Böyle Bir Fotograf Yapmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Bu tarz bir fotograf yapmak istiyorum, aklıma direk fotoşop geldi, fotografcı bir arkadaşıma sordum, bunu hazır yapan siteler var dedi dedim hangi site hatırlamıyorum diyince kaldım öyle, var mı böyle birşey yapabileceğim bir site? yoksa PS mu?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

photoshop gibi duruyo ama.. çok uğraştırır bu finaller bitsin yaparım kendime.. fikir vermiş oldun sağol :D

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Hocam bu telefonun kamera programı adı aklıma gelmedi ama direk bu şekilde animasyon var böyle çekebiliyorsun diye biliyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bi tane de bana yaparsın ozaman fikrin hatrına :D

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam bu telefonun kamera programı adı aklıma gelmedi ama direk bu şekilde animasyon var böyle çekebiliyorsun diye biliyorum.

cartoon kamera var hocam ama tamamını çizim yapıyor o

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

http://www.benheine.com/

biraz araştırma yaptım pancil vs camera fotografın adı

edit:

http://www.flickr.com/photos/benheine/

buda var

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

aynen bu hocam sağol :)

edit: yalnız tineye da aratmak hiç aklıma gelmemişti :S direk çıkıyormuş :D

http://www.benheine.com/paypal.php?art=192&zwanze=1  burda ne diyor 4000$'a ne satıyor bunlar :S programı mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

up :( ben mi göremedim sitede yapacak yer, yoksa sitede sadece yapılanlar mı paylaşılmıs :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

ps de yapılır lan bu :D  fikir güzelmiş ben de yapıcam finallerden sonra

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

yapacağın şey mantık olarak şunlardan ibaret. öncelikle eline o zımbırtı gibi bişey alacaksın ve fotoğraf çekeceksin. sonra o kareyi karakalem ile çizeceksin veya program artık neyse sonra bunları birleştiriceksin :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

murdery bunu yazdı:

ps de yapılır lan bu :D  fikir güzelmiş ben de yapıcam finallerden sonra

biriniz de demiyorsunuz ki sanada yapayım bu fikirin seferine diye :D

Toplam Hit: 2030 Toplam Mesaj: 18