folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Yaşam Ki Akar Gider

Bir Yaşam Ki Akar Gider

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liseli
    liseli's avatar
    Erkek

yaş 25
    en son lise 3 ü hatırlıyorum 17 yaşındayım, üniversiteye girmiştim, sonra 2 sene dağıttım, sonra insanlardan tiksindim, kapandım, tek kurtuluş bilimdi dersti yaratmaktı, çok çalıştım, ödüller aldım, siteler yaptım, diller öğrendim, kütüphaneye en sevinçle giden hep bendim.
    herkes sen çok iyi kalplisin dedi
    iyiyidim amına koyum
    içimizde bir zerre kötülük kötü düşünce yoktu.
    insanları hiç kötüye yormadık
    hep yardımcı olduk.
    derslere hep akademik gözle baktık ama en düşük notları biz aldık, aylarca makale yazmak için uğraştık, copy paste yapanalr bizden daha yüksek not aldı, kızlarıda hep onlar götürdü,
    sıramızı hep verdik
    otobüse hep en son ben bindim, sevdiğim kızlara hiç açılamadım, çünkü onların hakkı ben olamazdım,
    seneler
    geriye bakıyorum 20 yaşla beraber çok şey ürettim çok şey yaptım.....
    ama şaçalrım dökülmüş kardeşlerim, yüzüm bir garip olmuş
    hep tek adam olmuşuz hep anarşişt olmuşuz
    hep düşük olasıkalrın hep garipliklerin adamı olmuşum...........................
    ya cidden ben normal bir insan değilim, ama yolum doğru, ama bir şeyler yanlış, ama birşeyler eksik

bir hesaplaşma...............................................................................
    nerden nereye neyle ve daha önemlisi niye??????????????????????????????????????????

not:bir abiniz içini dökmüş öyle düşünün.............................................................................
    denizi kucaklayacağım.......................................................................................................

abrazame con el mar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeren
    xeren's avatar
    Erkek
    ahh ahh hayat işte..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suc_ve_ceza
    suc_ve_ceza's avatar
    Erkek

arkadaşlar bende tiskiniiyorum insanlardan ama önümğüzde engeller var aşılması güç aşmaya çalışıcagım herkes aynısı yapmalı sanıyorum neyse şöyle bır komık sözle gulun barı:)

Sene bindokuzyüz çift sıfır.Deden bilmez ama baban bilir.
    Salı günü Cuma namazından çıktıktan sonra,atın üstünde yaya harbe gidiyoruz.
    Çölde kar dizboyu,karşımda düşman askeri,çektim kılıcımı iki el ateş ettim.
    Adamı bacağından vurdum.Benim kolumu alçıya aldılar.
    Hastaneye son sürat gidiyoruz,arabada damla benzin yok.
    Neyse o zamanlar elektrik yok,mum ışığında TV izliyoruz.
    Böyle bir olay geçtide başımdan sizlerle paylaşmak istedim!!!!!

nasıl ama akıllının birisi yazmış sizlere gönderim dedim:) sizde istediğinize gönderirsiniz:)

Ben Size BeLkİ SevMeyi ÖğrEtEmEm AmA SizDe BaNa UnUtMaYı ÖğReTeMezSiNiZ!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

liseli..agam herseyin hayirlisi... alem puşt olmus..onun icin salla..sen yine geride birseyler hatirliyorsun..ben hicbirsey hatirlamiyorum a.k. ))) mal gibi calisiyoruz..ama dun gece kitap okumaya basladim...insallah hayatimda farkliliklar getirecegimm... sitede cok arkadas var 18-20 yaslarinda..ne guzel adamlar programlarla ugrasiyorlar..bilgileri var...amaclar var..ben o yaslarda bi haberdim bu konulardan..simdi ugrasmaya basladik..sukur yinede...neyse..uzatmaya gerek yok..hakkimizda hayirlisi.. Kolay gele..

suc_ve_ceza..ayrica sagolasin..guzel uydurmus vatandas ))

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    liseli sen üzülme ben de senin küçük versiyonun işte ama otobüste yer vermem sevdiğim .çıktığım kıza yanaşanları feci şekilde pişman ederim ama ben de hayata küskünüm.
    Ulem düşünüyorum da eğer ölesem kurtulurum ama öte tarfata bu canın hesabıbı öderken zorluk çekerim diye korkuyorum :(
    not: bu yaşımda benim de saçımda dökülme var

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazyxren
    crazyxren's avatar
    Erkek

hani derler ya iyilik yap denize at!!... alakasız oldu her neyse iyilik yapan karşısında ne haksa sürekli bir kötülükle karşılaşıyo. sen aman başkasına zarar gelmesin die düşünürken senin incilmesini istemediğin kişiler hep arkandan bir dolapdır döndürüp dururlar.dostum dediğin insanlar seni yanlızca işi oldugunda veya onlar için bir şey yapacagın zaman seni ararlar öle birşeydir ki  birinin işi senle oldugu zaman sen mezarda bile olsan seni ordan çıkarırlar, taki işleri olmadımı sen hayattamısın umurlarında değil  yaşıyosa gebersin p.ç derler eger zaten gebermisse ohh geberdide kurtulduk p.çten derler

işte dünya işte hayat işte hayatın adaletsiz yargı sistemi ve yönetimi

haklı her zaman haksız, parası olansa her zaman haklıdır...

SOKAKLARDA YANKILANDI ADIM SENSİZLİĞE HİÇ ALIŞAMADIM YİNE YANLIZIM AYIŞIGINDA ELMA ŞEKERİMM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    crazyxre sen de doğru sölüüyon milletin işi düşmedikçe kesinlşkle umurlarında değilsin. a.qoim iiki de tahribat var yoksa ziksen yaşanacak amacım yok

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

Bu söz tamamiyle bana aittir.En sevdiğim arkadaşımdan yediğim bir kelek üzerine söyledim.

"İyilik yap denize at, dibe batmazsa taş bağla."

ben hayatımı insanına göre bu şekilde kurmaya çalışıyorum..ama insanına göre...

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    --------------------------------------------------------

Neyse o zamanlar elektrik yok,mum ışığında TV izliyoruz.

--------------------------------------------------------

nasıl oluyo bu

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    valla çok kod yazdım çok adama yardım ettim çok araştırdım oğrendim çalıştım tecrübe edindim. ama nasıl olduysa okulda hep göte geldim. hep kalan ben oldum nasıl oluyo bu anlamadım.

ftw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liseli
    liseli's avatar
    Erkek
    ama kurallar kanunlar çizilmiş
    geçemezsin bozamazsın bu oyunu diyorlar.
    tamam anladım bozamıycam oyununuzu.
    ama beni daha fazla yıpratmayın.............
    ben hep böyle garip kalacağım........................

abrazame con el mar
Toplam Hit: 6429 Toplam Mesaj: 29