folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Ufolar Çok Yakıyor Mu?

Bu Ufolar Çok Yakıyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

usta bende zaten ceryanli battaniye var, gece uyuyunca iyi oluyorda hani odanin da isitilmasi icin.. odada bilgisayar basinda falan takilinca kcim donmasin diye tafsiye aliim dedim

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    konu başlığını görünce direkt elim kfüüre yöneldi + dalgaya :D:D mauhauhuah aklımdan geçen şu şöyle anladım  " bu ufolar çok yakıyormu "  ( YANİ UZAY ARACI )  ve benden gelecek cwp böle olacaktı  : mazotla calısıyorlar kardes hava kirliliği olmasın die adamlar bilincli tüketim yapıyorlar hatta bu mazot pahalandı die ırakdaki petrol sorununu çözmeye gitmişlerdi 1-2 bidon geri alıp geri geleceklerdi die okumustum UfoMagazin dergisinde =) adkjasfjasklfjaskljfasjs xD

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Abi adamlarda ışın tabancası var tabii yakar kah, kah, kah....

Şaka bir yana ( bir ) makina mühendisi olarak elektrikli ısınmayı tavsiye edemem...

Termodinmaik bilimi açısından en erimsiz ısınma biçimi elektrikle ısınmadır ...

en iyisi yakıtla ya da klimayla ısınmaktır

elektrikle ısnırken 1kWh enerji sağlamak için 1kWh elektrik yakarsınız ama klima ile ısınırsanız daha az enerji ( klimanın kalitesine göre C.O.P katsayısına göre ) harcarsınız..

elektrik de zaten yakıttan elde edildiği için aslen elektrik fiyatı yakıt fiyatından ucuz olmaz

şuna bakacaksınız 1kWh enerji ( ısnma ) sağlamak için ne kadar para ödeyeceğim

1kWh=3600kJ=861kCal

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

ufo dizel mi

dünyadan aya 5000 dolar yakar

şaka şaka

odun şansın varsa odun  çok yakar

ne kadar diye hiç merak etmedim hiç fatura yatırmadım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

slm arkadaslar ufo konusunda sizi aydınlatayım ufo 4 güc ve birde kumandalı olmak uzere beş çeşittir.

Wattlarına gore 1200,1800,2300,3000 ve kumandalıları mevcuttur.Bu watt'dan kasıt saatte sarf ettigi elektrikdir.1200lük ufo saatte 1,2KW yakar 0,25 krs cıvarı bır bedeldir. 1 KWkac para su anda tam bilmiyorum ama eger elektronik saat kullanıyorsanız kol gibi girebilir cunku tarifeleri geregi 22,00-05,00 arası en ucuz olan tarife 17,00-22,00 olan kısım ıse en pahalı tarifedir.

1800 W ufo - 185 ytl - 0,45 krs ( 1 saatte yaklasık ) 

2300 W ufo - 215 ytl - 0,65 krs ( 1 saatte yaklasık )

3000 W ufo - 275 ytl  - 0,85 krs ( 1 saatte yaklasık )

Kumandalı Ufo - 275 ytl  - 0,85 krs ( 1 saatte yaklasık ) kumdalı yakıtı 3000w ust sınırdır. 1200w dada calıstırılabilir :)

eger saatiniz elektronikse dikkatlı kullanın süzme ise tarife tekdir iyi gunler yukardaki fiyatlara ben satıyorum her firma kendine gore satabılır. K.kartına 4 taksit 0 komisyonla :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ulan varya bende :D
    UFO ( unknown fly object - böyle yazılıodu dimi :P )
    bunla alakalı esprili bişi zannettim :D:D:D:D:D:
    -----------------------------

Udentified flyin object

Bu arada ufolar iyi ama başı çok ağrıtıyor.. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

ne kadar yakıyo bilmiyorumda bu zamnların üstüne az da yaksa çok gelir :D

Soba kur :D 

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    odun sobası varsa hiç şaşma. kestane mevsimide geldi bak. al 1 kilo, at sobanın üstüne, aç televizyonu bak keyfine.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    Undentified fucking object. :D :D :D

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ltcelik

bende 30000 btu luk klima var fakat yararını pek göremedim ısıtma konusunda şöyle söyliyim normal havada zaten açmıosun soğuk karlı havalardada 5 dk da bir dış ünitesini ısıtmak için kendini durduruo ve dış üniteyi ısıtıo :D 5 dk onu ısıttıktan sonra 3 dk beni ısıtıo oda ılık üflüo ve elektirik faturasıda baya bi yüklü gelio açınca 30000 btu olmasından kaynaklanıo oda

klima tavsiye etmiorum xD

Toplam Hit: 10510 Toplam Mesaj: 35