Bu Çinliler İnsan Değil (18+)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek
    ölü bebekleri yiyenlerden ne beklenir amk  o.cocukları

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

@ mockingboy

dana vb hayvanlar tüm dünyada tüketiliyor.

ama bu çinliler tamamen farklı o.ç ları 

insanlara yaptıklarınıda gördük adamın elinde vura vura tası kırmışlardı ibneler.

lan madem öldürcen direk at o makinenin içine kafasına vuruyo 2 saat o.ç

(:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    mockingboy bunu yazdı:
    -----------------------------
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:

mockingboy bunu yazdı:
    Bu bir gelenek ve öyle yapılmasının sebepleri olabilir...Çin gelenek ve göreneklerini bilmeden yorum yapmayalım aynı şeyi onlar bize adamlara bak koyunu danayı kesiyor katil bunlar vb. küfürlerle süsleyip söyleyebilir..yapılan şeyin doğru olduğunu savunmuyorum ama yapılan yorumlarda bana göre bi okadar yanlış..
    kaldığım yurtta çinlilerin katındada kaldım

Dediğin hayvanlar dünyanın her yerinde kesilmesi (AMA ACI ÇEKTİRMEDEN SADECE CANINI ALARAK) normal olan insanların et ihtiyacını gidermek için bilinen hayvanlardır.

Yurttada gördüm yurdun içindeki fareleri kesipte yedikelrine böcekleri tutup kaynattıklarına kendim şahit oldum..

Onlarlada bu konuda çok uhabbet ettik asla kültürlerinde bu tip şeyler yok sadece yiyoruz işte diyebiliyolar..

yani emin ol çinlide japonda birsürü arkadaşım var kültürlerinde geleneklerinde böyle şeyler yok

benmde bir arkadaşım Çin de yaşadı bana anlattığı şeyler karşısında şok oldum ama adam aynı zamanda düşüncelerinin altında yatan şeyleride anlattı mutlak bir alt yapı var 

Yok hocam ben ben onların bayramlarında vs.. herşeyinede katıldım bu konuları özellikle konuştuk onlarda bu konularda herkesin yapmadığını dünyanın onları yanlış tanıdığını anlattı ama bazı yerlerdede sadece yemek için menü çeşitliliği için yapıldığını bunları YİYEN çinlilerlede konuştum.adam oda et buda et istediğimi istediğim şekilde yerim diyo.

Tamam bilmiiyosun yada yanlış duymuş olabilirsin bunu anlarımda yok bide gözünü bağla şah damarı çıksın onlardada vurarak sersemletme olayı var dersen ben burda küfrü basarım sana.böyle bi mantık nerde olabilir sence ?? hangi inançta hangi bölgede ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    O sopayı alıp bunlara monte edeceksin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    mockingboy bunu yazdı:
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:

mockingboy bunu yazdı:
    Bu bir gelenek ve öyle yapılmasının sebepleri olabilir...Çin gelenek ve göreneklerini bilmeden yorum yapmayalım aynı şeyi onlar bize adamlara bak koyunu danayı kesiyor katil bunlar vb. küfürlerle süsleyip söyleyebilir..yapılan şeyin doğru olduğunu savunmuyorum ama yapılan yorumlarda bana göre bi okadar yanlış..
    kaldığım yurtta çinlilerin katındada kaldım

Dediğin hayvanlar dünyanın her yerinde kesilmesi (AMA ACI ÇEKTİRMEDEN SADECE CANINI ALARAK) normal olan insanların et ihtiyacını gidermek için bilinen hayvanlardır.

Yurttada gördüm yurdun içindeki fareleri kesipte yedikelrine böcekleri tutup kaynattıklarına kendim şahit oldum..

Onlarlada bu konuda çok uhabbet ettik asla kültürlerinde bu tip şeyler yok sadece yiyoruz işte diyebiliyolar..

yani emin ol çinlide japonda birsürü arkadaşım var kültürlerinde geleneklerinde böyle şeyler yok

benmde bir arkadaşım Çin de yaşadı bana anlattığı şeyler karşısında şok oldum ama adam aynı zamanda düşüncelerinin altında yatan şeyleride anlattı mutlak bir alt yapı var 

Yok hocam ben ben onların bayramlarında vs.. herşeyinede katıldım bu konuları özellikle konuştuk onlarda bu konularda herkesin yapmadığını dünyanın onları yanlış tanıdığını anlattı ama bazı yerlerdede sadece yemek için menü çeşitliliği için yapıldığını bunları YİYEN çinlilerlede konuştum.adam oda et buda et istediğimi istediğim şekilde yerim diyo.

Tamam bilmiiyosun yada yanlış duymuş olabilirsin bunu anlarımda yok bide gözünü bağla şah damarı çıksın onlardada vurarak sersemletme olayı var dersen ben burda küfrü basarım sana.böyle bi mantık nerde olabilir sence ?? hangi inançta hangi bölgede ?

hangi inançta hangi bölgede mi??

nerde çokluk :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Yanlışınız var, köpek köpeğe saldırıyor, onlar için doğal.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    allah belalarını versin.. o köpekler kadar insanlıkları olsa yapamazlar sütü bozuk piçler..

sonuna kadar izledikten sonra gelen edit : bunlar resmen orospu soyu

hani nerde lan yılan derisi çanta-kemer yapılmasın diye kendini oraya buraya zincirleyenler ? kürkten kıyafet yapılmasın diye hayvan postuna bürünenler ? buna niye kimse ses çıkarmıyo içim gitti ulan resmen

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diener
    diener's avatar
    Erkek
    iğrenç insanlık dışı görüntüler resmen eziyet ediliyor.işte aynısı türkiyede yapılsa avrupadan öterler hayvan hakları diye

OYUN BİTİNCE ŞAH DA PİYON DA AYNI KUTUYA KOYULUR... ÜŞENİYORUM ÖYLEYSE YARIN...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    999Epineprin
    999Epineprin's avatar
    Erkek
    atardamarlarınızı *ikeyim yani bune ya. pislikler. şerefsizler.

Karpuzu kabuğuyla,avradı donuyla..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

çinlilerin hepsinin soyunnu sopunu gelmişini geçmişini s2yim.O.çocukları.Allah biliyo görüyo yaptıklarının kat ve katlarını görücekler.Şerefsizler.Ah bi elime düşseler mahfetsem onları.İşkenin en beterini hak ediyolar !!!

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
Toplam Hit: 11200 Toplam Mesaj: 53