folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

öncelikle telegram türkçe sayfasını hocalar paylaştı oradan girin oradaki hocaların  paylaştıklarından alıntı. 

"1. Adım: Nodejs 32 bt ya da 64 bt'yi indirin ve kurun. Cihazınıza hangisi uyumlu ise onu indirin.

32 bit: https://nodejs.org/dist/v8.9.3/node-v8.9.3-x86.msi

64 bit: https://nodejs.org/dist/v8.9.3/node-v8.9.3-x64.msi

2. Adım: BTWChain zip dosyasını indirin: https://bitcoinwhite.org/btw-win64-1.0.3-mainnet.zip

3. Adım: Yerel Disk C'ye BTWChain adında bir klasör oluşturun ve indirdiğiniz zip dosyasını o klasörün içine çıkarın.

4. Adım: Klasördeki dosyalar arasındaki config.json dosyasını WordPad ile açarak "secret" satırına BTW cüzdanına girerken kullandığı secret key'ini yazsın.

5. Adım: start.bat dosyasına çift tıklayarak çalıştırın.

Bilgisayarı mininge başlamayanlar secret key'i yazarken başına ve sonuna " tırnak işareti ekleyip, kaydedip, o şekilde deneyebilirler.

Yine sorunla karşılaşanlar Windows Güvenlik Duvarı ve virüs programını kapatıp deneyebilirler."

Burada BTW zinciri üzerinde yapılan işlemlerin gerçekleşmesi sağlanıyor. karşılığndada belli bir blocktan sonra BTW kazanacaklar yapanlar.

Ödüller
    464,500. bloktan sonra blok ödülleri verilmeye başlanacak.

Kazılan 464,500. bloktan 3,464,500. bloğa kadar her blok için 3 BTW ödül verilecek.

3,464,500. bloktan 6,464,500'e kadar blok başına verilen ödül 3 BTW olarak devam edecek.

6,464,500. bloktan 9,464,500. bloğa kadar blok başına verilen ödül 2.5 BTW olacak.

9,464,500. bloktan 12,464,500. bloğa kadar blok başına verilen ödül 2 BTW olacak.

12,464,500. bloktan 15,464,500. bloğa kadar blok başına verilen ödül 1 BTW olacak.

15,464,500. bloktan sonra blok başına verilen ödül 0.5 BTW olacak.

BTW geliştiricilerinin tahminlerine göre bu ödül oranları ile 3.5 yılda yaklaşık 8-10 Milyon yeni BTW üretilmiş olacak.

şu anda 167.608 lerde bende

Şuanki bloktan 464,500. bloğa kadar boşuna mı kazılmış olacak? Ödül yok mu ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bu BTW nin telegram grubunda Ahmet Ber diye mal bir admin var, habire milletin mesajlarını siliyor, insanları aşağılıyor, sonra da gruptan atıyor.

ne biçim insanlara adminlik veriyolar böyle..

Beni de engelledi şerefsizler airdrop yapamıyorum.

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

şimdi merak ediyorum 30M airdrop 10M ico 10 M dev team 10m Partner  zaten total supply olan 60m oluyor Kazılacak 10 m nerden çıkıyor ?

ZzZzZzZ...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

şimdi merak ediyorum 30M airdrop 10M ico 10 M dev team 10m Partner  zaten total supply olan 60m oluyor Kazılacak 10 m nerden çıkıyor ?

60m + mining diye biliyorum. 10 m kesin degil 14-15m den soz ediliyor. ne kadar oldugu kesin degil aciklamadilar daha. ama millet mining yapmaya baslamis bile. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben tüm maddeleri gerçekleştirdim ama 24 saat sonra cüzdana eklenecek sanırım 300 ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Ben tüm maddeleri gerçekleştirdim ama 24 saat sonra cüzdana eklenecek sanırım 300 ?

yok hocam ben yaptım 1 2 dkde yüklendi.

bu arada mining için (öyle iddiam yok makine boş durmasın diye)

celereon 1,86 ghz işlemci. 768mb ekran kartı dahili. 4 gb ram ile. windows ya da linuxte (herhangi bi sistem kurabilirim sorun değil)

ne kadar mining yapılır günde ortalama? 24 saat çalıştığına değer mi?

ilerde değerleneceği düşüncesi ile?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

celereon 1,86 ghz işlemci. 768mb ekran kartı dahili. 4 gb ram ile. windows ya da linuxte (herhangi bi sistem kurabilirim sorun değil)

BTW, [20.12.17 21:02]

Airdrop is completed, wait for the bounty announcement within 24 hours!

Bana böyle bir mesaj veriyor. Henüz yükleme gerçekleşmedi.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

BTW, [20.12.17 21:02]

Airdrop is completed, wait for the bounty announcement within 24 hours!

Bana böyle bir mesaj veriyor. Henüz yükleme gerçekleşmedi.

hocam 7 günde bir 300 veriyodu airdrop. o bitti geçen hafta. yarıda kestiler daha fazla alacaktım.

toplamda 2100 olacaktı. ben 900 anca alabildim. ama cüzdan açınca 300 vermesi lazım

şu an 1200 var bende.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

bana da bişey vermedi ayni şekilde. Şu anda mining de yapıyorum ama bakalım nolcak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

@Easx yaptığımın bir ederi yok, yardımcı olmaya çalışıyorum :) 

@TxT teşekkür ederim hocam, eve geç geldim anca toparlanabildim. İlk mesajı da  güncelliyorum hemen.

@aksata airdrop bitti hocam geçtiğimiz hafta. Telegram kullanıcı adını verirsen banlama konusunda yardımcı olabilirim sanırsam.

@Nazi_ hocam airdrop bitti, o yüzden 300 falan bekleme derim. Bounty'ler var twitter, youtube etkinlikleri, sticker photoshop, en mantıklı soru falan diye uzayıp gidiyor. Müsait durumda olunca onlara da bakabilirsin.

@override başka airdrop henüz yok. Bounty'ler var twitter, youtube etkinlikleri, sticker photoshop, en mantıklı soru falan diye uzayıp gidiyor. Müsait durumda olunca onlara da bakabilirsin.

@catapat dün geceden beri kazıma başladım ben ama henüz cüzdanıma bir şey yansımadı. belki de bir şeyleri yanlış yaptım bilemiyorum ama hala çalıştırıyorum sistemi. Belki de test aşamasıdır, dev alex'in açıklamalarını kaçırdım tekrar da detaylı bakmadım.

@joe_black ne geliyor ne gidiyor henüz bilmiyorum ama ne kadar getirisi olacağı konusunda da bilgilendireceğim ilerleyen zamanda.

birkaç airdrop daha bakınıyorum bu aralar, onlarla ilgili de detaylı bilgi vereceğim.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.