Blockchain Para Çekme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Selamlar, 2-3 hafta önce denemelik olarak https://www.blockchain.com/tr/ bu siteye 30 dolar btc almıştım.

40 dolar civarı oldu elimdekileri sattım. Şu anda hesabımda bakiye dolar olarak duruyor.

Günlerdir bankaya, başka cüzdana falan göndermeye çalışıyorum fakat olmuyor. Desteğe defalarca yazdım geri dönüş yok. Buradan parayı nasıl aktarabilirim bilen birileri var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

blockchain.com üzerinden tl çıkışı yapamazsın herhangi bir kriptoparaya çevirip tl çıkışı olan bir borsaya transfer edip oradan çekim işlemi yapabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

blockchain.com üzerinden tl çıkışı yapamazsın herhangi bir kriptoparaya çevirip tl çıkışı olan bir borsaya transfer edip oradan çekim işlemi yapabilirsin.

En baba yöntem budur karanlık para bir kaç çeşit ağ oluştur farklı güvenli cüzdanlar vs banka son ayak olsun.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

~~konu dışı~~

BlockChain'i,  BlancPain diye okuyorum. ^^D`

(Bileşik(yada Birleşik) İsim'lere de bir çözüm bulmak lâzım. ^^` )

RitmFarbRacourci tarafından 06/Şub/21 02:29 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

Yetkili bi abiye benziyorsunuz. Kripto paraya çevirebilirim, borsaya nasıl transfer ediyoruz acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    e2 bunu yazdı
    Yigit bunu yazdı

Yetkili bi abiye benziyorsunuz. Kripto paraya çevirebilirim, borsaya nasıl transfer ediyoruz acaba?

gir paribuya, üye ol. oradadan btc yatirma diye bir şey olacak. oradan addressini al, blockchain.info ya yönlendir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

sanırsam gerekli çözüm yapıldı ve umarım konuyu baltalamıyorumdur paribudan nasıl binance a dogecoin transferi gerçekleştirecem paribu aşırı sade ve uygulaması bende kasıyor ama binance da biraz daha hareketlilik var oraya geçiş yapıp ordan devam etmek istiyorum ama binance da bir tık karışık geldi transfer yerini bulamadım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    e2 bunu yazdı
    Yigit bunu yazdı

gir paribuya, üye ol. oradadan btc yatirma diye bir şey olacak. oradan addressini al, blockchain.info ya yönlendir

Hocam peki yurtdışından transfer olan coini paribuda tl ye çevirip çekme işlemi verdiğinde bunu devlet sorgulamıyor mu? Yada limit mi var? Nedir bunun ayrıntısı biliyorsan yeşillendirebilirmisin.?

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

btc çok fee alır, eth alabiliyorsan oradan onu al sonra türkiye eth cüzdanına aktar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    wordros bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    e2 bunu yazdı
    Yigit bunu yazdı

Hocam peki yurtdışından transfer olan coini paribuda tl ye çevirip çekme işlemi verdiğinde bunu devlet sorgulamıyor mu? Yada limit mi var? Nedir bunun ayrıntısı biliyorsan yeşillendirebilirmisin.?

normalde 10K USD veysa EUR bi limiti var. bunu aşarsan devlet babanin aklina geldiğinde bir kontrol yapar, arkadas bu ne der. Sürekli al sat yapan adamsan zaten geçiyorsun :D vergi beyani vs yapman lazim demişler. onun ile uğraşacağıma türkiyeden taşındım. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bitay içinde yatır çek seçeneği var onla yapabilirsin

Toplam Hit: 1653 Toplam Mesaj: 18
blockchain