folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Boş Port Muhabbeti (ÇÖZÜLDÜ)

Boş Port Muhabbeti (ÇÖZÜLDÜ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

https://twitter.com/pauldoany  ceo ya twit at en kısa zamanda iletişime geçiyor bir ekip ve işini hallediyorlar yoksa falloş bir şirket olmuş turk telekomda işler sıkıntılı. 

bu arada bulunduğum yere netspeed bağlatmıştık 50 mbit anlık test atıyorum, keyifler yerinde ❤

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    blackseaboy28 bunu yazdı

Ben Turknete basvuracaktım daha 1 ay olmadı bos port yok dediler. Gittim ilçe müdürlüğüne dedim basvurup internet alıcam. Adam tamam dedi halletti sizi satın almaya yonlendiriyorum dedi elime bi kagıt verdi, ben kagıdı alıp kactım . Sonraki gun eve gelip biseyler bagladılar bende Turknete basvurdum .

güldürdü :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

https://twitter.com/pauldoany  ceo ya twit at en kısa zamanda iletişime geçiyor bir ekip ve işini hallediyorlar yoksa falloş bir şirket olmuş turk telekomda işler sıkıntılı. 

bu arada bulunduğum yere netspeed bağlatmıştık 50 mbit anlık test atıyorum, keyifler yerinde ❤

@txt bu benim internetim hemen yandaki eve altyapı sorgusu yapıyoruz max 50 destekliyor diyor.

ayrıca türkçe mi yazayım lan adama

RotKerim tarafından 11/Mar/19 02:45 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

@txt bu benim internetim hemen yandaki eve altyapı sorgusu yapıyoruz max 50 destekliyor diyor.

ayrıca türkçe mi yazayım lan adama

türkçe yaz sorun olmaz ingilizcen varsa ingilizcede yazabilirsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ilk mesaj edit.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 12513 Toplam Mesaj: 16
port