folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Bu Kablonun Adı Nedir Nerden Bulabilirim ?

Bu Kablonun Adı Nedir Nerden Bulabilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

scart soket kablosu lazım bildigimim üçlü kablo bu kablodan 100m lazım nihayetinde adını bulamadım internewttede 5 metrelik 10 metrelik olarak satılıyor benimde aradıgım metraj 100 metre rulo halinde elinde olan adını bilen nerde bulabilecegimi bilen varsa bu konuda bana yardımcı olabilir mi?

bu aradaki üçlü kabloda lazım soketi scartı lazım degil

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

3'lü RCA lale kablo dersen anlarlar.

Blue Screen of Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ysbozkurt
    ysbozkurt's avatar
    Erkek

www.kablosepeti.com

Yazılım Sanattır Jowst Royal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

100 m de iletebiliyormu görüntüyü

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

100 metrelik kabloyu kendin yapman lazım hoca kim satar ki onu..

al o kablodan leyimle arasına 100 metrelik ek kabloyu. tabi onu taşırmı emin değilim mutlaka kayıp olur analog yayın sonuçta

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

100 metrelik kabloyu kendin yapman lazım hoca kim satar ki onu..

al o kablodan leyimle arasına 100 metrelik ek kabloyu. tabi onu taşırmı emin değilim mutlaka kayıp olur analog yayın sonuçta

3 monitör bir tv var bunları çalıştıracam coax kablo cektim tabi görüntü parcalandı araya swicher koymam gerekiyor ama bir antenci gelmiş müşteriye bu kablodan cekilmesi lazım demiş scart cogaltıcısıyla verecek görüntüyü bende swicher vs tplamda 50 dolar bir maliyeti var ama adam istemedi tv ciyi de bulamıyorum bulsam o kabloyu döşeyecem ona ben kabloyu makaraya sarılmış halde gördüm ama adamda az varmış kamera içinde onları kullanıyormuş görüntüde kayıp olmuyor diyor ben rg6 u4 kablo cektim şimdi degiştirecem babloyu bu kablodan cekecem konu bu mevzu bu

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

scart kablolar bazen 2 metrede bile cızırtı yapıyor, 100 metre çekilirse ne olur bilemiyorum, tanıdık bir elektrikçi varsa denemek için 100 er metrelik 2 damarlı kablo al, görüntü kanalını iki ucundan da gerekli bağlantı elemanlarına lehim yap ve dene. çalışırsa satın alırsın, çalışmazsa da zaten kabloyu açmayacağın için geri verirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

müdür ben elektrikciyim coax kablonun başaramadıgını  scart kablosunun başaracagını sanmıyorum ama tv ci müşterinin aklına sokmuş kabloyu ondan sıkıntı yok başka ben her türlü alırım o görüntüyü

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Hocam kendin şöyle yapabilirsin;

100 Metre BNC Kablo alırsın (3 adet her renk için eğer sadece görüntüyü taşıyacaksan 1 tane alıp sadece sarının bağlantısını yaparsın)

6 tane BNC Kafa

6 tane BNC den TOS'a çevirici

1 Adet scart

bu daha sağlıklı ve kaliteli olur

Yada param var dersen sana multicore kablo satayım :D ama biraz tuzludur

Gel bili bili gates
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

bir elektronik markete gidip istediğin girişi çıkışı söyleyip alabilirsin hocam.

yada istediğin 3lü ucu alırsın dişi-erkek hangileri lazımsa.100 metre de 3lü kablo alıp lehimle kendin de yapabilirsin.

kaliteli düzgün bir kablo ile de kayıbı en aza indirebilirsin tabiki yine de aldığın yerdekilere danış ne kadar verimli olur diye.

punto cero
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

100 m zor hocam ki iletmez analog goruntu o 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
Toplam Hit: 2773 Toplam Mesaj: 20