folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Nedir? Geliyor(E) Gidiyor(E) Yapıyorum(E)

Bu Nedir? Geliyor(E) Gidiyor(E) Yapıyorum(E)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bu doğulu tanıdıklarımın kullandığı bir şive tarzı konuşma şekli. Mazotçu da bu tarz konusuyordu. geleyorem :D

Bu farklı hacı. Onlar sessiz harf ile sonlandırıyorlar. Bunlar sonunda e falan bırakıyor.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ax2n
    Ax2n's avatar
    Erkek
    hele bi de kızların agzından duydummu o kelimeliri tutup kafasını yere vurasım gelıyor bide gıcık oldugum kelıme selamün hello   allahın selamını bıle değiştirdiler ya helal olsun valla :S

su metrisin önü bir uzun aman bi sana koyamadım gerisi yalan xD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    Bu doğulu tanıdıklarımın kullandığı bir şive tarzı konuşma şekli. Mazotçu da bu tarz konusuyordu. geleyorem :D

Ne istiyore? Siz kimsiniy  ? tarzında sorularıda vardı belki ordan esinlenmiş olabilirler :l 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Bende bazen kullanıore :B öle elimden kayıveriore :/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

yerine göre kullanıldığında güzel.. ama nedir bu her kelimenin sonuna getirmeler ?? ben arada bir msnde kullanırım.. ama her kelimenin sonuna getirmeleri, sürekli olarak ve sıkıcı şekilde kullanılmasına karşıyım arkadaş..!

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

altyapısı yetersiz insanların arayış içerisine kapılması ve bunun sonucunda gelişen bir durum olarak nitelendirebilirim :)

kendi benlikleri ellerinin altındayken sırf dikkat çekmek,akılları sıra bir şeyler yapamk adına kendi çaplarında yaptıkları  küçük şeyler.

Bunun gibiler önce böyle davranırlar,sonra funky punky,emo,tikky özentiliğine başlayabilirler öylece gittikten sonra virajı alamazlar ve kaza yaparlar :)

Sonra kendilerini ararlar alla alla ben kimdim diye..Ama nafiledir ve kendilerini bulamazlar :)p

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CIZIRTI
    CIZIRTI's avatar
    Erkek

sanırım ingilizce özentiliğinden sonra ispanya italya meksika... özentiliğide yayılmaya başladı. yakında çince özentiliğide başlar belki geliçu gidiçu aşkiçu (((:

ama benim fikrime gelince insanlar birçok süreçlerden yaşlardan aşamalardan vs. den geçer bu saydıklarımdan geçerken birşeyleri deneyerek yaparak görerek sentezleyerek bir şekilde hayatına devam eder. o tarz kelimeleri kullanan arkadaşlarında bir süreç içersinde olduğunu düşünüyorum ve yadırgamıyorum deneyin ve görün kardeşim, insan deneye deneye anlıyor. Sosyal mesajım ise : TÜRKÇEmize sahip çıkalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    spyrex bunu yazdı:

altyapısı yetersiz insanların arayış içerisine kapılması ve bunun sonucunda gelişen bir durum olarak nitelendirebilirim :)

kendi benlikleri ellerinin altındayken sırf dikkat çekmek,akılları sıra bir şeyler yapamk adına kendi çaplarında yaptıkları  küçük şeyler.

Bunun gibiler önce böyle davranırlar,sonra funky punky,emo,tikky özentiliğine başlayabilirler öylece gittikten sonra virajı alamazlar ve kaza yaparlar :)

Sonra kendilerini ararlar alla alla ben kimdim diye..Ama nafiledir ve kendilerini bulamazlar :)p

Ayet gibi yazmizsin.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

bobiler.org dan çıkan bi fiil çekimi versyonu.

bence yerinde kullanıldığında komik oluyor... ama bobilerde ne maksatla kullanıldığını bile bilmeden millet her konuya her eyleme abartınca biraz tati kaçıyor...

yoksa gerikalmışlık,cahillik,yada özentilik belirtisi deil... cnms nssin ab! durms nsl gdio? gibi bişe deil yani, o halede getirmesin kimse lütfen. ben severek kullanıyorum arada.

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Mazotçu olayından doğmuş olabilir. Bende kıl olmaya başladım Böyle konuşan tiplere kayıyore :F
Toplam Hit: 5491 Toplam Mesaj: 55