folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Site Nasıl Ayakta Duruyo... Harekete Gececek Olan Var Mı?

Bu Site Nasıl Ayakta Duruyo... Harekete Gececek Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dellus
    Dellus's avatar
    Erkek

GLaDio: Rene'nin yazdiklarini okuyunuz, gercegi gorunuz. örnek te$kil etmesi bakimindan silmiyorum konuyu.

*********.com adlı bi site varmıs. Allaha kufur ediyomuş serefsizler.. Sİmdi bu ibneleri nasıl hackleriz. Pezevenlik yapan bunları hackleyelim arkadaşlar...

Biz gunahkar da olsak. Dinimize ve dini degerlerimize (ki burda YARADAN'a dil uzatılmış) sahip çıkalım derim ben

YourDeath!..Bi nefes kadar yakın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlarım o sitenin herhangi bir cinsel içerikli siteyle alakası yoktur.Zaten Allah değil Alah.

Üstelik bu site bir domain reklam sitesine aittir.Yani domain rezerve edilmiş reklam amaçlı onlar konulmuş.

AYNI SİTEYİ BAŞKA BİR DOMAİNDEDE GÖRDÜM O YÜZDEN. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

sen ve senin gibi hıyarlar, düzenli olarak günde 5 kere yazınki adreslerini sağa sola, adamlar hem reklamdan paranın amina kosun,

hem hitlerini katlasın, katladıkca para kazansın, dahada sikilmez olsun...

Nası olsa, türklerden 2-3 ünün kulağına gittimi bi web sitesi allaha küfür ediosa, peygambere küfür ediosa, yada pkk yanlısı reklam yapıosa, allaha şükür el birliğiyle adamları dünyada sıralamaya sokuyoruz, günde yüzlerce dolar reklamdan para kazandırıyoruz...

aynısı geçen sefer, hpgonlineın web sitesi için oldu...

Web sitesnini domaini bile yok http://67........ vs die başlayan bi ip adresinden girilen web sitesi, bizim gerizekalı ırkımız tarafından o kadar cok birbirine mail atıldı, msnlerde yazıldı, hack sitelerine yazıldı, normal sitelere yazıldıki, geçen fark ettimki gene Allaha şükür, google, domaini bile olmayan web sitesini indexlemiş en ufak bi aramada en üst sıraya cıkartıyor adamları, sebep gene bizim salaklığımız, bizim öküzlüğümüz bizim gerizekalılığımız...

türksün dimi?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dellus
    Dellus's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

sen ve senin gibi hıyarlar, düzenli olarak günde 5 kere yazınki adreslerini sağa sola, adamlar hem reklamdan paranın amina kosun,

hem hitlerini katlasın, katladıkca para kazansın, dahada sikilmez olsun...

Nası olsa, türklerden 2-3 ünün kulağına gittimi bi web sitesi allaha küfür ediosa, peygambere küfür ediosa, yada pkk yanlısı reklam yapıosa, allaha şükür el birliğiyle adamları dünyada sıralamaya sokuyoruz...

türksün dimi?

Adam benim bi tıklamamla hit kazanmaz. bu bir. iki hıyar olarak hassasiyet sahibi olmak . hassasiyatini yitirmiş insan olmaktan kat kat iiyidir.

Bu arada millet bizim ust kimiligimizdir.Bunu anlamamış  hiçkimseye cevap verme tenezzülünü gostermeyiz.. 

YourDeath!..Bi nefes kadar yakın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bak demin yukarda bahsettiğim ırktaşım gerizekalıların, adamlara yaptırdığı hit...

----------------------------------------------------------------------

26.10.2007 tarihinde cem sariyildiz <@hotmail.com> yazmış:

selamlar

Sizede ulaşmıştır diye tahmin ediyorum ama son zamanlarda gündemde olan pkk denen asalakların hertürlü propokandasını engellemk için şu siteyi engellemizi rica ediyorum
    türk bayrağını dikin su asalak heriflerin sitesine başarılar

http://69.39.226.234/tr/
    ***costant***
    Arkadaşlar yaptığınız hizmet hoşuma gittti. hayırlı işlerde kullanıldığı taktirde güzel tabi size hayırlı işlerin daha hayırlısından bir iş tavsiye ediyorum http://69.39.226.234/tr/ bu site asıl çocuk katillerinin sitesi bu siteyi de mehter marşı vb.güzel figürlerle donatırsanız inanın türk halkı size minnettar olacaktır. size hayırlı işlerinizde kolaylıklar...
    Sevgili Tahribat Ekibi
    DTP li serefsizlerin sitesin hacklemeniz beni cok sevindirdi. Keşke hiçbir
    zaman acılmasa. Madem bu serefsizlerle gercekten savasmak için bizi
    engelliyorlar ama sanal savaşımızı kim engelleyebilir. Ellerinize saglık
    iyiki varsınız. Yanlız sizden ricam bir site daha var. Sizde girip
    baktıgınızda bizleri ne kadar aşağıladıklarını göreceksiniz. lütfen adresini
    aşağıda belirttigim bu siteyede gerekli çalışmayı yaparsanız cok sevinirim.
    Saygılarımla

Site Adresi
     Merhaba.Geçen gün haber sitelerini gezerken şerefsiz dtp partisinin tarafınızdan hack lendiği haberini okumuştum.Elinize sağlık çok anlamlı ve güzel olmuş.Mehter marşının çalması ise ayrı bir anlam kazandırmış.Bu nun üzerine bu pkk lıların http://www.hpg-online.net/tr/ sitesi terör örgütünün propagandasını ve türkiye aleyhine yayınlar yapıyo.İmkanınız olursa bu siteninde icabına bakabilirmisiniz?iyi çalışmalar.

