Bu Resmin Bi Aciklamasi Olmali :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek

bak işartelediğim karekler uymuyo ve yukardeki çıkıntı var eş yamuk değil onlar öle gibi duruyo ama değiller  

göz yanılması işte 

Agrasif miyim neyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wolfwerine
    Wolfwerine's avatar
    Erkek
    haklı arkadaşimiz cünkü dogru gibi gözüksede bi yanlışlık warmiş  dikdörtgendeki büyük ücken kücük ücken oranina göre baktigimda düz olmadigini farkettim yani 8 in 3 e orani 13 ün 5 e oranina esit deil haliyde düz de olmamiş oluyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Bu tamamen senin parçaları nası koyduğunla alakalı diğelim 2 mizdede aynı araba var ben 100le gidiyom sen 200 le ama araba aynı.Oluşturduğun şekillern yerleri değiştiği zamanda farklı alanlı şyler çıkabiliyo.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Forumda bi kac sene önce sorulmuştu, hatta birileride üşenmeyip kağıda cizmişti :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupcemil
    yakupcemil's avatar
    Erkek
    pembe 1 br daha fazla dikkat edin 2. şekile yoksa olması mümkün değil böyle birşeyin

sanat için soyunanlar acaba Allah için giyinerler mi
Toplam Hit: 2738 Toplam Mesaj: 16