folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amk olayı kaç gündür öyle abarttılar ki sanırsınız adam ıslak odunla dalmış çocuklara. Birinin suratına tokat atıyor diğerininde ensesine. 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/242992/burgerkingde-suriyeli-cocuga-dayagin-goruntuleri

Sevgi pıtırcıklarıda Burger King'den sipariş verip sonra almayıp akılları sıra boykot yapıyor. Bu Suriyeli piçler ileride ne olacak sanıyorsunuz hepsi hırsız olacak ileride. Zaten şimdiden başlamışlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

patates-dayagi--164932.jpg%20%28477×362%29

Yarın senin o çocuğun konumuna düşmeyeceğinin garantisi varmı? yaşım daha 30 ama neler gördüm neler.. suriyeli türkiyeli fark etmez olaya aç bir çocuk gözüyle bakmak lazım ben burger king e giden adam değilim ama ben orda olsaydım çok farklı olurdu emin olun bu arada helal olsun kadına 

DJ_Alper tarafından 29/Oca/15 13:38 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

çin tozu koymayı bıraktıkları zaman tekrar alacağım burger kingden hamburger. Suriyeli çocuğa atılan dayaktan markanın suçu ne?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tamma damlar savaşta ama . bunların büyük kısmı kalıcı bizdeler .vatandaşlık falan alanlar olacak vs vs.

bunlarda araplık var ve araplar cidden pis insanlar.

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

çin tozu koymayı bıraktıkları zaman tekrar alacağım burger kingden hamburger. Suriyeli çocuğa atılan dayaktan markanın suçu ne?

kurumsallık hoca ordaki müdür bir markanın altında çalışıyorsa o markayı temsil ediyorsa hal ve hareketlerine dikkat edecek

markada aldığı adama dikkat edecek. bildiğim kadarıyla franchising de olsa elemanları burger king yerleştiriyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

tamma damlar savaşta ama . bunların büyük kısmı kalıcı bizdeler .vatandaşlık falan alanlar olacak vs vs.

bunlarda araplık var ve araplar cidden pis insanlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

TÜRKİYE'Yİ AYAĞA KALDIRAN GÖRÜNTÜLER...

fena gaza getiriyor spiker :D yalnız müdür doğru olanı yapmış. Bugün bunlar girer yarın öbür gün yankesiciler, dilenciler, çakmak tespih satanlar girer. etnik kökenleri karıştırmadan ve müdürü suçlamadan bir de böyle düşünün. 

ya da düşünün ki kendi dükkanınızda aynı olay başınıza geliyor yemeğinizi yediniz belki kalanına devam edeceksiniz belki etmiceksiniz ama sorup soruşturmadan pezevengin teki gelip yemeğinizi alıp gitse aferin devam et mi dersiniz siktir git mi dersiniz? olayın abartılacak bir tarafı yok. sıradan vatandaş yapmış olsa haberlere yansımazdı belki de.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Amk olayı kaç gündür öyle abarttılar ki sanırsınız adam ıslak odunla dalmış çocuklara. Birinin suratına tokat atıyor diğerininde ensesine. 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/242992/burgerkingde-suriyeli-cocuga-dayagin-goruntuleri

Sevgi pıtırcıklarıda Burger King'den sipariş verip sonra almayıp akılları sıra boykot yapıyor. Bu Suriyeli piçler ileride ne olacak sanıyorsunuz hepsi hırsız olacak ileride. Zaten şimdiden başlamışlar.

Hocam katilmiyorum cocuklarin aclik sonucu boyle bisi yapmis hic zarari olmayan bisi yapmislar hirsizlik diyorsunda hirsizlik yapcak olsalar o kadar yer var yaparlar onlarin yaptigi arta kalanlari yemek o yemekler normalde cope gidecek magaza muduru cocuklarin iceri girmesine kiziyor onun yerine madem yiyecek vermiyor elemanlara soyleseydi fazla kalanlari verselerdi hic boyle bir olay yasanmazdi ayrica dedigin gibi ufak bi tokat gibide gozukmuyor helede durumu degerlendirince sunuda belirteyim bu olay kisilikle ilgili bir olay markaya mal edilmeside tamamen yanlis

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Müdürün elleri dert görmesin Kutluyorum 

milletin paratesini çalıyorlar geçen Bakırköy'de benim patatese saldırdı bu piçlerden biri 

bir koydum birde duvar koydu 

burger Kingi boykot ediyorlarmış :) niye müdür gayet yerinde iş yapmış 

huzur içinde insanlar yemek yiyemeyecekmi bunlar yüzünden

burger King'i o müdürü ödüllendirmeyip işten çıkarttığı için boykot ederim ancak

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Birde bu tip kezbanlar var :

http://www.youtube.com/watch?v=QQtLMJhIJjU

Acaba Suriyeli bir çocuğun elinden tutupta bir simit bile ısmarlamışlar mı acaba bugüne kadar ? Sokakta Suriyeli görse "Iyyy yeee iğreniyorruuum ben yaaa" derler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    gecen yemek yerken cocuk masaya geldi elini salataya daldirdi eliyle aldi salatayi icim parca parca oldu. cocuklugun ne irki ne de baska bir seyi vardir.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 13049 Toplam Mesaj: 128