folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Karı Nasıl Profesör Olmuş

Bu Karı Nasıl Profesör Olmuş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

belki de bu tür ünlü kişilerin bu tarz konularda zaafları vardır, ortaya çıktı veya çıkacak korkusuyla kanıyor olabilirler.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

''Bu Kadın Nasıl Profesör Olmuş''

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Kadının buna inanacak kadar saf bir kişik olması kendisinin zeki olmadığının göstergesimidir ki?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

''Bu Kadın Nasıl Profesör Olmuş''

karı lafı yüzünden bi konu silinmişti hatta nedenide hocam dağ başındamıyız karı nedir falan yazılmıştı :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Canan KARATAY profesör ise Tıp Profesörü olmuş.. Hırsızlık profesörü değil ya...

Bu kadının beyni sağlık ve tıp konusuna çalışır, hırsızlığa arsızlığa değil...

O da bizim gibi insandır, bunu unutmamak lazım...

Profesör demek, 1 konu üzerinde uzmanlaşmış kişi demektir, dünyanın her türlü b.ku püsürü konusunda uzman olmuş demek değildir.

Her türlü konuda uzman olanlar İbn-i Sina lardı, Edisonlardı...

O devirler geçti..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ben de çok şaşırmıştım bu habere. bir de dün başıma gelen olayı anlatayım, normalde arayıp bilmem neyi ücretsiz satıyoruz diyen dolandırıcılara alıştım da, dün bi tane o.ç aradı. direkt işte ben x bankasından arıyorum (kredi kartı hesabının olduğu bankadan) dün sizin hesabınızla bir işlem gerçekleşmiş, x şehrinden x hizmeti için 12 ay boyunca hesabınızdan aylık x tl çekilecektir. Bu sizin bilginiz dahilinde mi oldu? dedi e tabiki yok dedik. İsterseniz iptal edelim dedi iyi dedik et. telefonunuza mesaj gelecek o kodu okuyun falan dediler o sırada hemen elinden telefonu kapıp kapattırdım ablama. ulan var ya kod olayından çakmasam ben bile yicektim numarayı.

pezevenkler hergün birş ey geliştiriyorlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

ben de çok şaşırdım. ama bilim insanlarının ne kadar korkak olduğunu gösteriyor bu aslında.

mütiş tespit :P

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Stajdayken hastane döner sermaye müdürü bitlis mi bingöl mü öyle bi' üniversiteye rektör adayı olmuştu ve yerel bir haber sitesindeki ankette kendi isminin yüksek oy almasını istiyordu. Benden sorumlu olan müdüre söylemiş işte herkes oy versin departmandaki oyu artacakmış pezevengin neyse bana söyledi müdür ya ne gerek var durun iki dakikada halledelim dedim. Biraz proxy, biraz vpn ile 30-40 oy artırdım zaten ismi %90'a ulaştı neyse beni çağırdı odasına gittim dedi ki: "Aferin evladım. Nasıl yaptın bunu?" Böyle şöyle anlattım işte.

Asıl komik olan şu ki; çay ocağına gittim diğer staj yapan öğrenclerle muhabbet ediyoruz ve onlardan bizim bu müdürün bilgisayar mühendisliği fakültesinde profesör olduğunu öğrendim. O an bi' şok geçirdim zaten sonra geçti.

Yani demem şu ki bilgisayar bilmem neysinde profesör olan adam daha benim bildiğim şeyi bile bilmiyor ama profesör. Eğer tanıdığın falanın filanın varsa kolayca unvan alabiliyorsun. 35 yaşında Doçentlik unvanı alan bir öğretim görevlisi daha vardı. O yaşta o kafadaki adamın o unvanı alması da şaşırtıcı gelmişti bana ama sonradan insan anlıyor, tanıdığın, kirven/dayın/üçgenin varsa unvan çok kolay şey oluyor.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

belki de bu tür ünlü kişilerin bu tarz konularda zaafları vardır, ortaya çıktı veya çıkacak korkusuyla kanıyor olabilirler.

bende tam bunu dusunuyordum

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

burada darbe zamanından kalma askeri ceza savcısını 25bin lira tokatladılar adam en sonunda silahını çıkartıp havaya ateş edip gözaltına aldırdı kendini

ne diyolarsa nasıl kandırıyolrarsa bilmiyoruda beni de dolandırsalar keşke helalinden 300-500 lira atardım başarısız olsalar bile

"
Toplam Hit: 4031 Toplam Mesaj: 38