folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Biz Neden Tahribati Bu Kadar Cok Seviyoruz ?

Biz Neden Tahribati Bu Kadar Cok Seviyoruz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Ben sildim konunu.. Eleştiriye her zaman acığız ama o lüzumsuz bi eleştiriydi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    er3bus
    er3bus's avatar
    Erkek
    BEN BİLMİOM NİE SEVDİĞİMİ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    tek kelime ile thrbt süper bi meqan yaw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    VoLaTiLe 'ye sonuna kadar katılıyorum.Ben Burasını seviyorum çünkü Burası özgürlüğün en uç noktasında olduğum yerlerden biri(belki teki)

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Amcacığım kendini bahaneye kaptırma, Albeniye odaklan.... Walla millet nedenler sayılmakla bitmezz... ama şunu belirtmek isterim... nedenini bilmem tahrinin teması gibi başka hiçbir temaya bu kadar kanım ısınmamıştır... Allah Tahrinin veri tabanına zeval vermesin, Elem terefiş kem gözlere şiş.... SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    oyle diyosan oyledir ama lüzümsuz oluşu senin düşüncendi sadece eleştiri yaptım kötü bişede soylemedim ama neyse..

maaasebeci....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ben harbiden buraya gelen insanların belli bi zeka seviyesinin üstünde olduuna inanıorum :)
    ne bilem işte ezik mal angut cwli biri geldimi zaten burdaki toplum onu kendiliinden dışılıo bölece forumdaki zeka seviyesi korunmus oluyo..
    tahribat--->kalite mekan :)

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    maksimum bilgi maksimum paylaşım

boş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek