folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Boya Kokusu Yardım

Boya Kokusu Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Vanilatörü yak koku gecer

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

2. bir öneri aileden birini çağır ama iyi ossuran olsun sok odaya onu 5 10 dk osursun dursun sonra çıkar onu odadan aç evde ne kadar pencere varsa sonra al o ossuran arkadaşla git 2 tur at :D

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Dedikleri gibi o evde sarmaya yarayan poşet den al sar cunki odayı temizleren o gene kokacak tam kuruyuncak kokmaz heral

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kus

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Öyle yorumlar varki feci, hacı ben graffiti ile uğraştığımdan ızdırabını anlıyorum, kendi odamıda boyamıştım..

Velâkin sen ayranı bulundur yanında spray bayıltmaz ama bayağı mideni alır yani böyle sürekli tiner kokluyormuşsun gibi gitmez burnundan o koku..

Ayrıca odaya gelirsek sen dolabı çıkarsanda sprey uçucu madde boyası olduğu için yani hava su gibidir, 1 sıktığında dağılarak gittiği için  en net noktaya giden yer renge kavuşur ama kenarlara çok feci saçılır bunu güneşte spray kullananlar bilir..  o yüzden o koku odaya sindi 1 kere...

Bu oda kokuları var o güzel gider yoksa en yakın milenyumdan tütsü al çok ferahlatır + camı pencereyi hiç kapama bu gecede o odada kalma balkonda yat...

3-4 güne anca çıkar çünkü, hele ilk gün feci :))

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

odanın orta yerine sıç anca geçer...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

toretto bunu yazdı:
    -----------------------------

sende sıvarsın artık ? 

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

burada başka reklam ajansı olan varmı bilmiyorum ama hocam dinle beni 3. mesaj bu sefer ciddi konuşam

1.yanında süt ürünü bulundur ne yapacaksan öyle yap. odayamı gircen iç ye öyle gir

2. mutlaka maske tak sarı kalınlar var o da olmadı doktor maskesi tak (3 4 saat baskı makinasının odasında havalandırma olmadan rahatlıkla dayanabiliyordum)

zaten senin dolabı odanın içinde boyalaman bi kere yanlış sprey boyanın partikülleri bile duvara falan yapışmıştır

o dolabı çıkar o odadan at dışarı balkon teras herhangi açık alana

odanın tüm havalandırmasını kes sonra al sağlam bi oda parfümü mümkünse şu zaman ayarlılar var 1 gün kalsa içerde yeter sonra yada gir odaya tak maskeyi bitir odada o parfümü 1 2 saat sonra sadece pencereyi aç kapıyı açma yoksa manyak müthiş bir koku evi sarar benden demesi

yada 2 3 gün havalanacak o oda başka çare yok ama dolap kuruduktan sonra koku azalır gitmez niye dersen yağlı boyanın kokusu 1 2 hafta üstünde olduğu  yerden gitmez :D

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

toretto bunu yazdı:

sende sıvarsın artık ? 

Kına göndersek hocam arkadaşa?

Hocam kokunun kaynağı dolaptır bence iyice kurumadıkça yani boyadaki ucu madde tamamen uçunca zaten boya kurumuş olacak ve koku kaynağı olan ucucu maddede gitmiş olacak.

kısaca kuruyana kadar bekle cam hep açık kalsın kolay ucar olay kurur. kuruyunca gidecek.

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

toretto bunu yazdı:

sende sıvarsın artık ? 

Kına göndersek hocam arkadaşa?

Hocam kokunun kaynağı dolaptır bence iyice kurumadıkça yani boyadaki ucu madde tamamen uçunca zaten boya kurumuş olacak ve koku kaynağı olan ucucu maddede gitmiş olacak.

kısaca kuruyana kadar bekle cam hep açık kalsın kolay ucar olay kurur. kuruyunca gidecek.

öyle yapıcam sanırım dostum.

dolabı çıkarma gibi bi durumum yok komple duvar gibi.

kapı pencere açtım vanti. yide dayadım :D dolaba çarpıp pencereden çıkıyo :)

odamızda yatamıycaz bugun :)

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 8191 Toplam Mesaj: 29