Bu Kızın Amacı Ne???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    arkadaşlar sınıfta bi kız war aq kız ilk dönem yüzüme bakmıyodu şimdi yanımdan ayrılmıyo.kıza bi sktr git diom hiçbişey demiyo.ne biliim kalemlerime eşyalarıma el koyuyo.annamadım gitti.ama ara ara böle oluyo.bütün sınıfta yanlış anlıyo.dedikodular oluyo.sizce napayım,sinirlerim bozuldu bu yüzden.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    kız sana yanık olm :) ver hakkını ver hakkını :P

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Affetme onu :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ahaha lan daha ne istion sınıfdakiler kafasına göre takılsın kız yawşadımmı sende kıza yawşa herkesin önünde kıskansın bi ipneler azcık büyüyün lan de kızada şekil yap, sen kıza ayarı vermeye baş çevreyi siktret
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    Bir erkeğe yakısanı yap ;)

////// anladın sen onu//////// :)))))

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mauselaus
    mauselaus's avatar
    Erkek
    hakkını vermezsen üzülürsün verirsen üzülmezsin bak bana bugün kız ayrıldı benden neden hakkını vermedim diye sabahtan beri içtiim sıgaranın hatti hesabı yok a.q. neden değer verdikte ondan a.q. değer vermeyeceksin hakkını vereceksin...a.q.

“Aşırı harcamalara ilişkin rakamlar, dünyadaki yoksul kesimin ihtiyaçlarını karşılamanın çok masraflı olacağı iddiasını çürütmektedir. Yoksulların yeterli gıda, temiz su ve temel eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için gereken para, insanların bir yıl içinde makyaj malzemelerine, dondurmaya ve evde beslenen hayvanların mamasına harcadığından daha azdır.” (World Watch Institute’ün ‘Dünyanın Durumu’ adıyla yayınlanan raporu, TEMA VAKFI yayınları, İstanbul 2004, 5-6)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    kız güzel ise rahat ol (:

kız güzel değilse en yakın bakkaldan kese kağıdı veya bi poşet olur çuval olur (:

işte gerisi bildiğin şeyler :D

punto cero
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    tabi ya cevreyi bosver bisüre sora özenirler sana.hem kızı da hemen öle yollama bi ilgilen bi ilgilenme kafası karıssın kafası karıstıkça seni daha cok cekici bulmaya baslar ayrıca çokda kafana takma kızlara hiç güven olmaz bigün öle bigün baska türlüdürler:)ayrıca kız arkadaslarına yaptıın herseyin raporunu vericektir bunu aklından cıkarma karsında tip tip bakan kız takımı görmek istemiosan

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    ok.pazartesi bakarız icabına.kızda fena deil yani.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Madem kız fena değil niye üstüne gitmiyorsun şikayet ediyorsun amk

λ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    ya ne biilim kız böle kaşarımsı bi tip kaymak için ideal.
Toplam Hit: 8022 Toplam Mesaj: 61