folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bundan Sonra Milliyet Gazetesi Okumam!

Bundan Sonra Milliyet Gazetesi Okumam!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Elemanın yazısı bu:

Diyarbakır’da İstiklal Marşı’nın ıslıklanması

Haber Adresi: http://www.milliyet.com.tr/Yazar.aspx?aType=YazarDetayArsiv&ArticleID=1132640&AuthorID=112&b=Diyarbakirda%20Istiklal%20Marsinin%20isliklanmasi%20&a=NaN

Ben maç boyu stadyumdaydım. İstiklal marşımız okunduğu zaman da bütün stadyum ayakta çoğu kişide marşımızı söylüyordu!

Ben tek bir ıslık sesi görmedim!!!

Sadece marş bittikten sonra taraftar tezahurat yapmaya başladı...

Hiç bir şekilde siyasi tartışma filan yapmak istemiyorum. Bunu yazan adam çakalın önde gidenidir. Anca halkın arasını açıp fitne sokarlar...

Bundan sonra bu gazeteyi okumayacağım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Elemanın yazısı bu:

Diyarbakır’da İstiklal Marşı’nın ıslıklanması

Haber Adresi: http://www.milliyet.com.tr/Yazar.aspx?aType=YazarDetayArsiv&ArticleID=1132640&AuthorID=112&b=Diyarbakirda%20Istiklal%20Marsinin%20isliklanmasi%20&a=NaN

Ben maç boyu stadyumdaydım. İstiklal marşımız okunduğu zaman da bütün stadyum ayakta çoğu kişide marşımızı söylüyordu!

Ben tek bir ıslık sesi görmedim!!!

Sadece marş bittikten sonra taraftar tezahurat yapmaya başladı...

Hiç bir şekilde siyasi tartışma filan yapmak istemiyorum. Bunu yazan adam çakalın önde gidenidir. Anca halkın arasını açıp fitne sokarlar...

Bundan sonra bu gazeteyi okumayacağım.

-----------------------------

aynen dediğin gibi hocam amaçları araya fitne sokmaktır,insanların bakıs acısını olumsuz yönlere çevirmek için ellerinden geleni yapıyorlar...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek
    gazetenin adı yeterli..

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Toplumu gererek fitne fesat çıkaranlar,gladio nun sözcülüğünü yapanlar tarihe gömülecektir.Belki yarın belki yarından yakın.

Aydın Doğan diyorum başka birşey demiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hacı haberlere zerre kadar inanmam sadece bi nebze doğruluk payı olduğunu düşünürüm.

Bizim fakülteye yapılan baskında 13 ölü var dediler ama 48 ölü vardı türk öğrenci yok dediler yaralı türk öğrenciler vardı

Ört bas etmek için yada tam tersi provake etmek için yapılmayan şey yokk ?

İşte en basit örneğide sen o maçtaymışsın..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Hayvan, D.Bakır Atatürk Stadı ortalama 20.000 kişi diyelim, ve rakip de fenerbahçe, doğal olarak büyük ihtimalle stad tam kapasite dolmuştur.

Senin maç izlediğin bölümde ıslık olmamış olabilir, ama başka bir bölümden şerefsizce İSTİKLAL MARŞIMIZ ıslıklanmıştır. İlla bütün stadı duyacaksın diye bir şart yok, hemde öyle bir atmosferde.

Diyarbakır diğer 80 ildede olduğu TÜRK ŞEHRİDİR, bölünmez bütünlüğümüzün güzide bir parçasıdır. Ne D.Bakırı nede D.Bakır halkını eleştirmek kimsenin haddi değil, ama bazı kahbeliklerin, merkezi olduğu acı ama bir gerçek, bunuda kabul etmek gerekir.

Söz konusu köşe yazısınıda okudum, Adam noktasından virgülüne kadar haklı ve hiç bir şekilde fitne, fesat, münafıkça bir yazı yazmamış.

Aynen Şöyle:

" Diyarbakırda’da, İstiklal Marşı ıslıklanır duruma geldi. Herkes ıslıklamıyor, hatta belki tribünlerin yüzde 90’ı bu ıslıktan rahatsız. Ama ne çare, birileri ıslıklıyor işte "

Sen yazının içeriğini okumadan, başlığa bakarak değerlendirmişsin...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Ben o stadyumdaydım 12 bin kişilik kapasitesi var. Herkez bağırır durumdayken futbolcunun topa vurduğunda çıkan sesi duyuyorsam bu ıslığı hayde hayde duyardım.

Orda tek bir ıslık yoktu. Adam haksızdır. Attığı başlık resmen milleti galyana getirir. Yazıyı sonuna kadar okudum ben.

Halkın bakış açısı yorumlarda:

Keşke diyarbakırspor süper lige çıkmasaydı...!

Diyarbakırlılar böyledir terbiyesizler...!

Yorumlar bu türden... Oku baklaım.

Allah'tan dilerim ki amaçları halkın arasını açmaksa en büyük azap üzerlerine gelsin. Bunları destekleyenler içinde aynı lafım geçerli...

Tartışmayacağım bu konu altında. Anlayana...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    bu zamana kadar aydın doğanın gazetelerini okuduysan zaten ayıp sana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    gorun ıste nasıl boluculuk faalıyetlerı guzelce ve farkedılmeden yerıne getırılıyor. bu kadar basıtlesmıs olayy yaa . siktrsn gtsnler

Hayat Bizi 61 kenara...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    Gördüğüm izlediğim bunca olaydan sonra Diyarbakır'da ıslıklandığını duyduğumda hiç şaşırmadım

All is well
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben tek bir ıslık sesi görmedim!!!   <<  peki senin bu iddaanı kanıtlıyıcak bişey varmı? diyarbakırda İSTİKLAL MARŞI'mız ıslıklansada şaşırmam ;)

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 6918 Toplam Mesaj: 45