folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Bu Arabalardan Hangisini Almak Mantıklı ?

Bu Arabalardan Hangisini Almak Mantıklı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

astra 1.4 turbo lpg olur ama olmaz  hocam çok sorun çıkartıyor, ama yok ben  lpg bağlatmam  binerim dersen  seri ve güzel araç :)) 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Kaç paran var la benim c4 ü vereyim sana 😀

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

11 senedir civic kullanıcısıyım. 2008 kasasına bindim, 2014 kasasına bindim, 2017 kasasına biniyorum. Türkiyenin farklı farklı illerinde girip gezmediğim şehir, köy kalmadı. Söyleyeceğim bakım haricinde bir kere sanayi yüzü göstermedi. Hatta 2008 kasasında 60.000' de bir bakım yaptırdım. LPG uyumu muhteşem. 2022 kasasına geçmeme sebebim kesinlikle tipini sevmedim yoksa bir sonraki arabam kesinlikle yine Civic.

e2 tarafından 17/Ağu/22 15:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

11 senedir civic kullanıcısıyım. 2008 kasasına bindim, 2014 kasasına bindim, 2017 kasasına biniyorum. Türkiyenin farklı farklı illerinde girip gezmediğim şehir, köy kalmadı. Söyleyeceğim bakım haricinde bir kere sanayi yüzü göstermedi. Hatta 2008 kasasında 60.000' de bir bakım yaptırdım. LPG uyumu muhteşem. 2022 kasasına geçmeme sebebim kesinlikle tipini sevmedim yoksa bir sonraki arabam kesinlikle yine Civic.

2017 ve 2022 kasasını beğeniyorum ancak dediğim gibi ısınamadım bi önceki kasanın gögüs kısmına dizaynına filan. yoksa aylardır bende civic diye kıvranıyorum ama piyasa boka sarınca hayal durumuna geçti gibi.

@slymn

yok be kanka c4 ısınamadım bi türlü. şu suv'un yandan yemişi olanları güzel ama ona da benim bütçe yetişmiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

1.4t ye lpg oluyor ancak yine de uzak durmada fayda var.

Bu seçenekler arasında 1. Toyota 2. Honda 3. Opel.

Toyata al kafan rahat olsun. Ama hele bir de Opel Astra 1.4t Gtc modeli var ki. Tasarımda ağlatmışlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Toyota ve Opel motoruna LPG olmuyor. Kim taktırdıysa memnun olmadı. Motor çok ısınıyor. Isınmada uzun vadede sorun çıkarıyor. LPG'ye en uyumlu motor Hyundai ve Fiat motor. 

öle bişey yok. en iyisini de taktırsan en kötüsünü de taktırsan ayarsız lpg sorun çıkarır. yok lpg subap yakar yok hararet yapar. bu gibi söylentilerin hepsi bizdeki lpg cilerin şu an afr ayarı diye ekstradan kakalamaya çalıştıkları ama aslında lpg montajının bi parçası olan Yol ayarını yapmamalarından kaynaklı. 

Opelin motorları çok güzel lpg kaldırır toota da kaldırır lakin opel in heryerinde salak saçma sensörler olduğu için tüm sensörlerin ve ateşleme sisteminin kesinlikle çok iyi durumda olması gerekir. bunun dışında ayar da yapıldıysa hiçbir sorun çıkarmaz. 

Bu arada tavsiyem 2011 2014 Hyundai elantra ya da bakman. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Civic kesinlikle benim tercihim olurdu

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Bende model düşürücem nakit ihtiyacından 2018 fabia style 53K KM 8K Hasar kaydı var üzerine para alabileceğim bir araçla takas düşünüyorum. Tavsiyelere açığım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Civic kesinlikle benim tercihim olurdu

++

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Avrupa araç almak kediyi arkadan becerme ile aynıdır zarar etme olasılığını da almış olursunuz.ilk aracım vw polo clasic ti fena bir araçtı başım beladan kurtulması ile eşdeğerdi halim.sattım opel astra hb aldım hem de sahibinden 2-3 senelik bir araçtı aracın turbo ve LPG sorunları ile elektronik sorunları finansal olarak içimden geçti diyebilirim.korkumdan gittim Renault toros aldım araba bu dedim bozulursa ben bile müdahale ediyordum nerdeyse.toros memnuniyeti üstüne bir tane de dizel corolla aldım.oh be dedim sorunsuzluk satın aldım dedim çünkü aracı çalıştırırken bu araç arıza yapmayacak diye özgüven ile çalıştırıyordum.sadece Toyota değil tüm japonlara sağlamlık konusun da kefilim.98 model suzuki maruti diye bir araç var el arabası gibi ama araba değil katır trendyol işi yapıyor bir tanıdığım bu aracı alalım dağıtım işine nasıl olur dedim?olur sitelere kaldırımlara rahat gireriz trafiğin içinden geçeriz gibisinden araç 6 aydır iş te.yağsız susuz çalışıyor polo corsa fiesta filan yanar o sıcakta o çalışma ile.üniversite rektörü şoförü tanıdığım megane aldı 2018 temiz araçtı filan bunu alma dedim yok bişey olmaz dedi neyse 90 bin de aldı 200 bine gidiyor.geçen hafta gördüm ne oldu durumlar nedir dedim,enjektörler değişiyor araba yolda kaldı dedi 200 bin de nasıl oluyor bu dedim öyle kaldık.tanesi 3bin birim.

Alırken,kullanırken satarken kazanacağın araç olsun senin olsun.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 3289 Toplam Mesaj: 40
civic corolla astra