folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Böyle Bir Şey Mümkün Mü ? D:

Böyle Bir Şey Mümkün Mü ? D:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

"Benim ve arkadaşımın aklına yatan , sorduğum  bazı kişiler tarafından hayır olmaz denen konu , Muska nın aynı niyet ile farklı kalıblarda  taşınması

Muska yı , Dua lar ile kalıba , kılıfa  benzeri yerlere koydurup yanımızda taşırız.

Sokaklarda , sağda solda satan vatandaş fotokopisini çektirip deriye benzer birşeyin içine koyup  2 lira ya , 3 lira ya satıyor.

Biz diyoruz ki;

Muska nın içindeki Dua yı Word e yazdırıp kopyalayıp yapıştırsak daha sonra usb flash belleğin için atıp ve onu aynı niyet ile boynuma taksam Muska yerine geçer.

Mantıklı diyip olur diyenler oldu , olmaz diyenler oldu.Sokaklardaki Muska lara göre daha mantıklı değilmi?belki benim eksik düşündüğüm yerler vardır.sizin fikirleriniz tepkiniz nedir."

Bir tanısın ısrarları sonucu aynen yazıyorum,fikirleriniz nedir ? :D Aslında yaratıcı ama fanteziye kacmıs gibi...

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    bkz: google earth de kabeyi 7 kere mouse ile tavaf etmek...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    geyik konusu...muhabbeti daha önce yapılmıştı geç kaldın :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Haberim yoktu valla,neyse artık acmıs bulunduk :D

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    alakasız ve olmaz sonuçta dinin emirlerinde arapça harfler yer almakta büyü yapılırken arapça harfler kullanılır flash bellek 011010101010101 gibi kodmalar yapıyo ne alaka 10101010101 ile arapça harflerinin komik olmayın yahu :)

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Camıye onlıne yayın yapan bi kamera yerleştırılır

Namaz başladıgı zaman monitörü karşıya alarak namaz kılınır

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Alemsiniz yahu, Konuya girdim Bi Hoş oldum valla. :) Cevaplarda Enteresan.

Gel gelelim Sayısal Kodların Aynı Tesiri Yaratacağından Şüpheliyim. Arapça Harfler Evrende Bulunan Canlı Cansız İn, Cin Tüm Madde Materyale Tesir eder. Dolayısıyla, Flash Disk Uygun değildir diye Düşünüyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    bkz: ağ komşularına aşure dağıtmak...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeah bunu yazdı:
    -----------------------------
    bkz: ağ komşularına aşure dağıtmak...
    -----------------------------

Lan işin gücün makara kukara :D ShockMan'ı örnek al,adam gibi cevap yazan tek o var :D

Burda değişik fanteziler üretmiyoruz yeah :D Ona bakarsak net yardımıyla mezara pc basından dua okumak felan da var :/

Toplam Hit: 4857 Toplam Mesaj: 38