti dersen yanılış ve eksik olur..tayyip belediye başkanlığı dönemınde ozmankı dönemde abd buyuk elçisi onu keşfetmiş ve sıkı bir bağlantıya girmiştirler ve sonucunda da alele acele parti kurulmuş ve başa getirilmiştir ama bu a.q çocuğu gene başa gelirse artık bu millet için yapıcak bişey yok dmektir..

vurgunlardayım yangınalrdayım hasret kanıyorum ben dardayım.. ayazlardayım niyazlardayım düştün yüreğime ben dardayım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    diğer bir konudada yazılmıştı hacılar abd evimize gelip tayyibe oy verin dedi mi. yok bağlantısı olacak tabi ekonomik olarak abd nin etkisi altındayız onların kuşatması altında yaşadık yıllardır hiç mi bilmiyorsunuz 80 den sonra dediklerini uyguladık şimdiden sonra ters durursan 2001 krizlerine dönecek durum olur buda bk gibi yaşam standartlarına dönmektir abd ile tayyip zamanında bağlantı olmadıki önceki liderler zamanında da vardı

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek

arkadaşlar alelacele bi parti kurulmuş falan değil RTE daha belediye başkanı iken refah yol hükümeti var o sıralarda erbakan partisine 2 küsür milyon üye yapmış parti şahlanmış gidiyo ve kuzenim o zaman dsp ist il teşkilatında yani rakip partide...

dsp kadrolarında kesin olarak görülen birşey var o zamanlarda tayyibin refahın en şaşalı döneminde refahın içinde 70 milletvekili olduğu...

bu arada madem türk telekom yılda 3 milyar dolar kar ediyodu neden 2001 krizinde 1 milyar dolar borç için abd den bakan getirildi... neden o zamanki 3 lü koalisyon bu 3 milyar doları alıp kullanmadı... yada bugüne kadar hangi devlet kuruluşu 2 yıl üstüste büyük kar elde etmeyi başarmış... 150 kişinin yapabileceği işi telekomda 1800 kişi yapıyo teknoloji eski fiyatlar tavan yapmış 1 yıl kar edip sonraki iki yıl ettikleri karın kaymağını yiyolar bunu özelleştirmeyipte napacan...

baykal denen solcu müsveddesine de değdirmek istiyorum atatürkün halk için halkla kurduğu ecevitin halkın içinden çıkıp halkı iktidara getirdiği partiyi baykal askeriyenin yanında duran soyal demokratlıkla hiçbir ilgisi olmayan Ata nın 6 okunu yalnızca ambleminde taşıyan bugüne kadar söylediği cumhurbaşkanını halk seçsin söylemini yumurta göte dayanınca halkta ona dayamasın diye iptal etmeye çalışan bi adam ve partisinden bahsediyoruz 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    biz chp den degil a.k partisinden bahsediyoruz güzel kardesim.. chp mhp dsp dyp anap vs. degilll sadece akp den bahsediyoruz..... biz bunu özellestirmeyipte napak dionda güzel kardesimm sen devletin kurumunu satiyosun babanin ciftligindeki öküzü degil...  zarar ediyo diye milli kaynak yada kurumlarimizi elden cikarmakmi gerekiyor illa. hic mi cözüm yolu yok a.q. iste bu akp cözüm üretmek degil bir an önce oldu bittiye getirerek sonuca varmaya calisti.. ne oldu simdi?? elin oglu parayi kırıyo simdi orda. sendeyken niye kırılmadi para.. olum bunlar hep ayak mayak dediler ne oldu? parayi aldilar koydular hazineye sözde.. bu a.q sisteminde birseyi unutuyorlar. millete bakmayi halka bakmayi unutuyorlar.unutmaki devleti devlet yapan milletin kendisidir. ki milletine birseyler vermek icin onurunla mücadele vereceksin. sanki devlet ayri millet ayri..ki zaten bunu yaptilar koca seneler... sanki türk telekom milletin hayatini kurtardi fakirleri issizleri halleti demi a.q
Toplam Hit: 6871 Toplam Mesaj: 42