folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Bursalılara Niye Şöyleböyle Derler?

Bursalılara Niye Şöyleböyle Derler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

exca : fak yu canem öncelikle bunu bi söliyim..

bursa top kazan dawasına gelince..

wala abü istanbuldan ordan burdan ne kadar kaçan top - trawesti warsa bursaya kaçıor =)

e istanbul wukuatlı yer göt yemio olabilitesi yüksek tabi toplarda.. ama topların we

trawestilerin hepsi bursadan çıkıor anlamına gelmez.. BURSAMIZA KİMSE LAF ATAMAZ! (:

Bence bu konuya artık cvp yazmayın yoksa millet birbirini yeme aşamsına gelcek :D gereksiz bi konu bence :)

kalın sağlıcakla..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

Abi bir kere bursada tabıkı ıstnbuldakı kadar travestı bulunmaz ıstanbulun nufusu ne bursanın nufusu ne. Bursa bence unlu ıpnlerınden ve adlarından kaybedıyor. Bursada yanlıs bılmıyorsam "tophane" dıye tarıhı bır yer varmıs adı sakat abı... Birde bursalılar neden "bur sa lı sın" dıyınce kızıyorlar :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    baron_27 bunu yazdı:

bizim bi arkadaş (erkek) vardı, bursaya akrabasının yanına gitti , bir ay sonra geldi bi baktım küpe takmış :C

neden acaba :D

hala arkadaş mısınız? :D:D 

parlak m4 baron senle arkadaşsa onla hayli hayli arkadaştır :)))

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    rEfLeX bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:
    baron_27 bunu yazdı:

bizim bi arkadaş (erkek) vardı, bursaya akrabasının yanına gitti , bir ay sonra geldi bi baktım küpe takmış :C

neden acaba :D

hala arkadaş mısınız? :D:D 

parlak m4 baron senle arkadaşsa onla hayli hayli arkadaştır :)))

muhahahahahahahahahha

ref baba iyi oturtmuşsun, sahi m4; sana niye parlak diyolar :D

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

...

g2k[et]tahribat[dat]com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Bunun muhabbetini yapınca ne oluyor ki. Bursayı kenara çekip daha mı erkeğiz diye geriliyoruz. Şehirlerin kültürlerine yönelik yönelik önyargıyı belki anlarım da,bu neyin nesi. Burda erkek muhabbeti(!) yapıyoruz ,eğleniyoruz gibisinden bi amaç olsa da hakaret gibi kullanmanın alemi yok. Medyadan göründüğü kadarıyla Bursa'da eşcinseller bulunabilir. Adana'da adliye kavgaları ile meşhur oldu medyanın gösterdiği kadar, ama kimse döner bıçağıyla dolaşmıyor. Bu önyargıları küçümseyip alay konusu ediyorsunuz,ama bu önyargılar davranışlalrı da etkiliyor. Bursalılara laf eden arkadaşlar kız kardeşini veya bayan akrabalarından birisi Bursalıyla evlenmek isteyince "Olmaz,çünkü onlar ..." mı diyecekler? Eğer olursa böyle bir şey, evlenecek kızın bildiğini okuyacağına eminim.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:

Yeri gelince Zeki Müren'e Sanat Güneşi demeyi de biliyosunuz!!

Biri demiş ki tek başına Türkiye'nin travesti ihtiyacını karşılar, Bursa birincisi muhafazakar tabanlı bi şehirdir ve evliyalarıyla ünlüdür. Osmanlının kurucuları Osman Gazi ve Orhan Gazi'nin türbeleri de karşılıklı olarak Bursa'dadır.

İkincisi ben 16yıldır Bursa'da yaşıyorum (Şimdi Uşak'tayım üni için) 16 yılda 3 travesti gördüm Bursa'da. 3!!

ben bi kere gittim 10 saat kaldim bi tane travesti gordum :d 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kyu
    Kyu's avatar
    Erkek

Bursa güzel şehirdir bende 10 senede 1 tane grdm.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    W-H-T
    W-H-T's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bursalılara çamur atanlara

1 türkiyenin travesti ipne şehri diyosunuz bursada var yok diil ama istanbul ankara izmir antalya denizli başı çeker burdakilerin çogu şehir dışından gelenlerdir.ve üni ögrencisi

2 fatih ipnesinden bahsediyosnuz bursa diyosunuz aydın ipneside bursalı diyosunuz kulaktan doldurmalarla konuşmayın derim

3 gökkuşağı derneğinden bahsediyo bazıları bu dernektekilerin hiçbir bursalı degil istanbul izmir diyarbakır urfa kuruluş amacı fuhuş yapmak ve yaptırmak bu yollla çıkar elde etmek

4 jayde " bu kadar merak ediyolr söyliyim.benim polis arkadaş geceleri ekipte devamlı bunları topladığı için bilgi sahibi.kendisi anlatıyor paso olan biteni daha fazla ayrıntıya grerek yok"senin o arkadaşın ii sallamış a.q yada sen iyi sallıon

5 bursa için burdan laf atmakla olmaz gelin görün yaşayın kararı verin burası ipne şehri diye belerseniz fomara meydanında bagırın bursa sen bir ipne şehrisin diye bunu duyanlar bakalım size neyapıo sizide ipne yapıyomu yapmıyomu anlarsınız .

Ben trabzlonluyum bursada 23 senedir yaşıyorum bursa hakkında çok söylenen şeyler oldu buraya çarşı geldi boş gitii ipne sikicez diye gelenler oldu sikilip gitti biz bunları tokatlarız dedileri tokatlanıp gittiler..

bursanın diger yüzünü görmek isteyen beyazıta gitsin .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    Halamı bunu tartışıyorsunuz  

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
Toplam Hit: 30851 Toplam Mesaj: 93