folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bir Web Sitesi Yapiyorum

Bir Web Sitesi Yapiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

evet hacılar,bir websitesi yapiyorum adı insugg.com site çok basit kişi giriyor öneri tavsiye almak istediği konuyu yazıyor daha sonra site kullanıcıları önerilerini yazılan öneri isteginin altına sıralıyorlar,site bitmek üzere bayada uğraştım,Ama tutarmı tutmazmı hiç bir fikrim yok, öneri alınacak pek konuda aklıma gelmiyorki gireyim kendim bi kaç tane öneri isteği oluşturayım :D . Öneri olayının ihtiyac olduğunu düşünerek böyle bir web sitesi yapmaya karar verdim sizce nasıl tutarmı bu site.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

Şuan için fikir açısından soruyorum hocam reklam vs. sonraki işler.Birde siteye baya uğraştım ne olursa olsun devam ettiricem yani.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

güzin ablaya dönmesin hocam?

Huerfanos tarafından 01/Nis/14 19:53 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

güzin ablaya dönmesin hocam?

valla bilmiyorum hocam görecez, inş. bi işe yarar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bu dediğin normal bir forumdada oluyor zaten. paylaşımlar öneriler. kıza nasıl açılırım dedi geçenlerde biri

adam kızı unuttu gitti  :) bizim millet devlet meselesi gibi yazıştı öneri tavsiye hatta kabul etmese diye öc alma yöntemlerine kadar.

dediğinin aynısını bende düşünmüştüm bu fikire ek birşeyler katabilirsin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

bu dediğin normal bir forumdada oluyor zaten. paylaşımlar öneriler. kıza nasıl açılırım dedi geçenlerde biri

adam kızı unuttu gitti  :) bizim millet devlet meselesi gibi yazıştı öneri tavsiye hatta kabul etmese diye öc alma yöntemlerine kadar.

dediğinin aynısını bende düşünmüştüm bu fikire ek birşeyler katabilirsin

ne gibi hocam?

öneri ve öneri isteği dışında hiç bir paylaşım vs olmamalı diye düşünüyorum ama fikrinizede açığım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orhantfkc
    orhantfkc's avatar
    Erkek

guzel bi dusunce yapmissin zaten ver coskuyu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek
    orhantfkc bunu yazdı

guzel bi dusunce yapmissin zaten ver coskuyu

sağol hocam coşkuyu dibine vuracam zaten de sadece bunun bir ihtiyac olup olmadığını,İhtiyacsa böyle bir siteden karşılanabilirliğini  anlamak istiyorum,Tbt dergahımız başka soracak kimsemiz yok :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    şu soruyu sormak istiyorum sadece, bu proje hayatının projesi mi? her şeyinle kendini bu işe ve fikire adayabilir misin?

eğer cevabın evet ise zaten bu konuyu açmanda hata var,

eğer cevabın hayır ise zaten düşüncen ne kadar güzel olursa olsun BAŞARILI OLAMAZSIN.

çünkü projeler, fikirler küçük bir bebek gibidir. emek, zaman, ilgi ve sevgi ister... DanLev tarafından 02/Nis/14 08:38 tarihinde düzenlenmiştir

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    şu soruyu sormak istiyorum sadece, bu proje hayatının projesi mi? her şeyinle kendini bu işe ve fikire adayabilir misin?

eğer cevabın evet ise zaten bu konuyu açmanda hata var,

eğer cevabın hayır ise zaten düşüncen ne kadar güzel olursa olsun BAŞARILI OLAMAZSIN.

çünkü projeler, fikirler küçük bir bebek gibidir. emek, zaman, ilgi ve sevgi ister...

kendimi bu fikre adayamam,başka birsürü fikrim var :D ama devam ettiricem yani emek verdim hocam :) birde konu gizli kalsaydı iyiydi

neyse siteyi açayım ondan sonra fikirleri alayım.

RDxMaster tarafından 02/Nis/14 09:33 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

hocam sadece bu sitede bir şeyler önerilecekse tutmaz, bi abide aynı şekil bi proje yaptı tavsiyeet gibi bi domaini vardı ama tutmadı. sen bi dene bakalım inşallah tutturursun :) şikayer olsa herkes uğraşıp şikayet ederde önerme işine kim takılır bilmem

Frontend Dev.
Toplam Hit: 3412 Toplam Mesaj: 32