Bu Arabalardan Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Başından okuyarak geldim volvo s 70 al aile işi geniş filan diye aynı segmentten seçmişsin hayırlı olsun güle güle kullan.V 70 1997 modelini 2 ay kullandım gerçek bir cenaze arabası o kadarda konforlu o kadarda benzin dostu kırmızı ışıktaki kalkışına şaşardım.yok ille bmw diyosan m5 f 90 ile 350 Z tokatlarsın.güneşin memleketine selamlar.

https://www.youtube.com/watch?v=4JHpH9WrLGI

weskeyy tarafından 31/Eki/16 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam hayırlı olsun direksiyon biraz eğri gibi keşke bemeve alsaydın

Saol hocam, egri falan degil ;) , resmin cekim acisindan ve golgeden oyle gorunuyor olabilir..

puhahahah yarıldım hocam, direksiyon eğri gibi derken ıslatalım anlamında denir bizim buralarda, unutma fazla gelenekleri görenekleri :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hayırlı uğurlu olsun :) Allah kaza bela vermesin. 

2 Hafta önce bariyerlere uçtuk 2015 polo arabam perte çıktı. Arabanın moturunu bulamadılar. Volvoyu övüyorlar sağlam iyidir falan diye. Hiç binmedim ve de gerçekten sağlam mı ? 

O kazadan sağ çıktıktan sonra, canımızı koruyacak bir araba almak istiyorum. Para konusu sıkıntı değil. Sağlam olsun yeter :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Kesinlikle almalısın paranın karşığı araba alman usulünün isveç versiyonu.ama isveç olayı başka dünya yı tokyo,detroit ve münih ekolü kontrol ederken isveç usulü bunların arasında yüksek kalitesiyle göze çarpar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cache bunu yazdı

Hayırlı uğurlu olsun :) Allah kaza bela vermesin. 

2 Hafta önce bariyerlere uçtuk 2015 polo arabam perte çıktı. Arabanın moturunu bulamadılar. Volvoyu övüyorlar sağlam iyidir falan diye. Hiç binmedim ve de gerçekten sağlam mı ? 

O kazadan sağ çıktıktan sonra, canımızı koruyacak bir araba almak istiyorum. Para konusu sıkıntı değil. Sağlam olsun yeter :)

Gecmis olsun.

Tank

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 4666 Toplam Mesaj: 36
bmw mercedes mercedes volvo