folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Birini En Ciddi Sekilde Nasil Korkuturuz (Altina Z**Ck Sekilde)

Birini En Ciddi Sekilde Nasil Korkuturuz (Altina Z**Ck Sekilde)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ghost_67
    ghost_67's avatar
    Erkek
    messenger pro3die bi program wardı günde 5 beleş mesaj atma için kullanılıodu ve kimden yollandığı bölümüne istenilen şey yazılıyodu onu kur bilgisayarına...
    sonra kurbanına ezan okunduğu saatlerde 388@0 adında msjlar at(not:kişinin dabbe filmini izlemiş olması şarttır)
    buarada attığın msjların yaratıcılığı önemli orası sana kalmış ve bişekilde kişinin senden yardım istemesini sağla yani işi sana düşsün sonra seni evine çağırdığı bigün yada senn onu evine çaırdığın bigün ayyakkabıları ters giy ayağın biraz acır ama çok etkili olur zaten kurban onu görünce direk tapuk ertesi günde o saatte başka biyerde olduunu fln söle artk çocuk intihar aşamasına gelince son noktayı koyup açıklarsın uzun süreli ama modern çağın en etkili korkutma yöntemi olur bnce:D
    not:denemedim eğer bunları yapcak kadr sinir olduğum biri olursa yapıcam buarada fikir tamamen bana ait araklamayınız:D

TÜRKLER Size Dokunmadıkça Siz TÜRKLERE Dokunmayın!!! Hz.Muhammed(s.a.v)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    yuhahahahahahh geberdim izleyin ula kacırmayın: ))))
    Ziyaaaa: ))
    ahada videosu
    http://www.totallycrap.com/media/funwithfirework/

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    ablamla aynı odada kalıyoduk o gecede uyurgezerlikten konuşmuştuk tabi ben ablamı korkutcam ya ön hazırlık yapıyorum neyse saati 3 e kurdum saat çaldı ablamı kaldırdım su içcem sende gel korkuyorum diye neyse geldi ben önden odaya gittim ablam beni arıyor tabi ben odaya geldim kışın bide rüzgar falan var gökgürültüsü camıda açtım tül dışarı çıkmış falan ben bile korkmuştum ranzayada ben çarşaf astım ki hani beni yatakta bulamasın diye geldi odaya beni görmedi cama geçti aşağı baktı ne sandıysa arkadan çarşafla sessizce dokununca ay çok korkmuştu beni affet abla

ben elektra deil Gevher"im
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    ecstatic_60
    denediğimiz kişi okuldan çıkmak istemiş müdüre götürmüşler felan acaip bi telaş içerisindeydi

gaipten görüntüler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    bu tel şakasını başka biri daha diyodu denemiştik diye tahribattan ama kimdi aklıma gelmedi a.q :S (galiba a4tü)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Al a.q bu kadarı yeter dili tutulur daha fazlasında
    şakanın tadını kaçırma sakata gelme ;)
    hiç böööö falan yapıp zıçma işin içine
    dur öylece yanına gelince bi an içi boşalır bu da yeter zaten:))
    abim bana yapmıştı nası kaçmıştım belli değil a.q a.q a.q diye diye koridorda koşmuşum (ben hatırlamıyom abim anlattı)

http://img87.imageshack.us/img87/7049/fotoyf8.jpg
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    1-2 gün depresyondayım ayağına yat sonra çağır biraz tenha biyere önceden hazırlayacğın kuru sıkıyı 2,5-3 metreden üstüne boşalt o da dona...
Toplam Hit: 11020 Toplam Mesaj: 28