Bulgaristan Da Yaşayan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    radres bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı
    onrkrsy bunu yazdı

benim eşim de Bulgaristan vatandaşı ama pek bilgim yok şehirlerle ilgili :)  oturma çalışma izni veya vatandaşlık ile ilgili araştırma yaptın mı hiç? yazılım iş imkanları nasıl? biraz bilgi toplarsan paylaşırsan sevinirim:) 

valla eşin orada ev tutarsa ya da beraber tutarsaniz sana direk oturum ve calisma izni veriyorlar. onun yaninda liçna karta diye bi kart veriyolar onunla avrupada dolaşabiliyosun eşin yaninda olmasi sartiyla. 3-5 sene sonra da vatandaslik veriyolar. sofyada fena işler yok. bi kac tanesine basvuru yapacagim. linkedin den ve jobs.bg den check edebilirsin. sen de bisiler ogrenirsen konuyu guncelle madem :)

hocam ne kadar işine yarar bilmiyorum ama bulgaristan göçmenlerinin balgöç diye bilinen ünlü bi derneği var...
    https://www.balgoc.org.tr/
    bunlardan detaylı bilgi edinebilirsin diye düşnüyorum.

super, tesekkurler hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

sadece turist olarak gittim altyapısı baya kötü bi ülke. "afrika mı lan burası" diye düşünüyosun arada.

bi de özellikle burgasta erkek yok , herkes kadın. esnaf otobüs şöförü vs. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Köklerden türk ülke samimi olmak gerekirse gidebiliyorsan gitmelisin derim ülkenin kahrı insan öldürür ne kadar geri gibi olsalar da gerçek yurtseverler,2. dünya savaşın da bile en kazanan ülkelerden.ülkemiz gibi yoleçen hanı kafası yok ne Almanya ya ne başka ülkeye eyvallah deniyorlar kazan kazan .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1190 Toplam Mesaj: 14
bulgaristan