folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bugünkü Korona Maceralarım

Bugünkü Korona Maceralarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

tedbirleri erken gevşettiler hocam. Ülkecek tedbirlere uysak kısa sürede atlatıcaz belkide. Onu geçtim kuzenimin sevgilisi 19 yaşında iplememiş çıkmış sokağa 3 bin lira ceza yedi bir de polis kimliği istemiş hiç ceza kesiyorum dememiş kesmiş cezayı kimliği vermiş kızı ertesi gün karakolda aramışlar cezanız var gelin alın diye :D yani ülkenin %50sinden fazlası siklemiyor bu durumu

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hapşururken, öksürürken maske çıkarma olayına ben de denk geldim. Bunlar aynı mantıkla tam boşalırken prezarvatifi de çıkartıyorlardır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Vaka artışları için yorumunuz nedir süreç hakkında öngörünüz var mı 

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı

bugün 150 hasta ile muhatap oldum.Son3 ayda ise 3bin üzerinde hasta ila ulan nasl bulaşmamış bana yada asemptomatik olarak geçiyorum.

geçirmişsindir bence antikor testi yaptır çıkar.

yasaklar kalkınca vaka sayısının artacağı zaten ortadaydı, devlet de bunu biliyordu. ancak devlet artık ekonomik olarak bu karantina olayını kaldıramaz.

dolayısıyla yasakların tamamen geri gelmesi zor. zaten gelmemesi için de yoğun bakım hastanesi falan yaptılar.

belki aşırı kalabalık halka açık piknik yerlerini falan kapatırlar ama restoranları falan artık kapatmazlar. yoksa hizmet sektörü tamamen batacak. turizm konusunda da tavırları net, hizmet sektörü devam edecek.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

"Benim Yokluğum KORONA" diye duvara sprey atmışlar.... asdaısdjsa

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

Vaka artışları için yorumunuz nedir süreç hakkında öngörünüz var mı 

Var 2.dalga tam kapıda 5 10 gün max.

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Bu ay sonu yada temmuz başı hafta sonu yasakları gelir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

"Benim Yokluğum KORONA" diye duvara sprey atmışlar.... asdaısdjsa

^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

bugün ptt nin önünde genç kadının biri orta yaşlı kadının birini uyardı yaşlı, uyarılan kadın uyaran kadının üzerine yürüdü gel döv o zaman gel döv diye...

Toplam Hit: 2883 Toplam Mesaj: 20
korona günlükleri korona