Blockchain Para Çekme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    e2 bunu yazdı
    Yigit bunu yazdı

blockchain.com üzerinden tl çıkışı yapamazsın herhangi bir kriptoparaya çevirip tl çıkışı olan bir borsaya transfer edip oradan çekim işlemi yapabilirsin.

Yetkili bi abiye benziyorsunuz. Kripto paraya çevirebilirim, borsaya nasıl transfer ediyoruz acaba?

gir paribuya, üye ol. oradadan btc yatirma diye bir şey olacak. oradan addressini al, blockchain.info ya yönlendir

Hocam peki yurtdışından transfer olan coini paribuda tl ye çevirip çekme işlemi verdiğinde bunu devlet sorgulamıyor mu? Yada limit mi var? Nedir bunun ayrıntısı biliyorsan yeşillendirebilirmisin.?

normalde 10K USD veysa EUR bi limiti var. bunu aşarsan devlet babanin aklina geldiğinde bir kontrol yapar, arkadas bu ne der. Sürekli al sat yapan adamsan zaten geçiyorsun :D vergi beyani vs yapman lazim demişler. onun ile uğraşacağıma türkiyeden taşındım. 

Anladım hocam. Teşekkür ederim.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

btcturk'ten hesap aç, orada ki btc adresine yolla ve btcturk'ten de papara ya çek.

wordpress & sözlük
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Cihan bunu yazdı

btcturk'ten hesap aç, orada ki btc adresine yolla ve btcturk'ten de papara ya çek.

Binancedan da direkt paparaya aktarılıyor.

Blockchainde xlm de var sanırım, aktarım ücreti daha az olur tahminimce.

LynXMaSTeR tarafından 07/Şub/21 17:34 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Yapamadım, buraya nasıl bulaştım bilmiyorum :/ U.S. Dollars hesabımda para duruyor. Kripto al kısmına geliyorum

"ID Verification Pending

We are currently reviewing your application. Hang tight! In just a few minutes you will be all set to trade cryptocurrency. You should receive an update within 5 minutes. "

ibaresi çıkıyor. 2 saattir refresh status diyorum durum aynı. Yapabilirim diyen bi babayiğit varsa cüzdan no şifreyi falan versem BtcTurk hesabıma parayı gecse yeter. 5 dolarda kendisine armağanım olsun :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Yapamadım, buraya nasıl bulaştım bilmiyorum :/ U.S. Dollars hesabımda para duruyor. Kripto al kısmına geliyorum

"ID Verification Pending

We are currently reviewing your application. Hang tight! In just a few minutes you will be all set to trade cryptocurrency. You should receive an update within 5 minutes. "

ibaresi çıkıyor. 2 saattir refresh status diyorum durum aynı. Yapabilirim diyen bi babayiğit varsa cüzdan no şifreyi falan versem BtcTurk hesabıma parayı gecse yeter. 5 dolarda kendisine armağanım olsun :D

hocam kimlik doğrulamanı yaptığına emin misin ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

hocam kimlik doğrulama bilgilerini bugun yolladi isen, daha işleme almamişlardir (nobetci calisan vs yoktur) yarin olur o iş.

bu arada paribunun paribu kart şeysi vardi ne oldu o kullanan var mı ?

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

hocam kimlik doğrulama bilgilerini bugun yolladi isen, daha işleme almamişlardir (nobetci calisan vs yoktur) yarin olur o iş.

bu arada paribunun paribu kart şeysi vardi ne oldu o kullanan var mı ?

Abü valla ne zaman gönderdiğimi bile hatırlamıyorum. Hala aynı şeyler 1 hafta sonra tekrar deneyeyim olmadı

Toplam Hit: 1660 Toplam Mesaj: 18
blockchain