Blog Site Yada TBT Gibi Site

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Hocam bana pm çek konuşalım eğer wordpress.com yada blogspot kabul edersen direk sana teamviewer ile gösteririm para falan istemez.

Edit: Bütçen varsa domain alıp blogspot yada wordpress altyapısını kullanırız. o işlemlerede yardım ederim.

btw:boş yorum atan adamların yarısı iki satır birşey bilmiyordur hazır script kurup iki eklentiyle yürümüyor gençler görende hepiniz zilyon tane script yazıp piyasada meşhur oldunuz sanır.

Mr_Dark tarafından 24/Mar/14 19:06 tarihinde düzenlenmiştir

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

abi ne diye taşak geçiyorsunuz ki adamla tbt de eskılerden tanıdıgım sevdıgım adamlardan bırısıdır kendısı ne myo okuyan nede lıse okuyan ergen degıl yukseklısans yapan bır öğrenci  .vaktım olsa ılgıleneyım de . zor bırsey degıl aslında 

webadam.com dan 1 yıllık hostıng al wp ıcın sonra zaten domaın bedavaya gelıyor yuz lıra gıbı bır rakama sonrasında tema atarsın basıt bır  sey bıraz netten baksan olur yok yapamıyorsan blogspottan al bırde domaın al yonlendırırsın 

hipokondriyak tarafından 24/Mar/14 19:03 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

pikaçu seni bi seçerim daha önce kimse beni böyle seçmemişti dersin

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

alan adını al hostunu ben karsılarım elimden geldiginde yardım ederım yapa boza ogrenırsın 3-5 kerede anlarsn.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Mod lazım mı?

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

pikaçu seni bi seçerim daha önce kimse beni böyle seçmemişti dersin

hassiktir ya iyi güldüm amk :D :D

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Mr_Dark hocam sana pm yada mail ile geri döneceğim, yorum atanların bir kaçı haricindekilerin kapasite durumunu biliyorum.

hipokondriyak taşak geçmelerine zerre kadar takmıyorum.  Arada iyiler var ama diğerleri ergen tayfası...

HeyQirs hocam uygun fiyata domain bulurrsam sana da dönüş yapabilirim.

Baracuda: resim sana gelsin

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGk2m2lf9hzvPB3aJl9WyAEGL6wZsGXYK2G_CEhuhfXtzDyQLC

Pikacu tarafından 24/Mar/14 22:22 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Persebar
    Persebar's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Mr_Dark hocam sana pm yada mail ile geri döneceğim, yorum atanların bir kaçı haricindekilerin kapasite durumunu biliyorum.

hipokondriyak taşak geçmelerine zerre kadar takmıyorum.  Arada iyiler var ama diğerleri ergen tayfası...

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGk2m2lf9hzvPB3aJl9WyAEGL6wZsGXYK2G_CEhuhfXtzDyQLC

Sen bu kadar istekte bulun birde cuzi fiyat iste bu seye benzedi mahalle karilari esnafa derler ya -Abi deri olsun kullanisli olsun ama ucuz olsun aynen o 

resmi ilettigin arkadas degerli bir arkadas sen bu kadar seyi cuzi fiyata istiyorsun ya

Al resmi iade ediyorum

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Persebar bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Sen bu kadar istekte bulun birde cuzi fiyat iste bu seye benzedi mahalle karilari esnafa derler ya -Abi deri olsun kullanisli olsun ama ucuz olsun aynen o 

resmi ilettigin arkadas degerli bir arkadas sen bu kadar seyi cuzi fiyata istiyorsun ya

Al resmi iade ediyorum

Avukatlığını yapmana gerek yok. 

Kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz. Al arkadaşını da git konumdan.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

domain elimde var istersen eğer hacım ona ücretsiz sınırsız hostta açarım iş yoğunluğu arasında vakit buldukça.

TBT'de sana wp kuracak birini bulursan cüzi bir rakama bu dediklerimi 2 veya 3 iş günü içerisinde aktif edip bilgileri atabilirim sana.

Öğrenci kardeşime hediyem olsun.

Underground tarafından 25/Mar/14 23:20 tarihinde düzenlenmiştir

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
Toplam Hit: 4351 Toplam Mesaj: 43