folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Boş Port Muhabbeti (ÇÖZÜLDÜ)

Boş Port Muhabbeti (ÇÖZÜLDÜ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

*boş port açma talebi sadece ttnet'e mi yapılır?

*internet başvurusu yapmasan bile port açtırma talebinde bulunulabilir mi?(çünkü netspeed bağlatmayı düşünüyoruz)

NOT: OLAYI ÇÖZDÜM PORT AÇTIRDIM, HEM DE 2 GÜNDE. GİRİYORSUNUZ CİMERE, BTK'YA YÖNLENDİREREK TTNETİ ŞİKAYET EDİYORSUNUZ. ELİN AVRUPALISI UZAYA TATİLE GİDİYOR. BEN SOKAĞIMDA PORT OLMADIĞI İÇİN İNTERNETE BİLE GİREMİYORUM.. FALAN FİLAN BİŞİLER YAZIYORSUNUZ. 2 GÜN İÇİNDE PORTUNUZ AÇILIYOR VE İSTEDİĞİNİZ OPERATORDEN İNTERNET ALIYORSUNUZ. SAYGILAR.

RotKerim tarafından 02/Nis/19 23:14 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

internet başvurusu olmadan nası port tahsis edecekler hocam?

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Telekoma başvurmadan 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

yani şunu diyebilir miyim ttnete; ben baska operatorden baglatmayı düşünüyorum port acar mısınız?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

yani şunu diyebilir miyim ttnete; ben baska operatorden baglatmayı düşünüyorum port acar mısınız?

kendi abonelerine bile zar zor açıyolar hocam, o şekilde hiç yapmazlar.

hele ki turknet müşterilerine hepten gıcıklar, baya sıkıntı çıkarıyolar.

ancak biraz sinir olup sorunu çözdükten sonrasında hiç sıkıntı yaşamıyosunuz :)

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Açabilirler ama açmıyorlar

Çözüm ttnet bölge müdürlüğünden başvuru yapıp modemsiz paket alıp 1 ay sonra turknet e yada diğer iss ye taşıma yapmak 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

Ben Turknete basvuracaktım daha 1 ay olmadı bos port yok dediler. Gittim ilçe müdürlüğüne dedim basvurup internet alıcam. Adam tamam dedi halletti sizi satın almaya yonlendiriyorum dedi elime bi kagıt verdi, ben kagıdı alıp kactım . Sonraki gun eve gelip biseyler bagladılar bende Turknete basvurdum .

blackseaboy28 tarafından 09/Mar/19 03:09 tarihinde düzenlenmiştir

Mobil uygulama geliştirilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

taktiği veriyorum

twitterdan paul doeny buna mesaj at de ki üniversite eğitimi için bu adrese taşındım internet bağlatmak istiyorum fakat port yokmuş de

sana dönecek yaşadığın sorun için üzgünüm. Telefon numaranı verirsen seni arayıp yardım ederiz gibi bir mesaj atıcak

telefon numaranı veriyorsun kapatıyorsun

o gün veya ertesi gün genel müdürlükten arıyorlar durumunu anlatıyorsun 3 gün sonra portun açılıyor :d

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

taktiği veriyorum

twitterdan paul doeny buna mesaj at de ki üniversite eğitimi için bu adrese taşındım internet bağlatmak istiyorum fakat port yokmuş de

sana dönecek yaşadığın sorun için üzgünüm. Telefon numaranı verirsen seni arayıp yardım ederiz gibi bir mesaj atıcak

o gün veya ertesi gün genel müdürlükten arıyorlar durumunu anlatıyorsun 3 gün sonra portun açılıyor :d

:D Fail. Pual ile kanka oldum neredeyse ama bölge müdürü cinslik yaptı.  Ha bu taktik olmaz ise denenecekler : 

-- Önce telekoma birkaç defa başvuru yapıp port yok len mq cevabını alacaksın.

Sonra

-- Oturduğun evin haritadan kuşbakışı geniş bir caps ini alacaksın. 10-15 bina görünse yeterli.

sonra

-- Aldığın caps i paint ile açıp kendini kırmızı çember içine alacaksın ve diğer internet erişimi olan binaları mavi çembere alacaksın. Bakın burada burada var bende yok.

sonra

-- Telekom dan aldığın ret cevaplarını da üst üste koyup cimere bir yazı yazacaksın. Bir çok defa başvuru yapıp ancak sonuç alamadığını , çevrende komple net olup sende olamadığını ve durumu ekran görüntüsü ile anlattığını bildirip o capsi de ek e koyacaksın. Güzel bir dil ile olanı biteni anlattıkdan sonra göndereceksin. Teknik dil kullanmak daha geçerli olur.

birkaç hafta içinde gelip açacaklar portunu.

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

taktiği veriyorum

:D Fail. Pual ile kanka oldum neredeyse ama bölge müdürü cinslik yaptı.  Ha bu taktik olmaz ise denenecekler : 

-- Önce telekoma birkaç defa başvuru yapıp port yok len mq cevabını alacaksın.

Sonra

-- Oturduğun evin haritadan kuşbakışı geniş bir caps ini alacaksın. 10-15 bina görünse yeterli.

sonra

-- Aldığın caps i paint ile açıp kendini kırmızı çember içine alacaksın ve diğer internet erişimi olan binaları mavi çembere alacaksın. Bakın burada burada var bende yok.

sonra

-- Telekom dan aldığın ret cevaplarını da üst üste koyup cimere bir yazı yazacaksın. Bir çok defa başvuru yapıp ancak sonuç alamadığını , çevrende komple net olup sende olamadığını ve durumu ekran görüntüsü ile anlattığını bildirip o capsi de ek e koyacaksın. Güzel bir dil ile olanı biteni anlattıkdan sonra göndereceksin. Teknik dil kullanmak daha geçerli olur.

birkaç hafta içinde gelip açacaklar portunu.

güzel yöntem bende denicem

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ilgili telekom müdürlüğüne gidip orada bu işlere bakan müdür, şef vb birini bulup yakasına yapışacaksın, belki 2-3 defa gitmen gerekebilir, ancak sonrasında "nalet olsun halledin şunun işini" deyip elemanları göndericek ve portun açılacak :)

ya da

bulunduğun ilçedeki akparti gençlik kollarının başkanının ismini öğren, beni başkan bilmemkim gönderdi, şöyle şöyle bir sıkıntımız var, selamımı söyle orada hallederler dedi diye söyle, aynı gün çözerler o işi :)

gerçekten gönderip göndermediğini öğrenmek için o adamı arasalar bile şu an ulaşamazlar, rahat ol :)

LynXMaSTeR tarafından 10/Mar/19 01:04 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 12483 Toplam Mesaj: 16
port