folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Zihniyetle Mi Nükleer İşleteceksiniz?

Bu Zihniyetle Mi Nükleer İşleteceksiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    bayarbatuhan bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

tüm dünya nükleerden kaçarken 

bahsettiğin ülkelerde kaçar tane nükleer santral var baktınmı ?   fotoğrafını koyduğun japonyayada bir bakmanı dilerim : ) 

bildiğim kadarı ile de 40 küsür adet inşaatı devam eden nükleer var :)

yalnış anlaşılmasın nükleer istiyorum yada istemiyorum diye bir yorum değil bu .   sadece dünyann nükleerden kaçtığı biraz saçmalık bunu belirtmek istedim : )

Hocam toplam sahip olduğu nükleer santral sayısından sonra 10 sene içerisinde kapatılan nükleer santral sayısına bakman iyi olacaktır...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Hocam nükleer dediğin zamazingoyu bu adamlar değil yurtdışından gelen ekip kurup yönetecek. Bizimkiler de işletmeci sıfatıyla iş yapacaklar. İsterse cami imamını başa koysunlar müdahale ekibi işini bilen adamlardan oluşacak. Şirketin başındaki CEO isterse ilkokul mezunu olsun, önemli olan işi yapan insanların kalitesi. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

nükleer bu ülkeye gerekiyor ama işte gerçekten bu işten anlayan adam varmı ülkede

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

İşi düzgün yapacaklarsa olabilir. Ama önümüzde bir maden faciasında nelerin yaşandığını gördük. Nükleer kaza olsa biz kimi karşımızda göreceğiz.

O yüzden bunlar yapacaksa hiç yapmasınlar daha iyi.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Nükleere evet.

Alın bunu içeri.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Halkı yönetime belli noktalarda katmayacaksın abi en büyük göstergesi işte

Hayatı boyunca nükleere karşı en ufak bilgisi olmayan adam da evet olsun hayır olmasın diyor nükleer santralde bilmem kaç yıl çalışıp işleyişini bilip türkiyedeki potansiyeli bilen adam da evet olsun hayır olmasın diyor.

Şu hale bak herkesin bir zikri var anasını olsun hayır olmasın ay şöyle yararlı olur ay böyle yararlı olur şöyle olursa patlar böyle olursa damlar ne çok biliyormuşuz ya

Konu hakkında gerçekten bilgisi olanların yazmadığına da eminim buna ben de dahil olmak üzere yazmış bulunan herkesin tek bilgi google amca yurt dışında gördüğü nükleer santraller ve çernobil faciası ha bide akkuyu deprem bölgesindeymiş haberler dedi..

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı
    bayarbatuhan bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

tüm dünya nükleerden kaçarken 

bahsettiğin ülkelerde kaçar tane nükleer santral var baktınmı ?   fotoğrafını koyduğun japonyayada bir bakmanı dilerim : ) 

bildiğim kadarı ile de 40 küsür adet inşaatı devam eden nükleer var :)

yalnış anlaşılmasın nükleer istiyorum yada istemiyorum diye bir yorum değil bu .   sadece dünyann nükleerden kaçtığı biraz saçmalık bunu belirtmek istedim : )

Hocam toplam sahip olduğu nükleer santral sayısından sonra 10 sene içerisinde kapatılan nükleer santral sayısına bakman iyi olacaktır...

toplam sayı yazmıyorum zaten hocam  dünya genelinde 40 küsür inşaatı devam eden var dedm japonya için değil,

demek istediğimi anlamadın sanırım. yani kaçıyor dediğin ülkeler de en az 1 adet illaki nükleer santral var.  bütün nükleerlerini kapatacakları aklımın ucundan bile geçmiyor : )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

İşi düzgün yapacaklarsa olabilir. Ama önümüzde bir maden faciasında nelerin yaşandığını gördük. Nükleer kaza olsa biz kimi karşımızda göreceğiz.

O yüzden bunlar yapacaksa hiç yapmasınlar daha iyi.

nukleer kaza olsa kimi karşımızda göreceğiz. ?

Birisi çıkıp şu cümleyi kurucak...Bu işin fıtratında var. bakınız japonyada oldu rusyada oldu...

Not: biz nukleer santrali işletmeyi sizden öğrenecek değiliz. Bu böyle biline.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

hatayda olan beni ilk s*ki tutacaklardan. sabote filan mı etsek :D saka maka bir patlasa sıctık...

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Hocam nükleer dediğin zamazingoyu bu adamlar değil yurtdışından gelen ekip kurup yönetecek. Bizimkiler de işletmeci sıfatıyla iş yapacaklar. İsterse cami imamını başa koysunlar müdahale ekibi işini bilen adamlardan oluşacak. Şirketin başındaki CEO isterse ilkokul mezunu olsun, önemli olan işi yapan insanların kalitesi. 

sen inaniyormusun buna ?
    yurt disindan getirdiler diyelim profosor, docent, uzman vs. koydular santralin basina köy muhtarini

muhtar : o düğmeye basma
    docent : basmam lazimmuhtar : basma dedim atarim seni
    docent : sittir len istifa ediyorum
    muhtar : et a.k. köydeki imami getiririm ona yaptiririm

örnekleri cok oldugu icin söylüyorum. Türk hava yollari bakim onarim ekibindekilerin imam hatip lisesi mezunu olmasi, Tübitak da mühendislerin sahte diplomali veya yandaslardan olusmasi vs vs

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 5280 Toplam Mesaj: 47
nükleer santral akkuyu