folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Burgazada'da Ev Almak Mantıklı Mı?

Burgazada'da Ev Almak Mantıklı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

benim imkanim olsa aslinda cok buyuk bir araziye konteynır ve karavan alirdim.

en güzeli. konteynir deyince millet deprem cadiri gibi birsey zannediyor. bir kanal takip ediyorum. izmir urlada yazilimci bir kiz 3 konteyniri birlestirip eve dönüsturmustu.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

en güzeli. konteynir deyince millet deprem cadiri gibi birsey zannediyor. bir kanal takip ediyorum. izmir urlada yazilimci bir kiz 3 konteyniri birlestirip eve dönüsturmustu.

senin bahsettiğin konteynerler gemilerde kullanılan konteynerler tr de satılan konteynerler vinçle taşırken bile yamulup yumuluyor. illa ki düz alana kurulması beton zemine oturması gerekiyor yoksa ağzı burnu kapısı pencereleri hawkingin yüzüne dönüyor. eli kaynak tutan herkes kutu profiller ile konteyner tipi yapı yapabilir. tabi her şeyin başı para.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

iş güç sorunu yok ise maddi problem yok ise kar kış sevmem kafam rahat olsun sakin bi yer isterim dersen hiç aranma don antalya da arsa bak.. antalya dan kastım meydanda trilyonluk arsalardan bahsetmiyorum merkeze yakın nezih ama asırı ıssız olmayan yazın hareketli kısın sakin ulaşım problemi olmayan ilçeler var merkezin kenar köy mahalleleride olabilir.. yap evini geç oh mis.. tak klimani coğluk cocuk içinde mis biyer.. tavsiyedir beğenmemek en doğal hakkınız

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

senin bahsettiğin konteynerler gemilerde kullanılan konteynerler tr de satılan konteynerler vinçle taşırken bile yamulup yumuluyor. illa ki düz alana kurulması beton zemine oturması gerekiyor yoksa ağzı burnu kapısı pencereleri hawkingin yüzüne dönüyor. eli kaynak tutan herkes kutu profiller ile konteyner tipi yapı yapabilir. tabi her şeyin başı para.

Aynen yük konteynerina tr de satılan hiç bir konteyner yanaşamaz. Onlar su toz hiçbir şey geçirmiyor. Standartları var. 100 yıl esneme dahi yapmaz. Para sorun değilse çelik konstrüksiyon bakın. 10 şiddetinde deprem bile olsa kasa gibi içinde korur sizi. Üzerine bina bile düşse bana mısın demez.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Aynen yük konteynerina tr de satılan hiç bir konteyner yanaşamaz. Onlar su toz hiçbir şey geçirmiyor. Standartları var. 100 yıl esneme dahi yapmaz. Para sorun değilse çelik konstrüksiyon bakın. 10 şiddetinde deprem bile olsa kasa gibi içinde korur sizi. Üzerine bina bile düşse bana mısın demez.

https://www.housebeautiful.com/lifestyle/g30272790/shipping-containers/?slide=9

طדṮ
Toplam Hit: 1381 Toplam Mesaj: 16
ev adalar satılık mantıklı mı?