22.10.2007 tarihinde Kaan yazmış:
    - Tırnak içindeki metni gizle -
    iyi günler abi;
    sitenize üye olamadığım için bu şerefsizlerin sitesini hacklemeniz veya saldırıda bulunmanız için koyamadım.Düpedüz kendi ölülerini şehit Türk askerini ise zorba olarak gösteriyorlar lütfen bunu forumda yayınlayıp gereğini yapın
    teşekkürler
    Bunlar sadece mailde duranlardan bir kacı :)))
    Nası bi gerizekalı bi milletiz bi anlasam...
    sinirlenip bu maillerden birisine yazdığım cevabıda aşşağıya koyyim...Artık sinirimden kendi kendime küfür etmeye başladım ama nafile..
    Herkez gerizekalı gibi birbirine aynı linki yolluyor...
    Hocam sen salakmısın domaini olmayan linki olmayan siteyi paso başkalarına yolluyosun???
    Şimdi sen bu linki bana yolluosun ona yolluosun herkeze yolluyorsun...
    Millet aynı linki web sitelerine yazıyor tahribata yazıyor oraya buraya  yazıyorya...
    Devamlı sitenin hiti artıyor öncelikle...
    Tahribat vs gibi sitelere yazıldığında bir saatte yüzlerce hit alıyor bu site...
    Windowslar tarafından alexaya bilgi gidiyor bu sitenin dünya sıralamasında hiti artıyor...
    Google tahribat yada bu tarz bir siteden backlink aldığı için bu siteyi aramalarda en üst sıralara cıkartıyor...
    Üstüne üstlük devamlı sağda solda yazıldığından dolayı backlinkide var olduğundan dolayı hem prsi artıyor hemde pkk die aradığında ismi cismi belli olmayan bu site en üste cıkıyor...
    ama sizin gibi gerizekalılar, paso ismi bile belli olmayan, birisine göstermediğin sürece siteye bile giremeyeceği web sitesine tıklayarak paso adamların reklamını yapıyor....
    Şu anda bana yazdığın bu maille bile, içeri tarayan google botları, o web sitesinde ne war die bakmak için sıraya koydular...
    Ama zekanız buna yetmediği için bunları sana yazmanın bir sonuca ulaşacağını sanmıyorum...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    lan adamlar

ismini bu bilinçsizce edilmiş söz olarak koyduğu için

sen ben gibi adamlar bunu ohaa ! diyerekten

şuna buna postluyorlar

yakında microsoft girecek işin içine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Dellus bunu yazdı:

Adam benim bi tıklamamla hit kazanmaz. bu bir. iki hıyar olarak hassasiyet sahibi olmak . hassasiyatini yitirmiş insan olmaktan kat kat iiyidir.

Bu arada millet bizim ust kimiligimizdir.Bunu anlamamış  hiçkimseye cevap verme tenezzülünü gostermeyiz.. 

Demekki sen hitin ne olduğunu bilmiyorsun, hıyarlıkla hassasiyetin arasındaki ince çizgiyide kavrayamıyorsun, birde üstüne üstlük bunu meziyet sayıyorsun...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    kuralım bi tim hemen çökertelim bende essential net tools bide tükrojan var zabaha basarız indexi çıkarız anasını zatıyım bide herifin msn sini kırarız olmamı :D

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeCryer
    CodeCryer's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

lan a.q  elinden bi sik gelmio sağa sola yazıp durma sıçamıyosan götüne bez bağlattırma

fuckallah mış lan a.q sen tenezzül etmezsen istediği isimde açsınlar bize zarar veremeyen kuvvet bizi yüceltir

CodeCryer derki "Tecavüz kaçınılmazsa benide çağırın aq"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    1000 tane başlık açıldı böyle . bi dünya açıklama yapıldı. hala anlamıyosak. hala bu siteleri verip reklam yapıyosak hitlerini artırıyosak. vay halimize ne diyim başka..

le le le sakine
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Bak bu pkknın web sitesi, türkiyeden erişimi yok, yukarda bahsettiğim ip bazlı olan web sitesnini cıktığı adres...

Allaha şükürler olsunki, bütün türk milleti olarak el ele verdik,

ilk 1 milyonda bile olmayan web sitesini son 1.5 ay içinde, dünyadaki sıralamada ilk 85.000'e soktuk... Hatta bi ara dünyadaki ilk 20.000 web sitesinin arasına bile sokmayı başarmışsız...

ÖVÜNÜN MİLLET... ÖVÜNÜN....

neden olsa bir tıklamadan hit olmaz...

Bu arada web sitesi sayemizde türkiyedeki en iyi 750 site arasına sokmuşuz, web sitesnin hitinin %68 ininde kaynağı türkiye :)))

Helal hocam, devam...

Toplam Hit: 3824 Toplam Mesaj: 24