folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Ufolar Çok Yakıyor Mu?

Bu Ufolar Çok Yakıyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Valla kardeş klima var  klima var... Geçen gün  bir arkadaş  anlatıyordu geçen yıl toşiba inverter klima almış biraz tuzlu ama komşularından %25-30 daha az fatura geldiğini söylüyor çok da memnunmuş

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

alma sakın yapma böle bi hata ufa kadar saçma sapan ısıtma yönetemi yok odun yak kömür yak bizim anamızı ağlattı yok 24 saat yansa şu kadar gelir diyolar yalan hem kendini bile zor ısıtıyo tepemde açık diyon tepende ısıtır ama bi salonu asla biz öğrenciyiz bizi ağlattı bee 180 190 220 verdik kış ayları blançosu bunlar razıyım  diyorsan al ki günde 10 saat kullandık biz ortalama bırak 24 saatii

alma yanarsın ;) resmen para yakıyon yaa elektiriğe de 25 zam geldi bu sene ben geçen seneki fiyatları söyledim sana :) 

yinede sen bilirsin...

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DePReS
    DePReS's avatar
    Erkek

Durqrimast bunu yazdı:
    -----------------------------

lan ben adm bi tane ufa olcak :D

cok benzin yakıyormu die soruyor sandim ....

bendekide akıl :D :D :D :D :D adsafsadfs

-----------------------------

bende ilk öle sanmıştım içimden lan ufoyu nerden bulmuş diyodum :D

https://twitter.com/erincsen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Geçen gazetede ayrıntılı araştırması vardı ortalama 350 ykr ile 470 ykr / saat arası yakıyordu hepsi

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 10500 Toplam Mesaj: 35