folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Bu Çizik Olayı Sizce De Baymadi Mi ?

Bu Çizik Olayı Sizce De Baymadi Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı:
    -----------------------------

bu durumlar icin tahripad yapıldı..sanıyorum kimse kullanmıyor tahripad'ı..

bi not ac bakılacaklar diye

baktıkca sil düzenle cok zor bisey olmasa gerek..

Kullanıcı alışkanlıklarına göre yazılan çizilen şeyler işlevsiz kalabilir. Webmaster olarak sitene giren insanların alışkanlıklarına göre şeyler yapman gerekir. zamanında yapılmış ancak web tamamen şekil değiştiriyor hala taripad var diyip durmayın hacı.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:

Birisi takip etmek için eklenti yazmıştı hatırlayamıyorum şuanda.

men

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

ya iyi tamam notpada koy diyorsunuz da onun yerine şu üstteki nickinin yazdığı yere gelse aşağı sürüklenen şeyden takip ettiğim konular bölümünü seçsek o konulara en son kim yazmış, mesaj sayısını felan bunları görebilsek gayet çok iyi olur ve büyük çoğunluk kullanır öbür türlü yok kaydet felan ayrıca kaydettiğinde ya birşey yazılmamışsa linkini yapıştırcan sayfa dolmasını bekliceksin kimsenin yazmadığını görücen boşuna uğraşmışım diyecen ama o sistem olsa çok rahat olur

yani şunu demek istiyorum yapmak istemiyoruz, zamanımız yok felan denebilir sonuçta ücretli verilen bir site felan değil bura babamızın hayrına çalışıyor gibi zaten de "ne gerek var" kopyala notpad e koy diye öneride bulunmak da çok saçma sonuçta her insan düşünür o sayfanın linkini kopyalayıp bir yere yapıştırmaya ama önemli olan bunu daha az yorucu ve üşendirtmeyen bir sisteme sokmak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

her halukarda konuda mesajınızın bulunması gerekiyor.

http://tahribat.com/Forum-Tahribat-Com-Konu-Takipcisi-V1-0-Userscripts-136724/

bir sonraki sürümde document.cookie'yi çeken bir ajax sorgusu da olacak. merakla bekleyin. :D

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Ben de rahatsız olanlardan oluyorum..

Anlamayanlar için anlatayım "çizk " ya da her  neyse konuya mesaj attığınızda  ilerde lazım olursa "gönderdiğim " mesajlar filtresinden bulunabilsin diye atılır..

rahatsız oluyorum rehetsiz ölüyörüm.. lehetsiz ölüyölüm

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

rss'sel bi mevzu ile çözülmezmi acep

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Rahatsız olmuyorum fakat millet konuyu takip etmek istiyor ne yapsın ?

meselakonuların içinde takip et diye bir işaret koysak takip etsek işimiz bittiğinde o işareti kaldırsa onuyuda takip etmeyi bıraksak bence güzel olur 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Yazılan cevapları kontrol etmek için iyidir de öyle daha sonradan bi konuyu bulmak için ne kadar işlevsel olur bilinmez

Ayrıca itçelik çiziğin ne olduğunu biliyoruz da biz öyle konuya yazılan boş boş çizik mesajlarından rahatsız oluyoruz onun yerine ne üretilebilir bunu konuşmaya çalışıyoruz

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

Yazılan cevapları kontrol etmek için iyidir de öyle daha sonradan bi konuyu bulmak için ne kadar işlevsel olur bilinmez

Ayrıca itçelik çiziğin ne olduğunu biliyoruz da biz öyle konuya yazılan boş boş çizik mesajlarından rahatsız oluyoruz onun yerine ne üretilebilir bunu konuşmaya çalışıyoruz

tamam güzel kardeşim

düşünceni fadede yanlış sözcükler kullanmşsın..

"çizik sorununa çözüm getrilebilir mi "

diye bir başlık atsaydın daha doğru ifade etmiş olurdun kendini...

ama çizkten rahatsız oluyorum dediğin anda çizik atanları da suçlamış oluyorsun ki şu durumda öyle bir şey söylemeye hakkın yoktur kanımca..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 4892 Toplam Mesaj: 33